20
  • M0rph3u5
    #20
    linuxtabor.hu még nem voltam, de biztos jó:)
  • Hellion
    #19
    Végre valakik akik megmondták ennek a gyuri12 kis pöcsnek. Már bökte a szemem a taknyos idióta kirohanásai.
  • Mynet
    #18
    én is megyek 22dikétől kezdődőre. de a rendszergizda részlegre :)
  • 1011001
    #17
    Srácok, ne essünk át a másik végletbe! Jómagam informatikus vagyok, de vannak bölcsész, jogász, közgazdász ismerőseim is. Minden csoportban vannak hülyék és normálisak is. Erről nem a szakma tehet, hanem a szülő, aki elb@$2@ a gyerekét az első 20 évben. A Microsoftnak pedig ismét gratulálok. Imádom a Visual Studio 2005-öt, a .NET-tel is remek munkát végeztek, és még a képzést is támogatják. Engem nem érdekel a piaci verseny, örülök minden szabványosítási törekvésnek.
  • Cat 02 #16
    Nem tom mér kell azt hinni egy prograomozórol h kötött pulcsi, fehér bőr és szemüveg illetve antiszoc ^^ ez inkább a kocka :)
    Sztem nem azért mennek le a Balatonra h a laptopot a nyakuklba akassszák és imátkozzanak h legyen wifi!
  • ati88
    #15
    Se kötött pulcsi, se szemüveg, se pda, se handheld se semmilyen olyan külső jegyek ami arra utal hogy "programozó" vagyok.
    Teljesen normális emberként élem életem,haverok csajok buli pia... Az hogy most értek a szoftverfejlesztéshez már más tészta. Az meg a másik, hogy amint lehet csobbanok a Balatonba.
    Szerintem tényleg jó buli lesz, bár ez megfelelő szemszög kérdése.
    Nyilván ha te semmitérő bölcsész vagy és korpuszlingvisztikát reggelizel, neurolingvizstikát ebédelsz, vacsira meg elfogyasztod a Háború és Békét akkor ez a tábor téged nem fog érdekelni, sőt még le is nézed.
    Minden esetre találkozunk majd a McDonaldsban a kiszolgálópultnál. Jah! És én leszek a customer.
  • Sadist
    #14
    Úgy szeretem az ilyen reflexből kockázókat :) A több százezres kezdőfizetésükre persze irigykednek, mert nekik a bölcsészdiplomához nem jár :)
  • aDannyBoy
    #13
    nekem is volt kötött pulcsim, de szemüvegem sosem... lehet ezért nem ment a programozás? :) de inicializálni én is tudok bad sector nélkül többnyire :)
  • zserrbo
    #12
    És Gyuri megjegyzése elég hülye volt szerintem is, mert az idióta amcsi és egyéb filmekben látható informatikus palántákat veszi alapul, akik tényleg legtöbbször szemüvegesek, jó nagykeretes és esetenként a kötött pulcsi is ott van.
  • zserrbo
    #11
    Én ugyan windózt használok és eddig azt is kedvelem, de csak azért mert más nem volt még a kezem alatt és nem ismerem. Ha lenne olyan IT tábor, ahol windóz mellett más OS-se is meg lehetne ismerkedni akkor oda is szívesen elmennék.
    Ide is, csak kár hogy most pénzben nem állok túl jól, de majd eldől még.
  • Csaba42
    #10
    Teljes mértékben igazat adok neked! Jómagam ugyan csak hobbiprogramozó vagyok, de semmiben nem különbözök a többi embertől, csak más az érdeklődésem! Undorító dolog ez a beskatulyázás, főleg, ha az embernek nincs is programozó ismerőse. Elképzelhető, hogy az IQ-ja a 12, lévén, hogy a helyesírása hagy némi kívánnivalót maga után (szóköz rulz, nekem spec. a kedvencem). :) Egyébként túlzás, hogy mikor mi még inicializálunk, ő már tele lenne Bad Sectorral, mert ez azt feltételezi, hogy egyáltalán ELINDUL, működik!
  • Sylvester
    #9
    lol. viszik a laptopot is :DDDDDDd fullgizda...
  • m4G1c
    #8
    én megyek : )
  • strogg
    #7
    http://index.hu/tech/hardver/szjoli070613/
    Nem csak ti vagytok linux buzik :))))))
  • kanesoban
    #6
    Ja, én is Linux-buzi vagyok, de azért elmennék. Miért is árthat némi szakmai tudás megszerzése? Legalább ennyivel többet tud(nék). Plusz kedvem van úszkálni. :)
    Csak az a baj, ahogy olvasom, ahhoz hogy részt vehessek ezen, ismerni kell a Visual studio-t, ami sajnos nem teljesül. Plusz nem állok valami jól anyagilag sem...
  • pepe003
    #5
    Az ember olyan mint a vindóz. Reggel sokáig BOOT-ol este mégis lefagy.
  • Tojesz
    #4
    ez tetszett
    "lehet, hogy már akkor tele lennél bad sectorral, mikor mi még csak inicializálunk."
  • mogyi925
    #3
    <off>
    Gyuri12: láttál már programozót? Ne téveszd össze az egyetemi professzorral. Szemüvegem van, kötöttpulcsit utoljára óvodában hordtam (amúgy mi bajod a kötött pulcsival?), azóta télen-nyáron farmer, hosszú haj, bor, gitár.

    Nem ajánlom egyébként, hogy meglátogass egy "programozó bulit", lehet, hogy már akkor tele lennél bad sectorral, mikor mi még csak inicializálunk.

    A 12 most a korod, vagy az IQ-d?
    </off>

    Én ugyan Linux-buzi vagyok, de ha ennyiért a fenekem alá tesznek egy mittommilyen szakképesítést, nem mondok nemet (és eggyel csökkentem azok számát, akik amiatt fognak MS-rendszerre alapozni, mert csak azt ismerik), és különben is rég voltam már a Balaton.
  • gyuri12
    #2
    uhh most elképzeltem ezt a "fergeteges bulit",hogy ott áll a sok szemüveges,kötöttpulcsis gyerek,kezében egy pda,vagy egy handheld,és közben még véletlenül se mennek bele a vízbe:)
    tuti jó buli!
  • heyman8909
    #1
    hehe, kockatalálkozó :)