472
Madden NFL 2008
  • gstup
    #432
    Nem tudom.És azt tudja valaki,hogyan lehet kiszedni a játékból a zenéket?
  • sz4bee
    #431
    Lehetséges az is, hogy csak 1 mérközésre szolnak ezek a "tuningolások".Ha megmaradna mindig könnyen 99overalos lehetnék...Van benne valami nemigaz?Ám bár nem tudom mert te meg azt mondtad,hogy neked nem veszik el a pont...Probáltam utána nézni de nem találtam semmit ami erröl szolna.Csak akkor nemtudom, hogy mit csináljak az érdekébe, hogy jobban menjenek a dobások meg stb és az maradando is legyen.
  • gstup
    #430
    Sajnálom,de nem tudok segíteni,nem találkoztam még ilyennel...
  • sz4bee
    #429
    2. évbe tartok.Igen amikor a MAP-ot megnyitom és ott van olyan lehetöség, hogy tudom edzeni az emberem és ami pontot megszerezetem az mindig elveszik miután lejátszottam egy meccset.
  • gstup
    #428
    Sajna nem tudom mire gondolsz!Nekem még nem vesztek el azok a pontok sose.Hanyadik évadban vagy?A tréning pont,amire gondolsz az a performance institutban szerezted?

    Melyik rostert ajánljátok letöltésre?
  • sz4bee
    #427
    Hall of Fame mondba irányito vagyok és az lenne a kérdésem, hogy maradhat meg az ügynököm segitségével elérhetö tréning pontjaim.Mindig visszamegy 1 meccs elteltével...Ez igy van kitalálva vagy valamiröl nemtudok?
  • Foolaci
    #426
    allen11!

    Ezen a linken találsz friss, működő rostereket.

    http://football-freaks.com/forums/index.php?dlcategory=39

    üdv.

    u.i. Ha valaki akar játszani online az nyugodtan vegyen fel msn-en és megbeszéljük: [email protected]
  • valentinho
    #425
    Hali! Lenne 1 fontos kérdésem és számítok vki segítségére! Szal amikor feltelepítem a játékot és elindítom először 1 profilt kell csinálni. Amikor beírom a profil nevet és kiválasztom a kedvenc csapatot és rámegyek h OK akkor kiírja: there was an error renaming the user profil.Aki tud segíteni a probléma megoldásában annak msn:[email protected] előre is thx
  • NB2
    #424
    Nehogy olvass lejjebb!
    401 hsz.
  • allen11
    #423
    üdv.
    nem tud valaki az nfl 08-hoz friss rostert? ha igen írjatok, előre is köszi!
  • bariihighzor
    #422
    üdv.
    valaki jöhetne neten jáccani(="nemkell eredeti"
    írjatok msn vagy xfire(=
    xfire:nyisdki
    msn:[email protected]
    ty:D
  • bariihighzor
    #421
    üdv.
    valaki jöhetne neten jáccani(="nemkell eredeti"
    írjatok msn vagy xfire(=
    xfire:nyisdki
    msn:[email protected]
    ty:D
    stingfan
  • NB2
    #420
    Igen, alapban a Dokumentumokban van egy M08 könyvtár
  • sz4bee
    #419
    A játék mentése a c: meghajton van ugye?Nemtudom megnézni mert befosott a windows és szeretnénk lementeni a játék mentéseket...
  • bariihighzor
    #418
    kérlek devilman adj msnt:D
  • bariihighzor
    #417
    rendben(=
  • stingfan
    #416
    Nem 2 csapattal vok, az feltünt volna, de én lejátszani sem tudom a meccseket, meg leszimulizálni sem, egyzserűen megakadt, meg az az előső szezőnban is észrevettem volna (ahol 3 vereséggel mindössze Super Bowlt nyertem :D) szal nem az, de nem a normálisra mentettem el, aztán újra megpróbálkoztam vele, újra draft, minden és mostmár megy... felveszleg bariigihgzor
  • bariihighzor
    #415
    üdv.
    eléggé unatkozok valaki jöhetne egy meccsre(=
    írjatok msn vagy xfire(=
    xfire:nyisdki
    msn:[email protected]
    ty:D
    stingfan
  • Bil Ur Sag
    #414
    Nem lehet hogy véletlenül két irányítandó csapatot állítottál be? Velem előfordult már. Nem nézlek hülyének, meg senkit sem, de előfordulhat. Velem is előfordult. Lehet hogy pont ez a baj. Nézd meg hogy mely csapatok mellett van user controll.
  • Samballah
    #413
    sziasztok!
    az lenne a kérdésem hogy madden 08-ban hogy lehet "normálisan" game-t kezdeni először jatszom madden jatekkal, a -play now- ba megyek ott tudok egy egy meccset jatszani nehezsegi szintet állitani, de valami bajnoksagot vagya ilyesmit hogy lehet elkezdeni? látom az első gyűrű elkezd aranyozódni fokozatosan mert a play now ban is ad pontokat. szóval valaki elmagyarázná légyszi laikus kezdőnek hogy kell elkezdeni jatszani? köszi!
  • stingfan
    #412
    Hello, van egy olyan roblémám, hogy a 2. évben a preseasonban nem enged leszimulizálni egy teljesen semleges meccset (rams-raiders), mikor én a 49erssel vok, így nemtok továbblépni a normális szezonba, mi lehet a gond??? NAGYON FONTOS!!!!
  • Hakan
    #411
    Lehet nem eredetivel is, úgy hogy hajrá ;)
  • gstup
    #410
    Sziasztok!

