472
Madden NFL 2008
  • Borko
    #472
    Sziasztok! Egy ideje már játszom a játékkal, és nagyon tetszik,de van egy problémám.
    Akárhogy próbálkozom, valamiért nem tudok dobni, hiába követem az utasításokat nem reagál. Ez mitől lehet?
  • Vargas0728
    #471
    Helló Mindenkinek!

    Madden NFL 08
    Most már végleges a liga oldala, és fóruma is és már éppen a Pre szezon week 3 részénél tarunk!
    Sajnos bekövetkezett az is, hogy egy pár játékos már kilépett, munkahelyi elfoglaltság és időhiány miatt, így több csapat is várja az új tulajdonost

    Mint múltkor is, most is leírom, hogy olyan jelentkezne akinek van ideje rá, ami mondjuk napi 5 perc fórum, és heti egy óra a meccs, talán nem is olyan vészes!

    Szóval a jelenlegi üres csapatok:

    New Orleans Saints
    Green Bay Packers
    Cleveland Browns

    Van egy olyan érzésem is, hogy gyorsan betöltik a pozíciót, szóval aki nem akar lemaradni az hajrá

    Természetesen aki egy kicsit beszeretne pillantani a dolgokba annak itt a oldal és a fórum linkje is.

    freesports.hu/

    www.freesports.hu/forum/

    Jelentkezni itt is lehet és a FML fórumon is a megfelelő topikban.
  • lord nihilus
    #470


    4:08-nál
  • lord nihilus
    #469
    Hát amikor a felállásokat nézegeted nézegeted, van egy olyan alakzat amit a mezőnygólnál szokás használni. Abba kell belemenni és váltogatni(ott lesznek olyanok, hogy Spike, Fake-spike, Kneel stb stb). Screenshotot sajnos nem tudok csinálni, mert ezer éve nincs fent a játék sajnos.

    Játék hívások előtt kell ugye nyilakkal váltogatni, egészen addig amíg ki lesz írva hogy Special teams vagy valami ilyesmi. Gyakorló módban próbáld végig az összes felállást, majd rálelsz erre is.
  • Gilmour
    #468
    jav:
  • Gilmour
    #467
    Köszi!
    És a special team-re hogy tudok váltani? (kezdő vagyok még )
  • lord nihilus
    #466
    A special teamsnél van ilyen formáció.
  • Gilmour
    #465
    Sziasztok!
    Melyik billentyűvel lehet megoldani a térdelést? A meccs vége fele, ha szoros, akkor a quarterback kneel-t akarom megcsinálni. Ehhez van egy külön formáció vagy van térdelés billentyű?
  • GaBenc
    #464
    Srácok, tavaly bevált. Idén csinál valaki SG ligát vagy mi lesz? Vagy csatlakozzak valami máshoz? Pedig most én nyerném meg. Mondjuk így nincs is értelme. Hirdessük ki GaBenc nyerte a 2012-2013 SG ligát.
  • dingo92
    #463
    Hali! Azért írok mert, mint gondolom ti is tudjátok, létezik több online NFL madden 2008 liga is. ÉN a Hungarian Madden League C szekciójában játszom (HMLC) és egy régebbi rosterrel lenyomtunk 4 szezont, de elszállingóztak a játékosok, és embereket toborzunk a szabad csapatokhoz. Nem az idei, hanem a 2008-as rosterrel fogjuk újrakezdeni a bajnokságot. A lényege ugyanaz, mint a Franchise-nak a PC játékban. Te adod a szerződéseket, rendezed a csapat ügyeit stb... Jelenleg ezekhez a csapatokhoz lehet jönni: Steelers, Browns, Lions, Texans, Dolphins.

    Jelentkezés az alábbi fórum linkjén: http://hml.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=502&start=330

    Jelentkezzetek, ha egy jó társaság tagjai szeretnétek lenni, és játszanátok pár ütős meccset.

    Feltételek: -némi tapasztalat Online játék terén
    -viszonylag jól tudsz játszani a játékkal (all madden szint az igazi...)
    -tudsz annyi időt rászánni a ligára, hogy lejátszod a mecsceidet, valamint igazgatni tudod a csapatod!
    -annyi kitartás, hogy nem adod fel, ha véletlenül kikapsz párszor, ez mindenkivel megesik, de nagyon nem jó ha szezon közben kilép valaki, mert ezzel a többiek játékát rontja el!!!