    Tört verzióval is lehet neten játszani vagy bajnokságban,mert engem is érdekelne a dolog!?Ha kell hozzá eredeti,akkor megvenném...
  • pekinger
    #409
    sziasztok! nem tudtok működő online ligát ahol lehet játszani?? és lessz is rá lehetőség??Mert jó lenne már húsvér emberekkel is jáccani :D
  • sz4bee
    #408
    Nemtudja valaki h a ProBowol rol mért szednek ki mindig a hall of fame-be?Van ahot köze h superbowl-t játszok?Sztm nincs attol még játszhatok Probowl on
  • Dougie
    #407
    ja bocs, ezt nem vettem észre

    a gamepados dolgot nem tudom, én billentyűzettel játszom
  • Dougie
    #406
    ahol alapból van (de lehet ettől eltérő, ha át van állítva)
    Documents and Settings/"username"/Dokumentumok/Madden NFL 08/Rosters mappába
    és a belépés után a főképernyőn alul a jobb sarokban Menu majd, File, aztán kikeresed a rostert és Load - ennyi

    (ja és Dougie a név, nem douge, és szívesen)
  • stingfan
    #405
    Na feltettem, de nemtom megváltoztatni gamepad beállításait a Control config-ra mikor rámegyek mindig kilép, valami ötlet?
  • stingfan
    #404
    http://football-freaks.com/forums/index.php?download=2303 - ezt a fájlt töltöttem le, melyik mappába kell rakni és hogy kell feltenni?
  • stingfan
    #403
    És a roster fájlt melyik mappába kell betenni, douge segíts!!! hülye vok
  • Hegeace
    #402
    Mitől lehet az h indításnál mindig kivág hibaüzenettel a mainapp.exe-re hivatkozva ?
  • Dougie
    #401
    football-freaks.com-on vannak friss rosterek
  • stingfan
    #400
    Hello, a 09-et nem adják ki PC-re és ezért valaki nemtud egy idény eleji Rostert rakni rá, amin rajta vannak a legújabb igazolások?
  • zsilka péter
    #399
    Láttam képeken fórumokon,hogy koszolódnak a mezek, nálam pedig minden grafikai beállítás max-on van és soha nem piszkosodnak, még esőben, hóban se sehol. Ez mitől lehet? Válaszotokat előre is köszönöm!
    Üdv
  • zsilka péter
    #398
    Belelehet nyúlni meglévőbe is :D:D
    Most szerkesztek egy-két dolgot, csak nehogy kifagyjon tőle a Madden :S
  • Dougie
    #397
    illetve editorral biztos lehet azt is szerkeszteni, én mondjuk abba nem szoktam belenyúlni
  • Dougie
    #396
    meglévő csapatot nem lehet szerkeszteni, a draft class arra jó, hogy kicseréli a gép által draftolandó kamu játékosokat igaziakra (persze csak akkor ajánlott használni, ha ez zavar valakit)

    (egyébként más nem akar válaszolni, mindig csak én?)
  • zsilka péter
    #395
    Amúgy mire jó a Draft Class :oops:
  • zsilka péter
    #394
    Meglévő csapatot, hogyan kell szerkeszteni?
    Amúgy köszönöm :)
  • zsilka péter
    #393
    Jaja nem tudom letölteni:S