    Esetleges kérdéseiteket a liga fórumán tegyétek fel! Peace...
  • danee9339
    #462
    gyengébbek kedvéért; a hamachi nem játék hanem azon keresztül madden 08-at
  • danee9339
    #461
    srácok aki akar játszani most online hamachival az vegyen fel : [email protected]
  • grossman
    #460
    Szia, töltsd le az UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat nevű fájlt (általában ott van a rosternél) és tedd be a Madden NFL 08 mappába.
  • Sentinel015
    #459
    Sziasztok! Az természetes, hogy betöltöttem egy friss rostert és kicserélte a játékosok arcát? Pl: Kampman Portis fejével virít.
  • G.Freeman
    #458
    Madden 08 ligában van 3 hely akit érdekel nézze meg a linket: http://fbl.jatekok.hu/nfl/index.php?mod=jelentkezes
  • grossman
    #457
    Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy lehet a Madden Editorral beállítani a Split Carry-t?
  • dingo92
    #456
    sziasztok! nem tudom hogy volt-e már kérdés a topikban de most nincs kedvem keresgélni, van 1 konvertáló program amivel a fra file-t át lehet alakítani rosterré. megvan valakinek ez a program? ha igen honnan lehet letölteni? vagy van esetleg más módja a konvertálásnak?
  • Sada01
    #455
    Nem semmi a játék billentyűzettel próbáltam csináltam is egy kabarét a pályán
  • dominik9300
    #454
    megszünt az élet!!!!!!!????????? valaki pls vegyen fel msn-re:[email protected] elég kezdő vok
  • gstup
    #453
    Nagyjából igen.
  • Palinko
    #452
    ja és még valami, tudom hogy csak én játszok elkapót karierben, de hátha tud valaki segíteni :) ha kicsit hosszú a labda, vagy más miatt kell nagyokat ugrani az melyik gombal lehet megcsinálni? vagy csak E vel lehet elkapni mással nem? akkor annyi az egész hogy D szaladok, W kérem aztán E elkapom és shift ha valaki útban van? :D
  • Palinko
    #451
    első évben nehezen jött össze a 20 as most próbáltam párat és mind 20 felett volt, nem én vagyok a profi hanem mikor indítottam ezt és a HB poszton játszó karaktert akkor alapbeállításon volt a játék és ott igen gyengék most utólag hiába állítottam át ugyan úgy lehet alázni őket :(((

    én azt hittem majd edzések után kapok pontokat és a kezdetben beállított, képeeségekhez még adhatunk majd hozzá.
  • gstup
    #450
    Szia!

    Tudtommal van jelentősége az edzéseknek,ha lenyomsz pár jó edzést,akkor javul az overall,majd nézd meg.De mondom,ahhoz az összes edzésen jól kell teljesítened,nekem RB poszton 10-es átlagú edzések után nyomta fel az overallt.A-s vagy B-s szintet kell elérni az a jó.
  • Palinko
    #449
    karier módban van jelentősége az edzéseknek? gondolom ha nem megyek el látom nem szimulálja :S és kihagytam elég sokat gondoltam megkérdem mert ha javít a képességeken legközelebb megcsinálom.

    volt egy érdekes fogadásom mostanában, wr poszton játszom ugye és cb jön mögöttem kicsit és tőlem balra, kérem a labdát, de nem volt túl jó passz, piros kör volt, megpattant a cb fején és a lepattanót kaptam el :DD elég jól megcsinálták hogy megtörténhet ilyen is
  • petercanfly
    #448
    Köszönöm a segítséget. Már nagyon idegesített ,hogy a gép egy csomó fumble-t harcolt ki ellenem a puntjai után.

    Lenne még egy kérdésem: ha már felállt a támadósor át lehet valahogy hívni a kiválasztott játékot időkérés nélkül ?
  • Gyulampard
    #447
    sziasztok..most kezdtem el megint jéátszani de van egy kis problémám.elindul a játék és midnig ujraindul.szedtem le egy csomo cracket de ugy is ujraindul.régen nem csinálta ezt. tud valaki segiteni?
  • gstup
    #446
    Igen,nekem is így rémlik...
  • Palinko
    #445
    ja meg kell nyomkodni párszor :)
  • gstup
    #444
    Azt hiszem,de már régen játszottam vele...
  • gstup
    #443
    E
  • petercanfly
    #442
    Hi

    Meg tudná valaki mondani ,hogy hogyan lehet fair catch-et csinálni billentyűzettel ?
  • gstup
    #441
    Nm,szívesen segítettem,jó játékot...Üdv
  • Palinko
    #440
    ez nagyon jól jött köszi! :)
  • gstup
    #439
    Azon tudsz változtatni.Én Rb posztot imádom,de tudtam puntreturn poszton is játszani,meg kick return-n is.Bemész a szobádban lévő gépre :) és ott ahol van az injures,ott lesz egy másik menü név is,most nem tudom mi pontosan,ott lehet beállítani,melyik poszton ki legyen a kezdő...
  • Palinko
    #438
    pedig most kicsit ideges lettem :) alapbeállításon játszom a hall of fame módot ezt az előző postomba nem említettem, így könnyű a dolgom, próbálgatni egyenlőre elég, a problémám, hogy lejátszottam egy szezont super bowl, pro bowl megvan pro bowlon mvp, superen nem sok hiányzott hozzá több td volt, de kevesebb yardom, legjobb rookie, legjobb wr szóval tényleg elég sok dolgot nyertem. a pro bowl második felében nem játszottam annyi playt, hanem átrakott a kick returner elkapú csapatába, mondom ok érdekes ez is gondoltam egyszeri alkalo, de aztán a következő szezonban az lett a postom! ezen lehet valahogy változtatni mert ez így nagyon nem megfelelő :S a régi posztom szeretném.
  • gstup
    #437
    Tudtommal nem lehet...
  • Palinko
    #436
    ha egy személyt irányítok a csapatból, és esetemben az WR poszton játszik, tudom valahogy befolyásolni a stratégiát, hogy ne szaladjon a csapat? bizonyos helyzeteknél jól jönne, mert sokszor rosszul dönt a CPU edző :\
  • lord nihilus
    #435
    deh csak már unalmas egy nagggyon picikét :-| még szerencse h lehet szedni aktuális rostert...
  • Carloska
    #434
    senki nem tolja már?
  • Vanek
    #433
    sziasztok! Üresedés van MO egyik legrégibb online madden ligájában,akit érdekel egy profi franchise liga,szeretne benne résztvenni,az irjon a [email protected] -ra... a liga amúgy a hml.hu