39
Csak Konzolra!
  • ecneb
    #39
    hát monnyuk most itt végülis kell vagy 8 pálya pár ruha satöbbi satöbbi... a feladatok szinte mindehol ugyanazok
    kombózz ere ara semmi effekt ... nemtom :S
  • dinomano
    #38
    ...Sztem nem kellene évente, félévente kiadni egyet...Az a gáz, h. nemrég jött ki a P8, és mar itt az uj... :-| Talan többet kellene dolgozni a gameken...
  • ecneb
    #37
    bár amilyen tonihüűókók jönnke mosatnában ki :S inkább ne is legyen... bár lehet csak azé volt régen jó mert akkor új volt nemtom
  • dinomano
    #36
    Legyen igazad! :-P
  • ecneb
    #35
    kétlem
  • dinomano
    #34
    Majd belekukkantok, sztem leszedem; kiirom... :-P Talan az utolso megjelenö TH a kis PS2-re...
  • ecneb
    #33
    jah amúgy nektek széthúzza a topikot a NEEEEEE áradatom? mert nekem nem Operám van am sry -_-
  • ecneb
    #32
    szerezdbe :) annyira azért nemrossz egy thug2 grafika kábé azt lehet kicsit veri vagyis jobbis :D játszhatóság az ugyanaz szal oké ennyi talán kicsit sok a kombós feladat amit utálok de most ez magánvélemény
  • dinomano
    #31
    PS2-es verzio milyen lett? Graf+jatszhatosag? :-P Érdemes beszerezni?
  • ecneb
    #30
    tényleg úgyszétkurtam atyaég :D
  • zola2000
    #29
    Ne má, wiire/ds-re sem lesz skate!!!! csak x360, ps3. (mondjuk annyira azért nem érdekelnek a deszkás játékok)
  • Prince of Máté
    #28
    fasznak kellett szétkúrni a topikot -.-
  • kijozu
    #27
    hy all!

    nekem megvan a game ps2-re:D

    nem tudnátok egy mentést fölrakni??

    jah és plz írja le valaki magyarul a csalásokat plz

    thx bye
  • ecneb
    #26
    jolvan jolvan jolvan -_-
  • amdrula
    #25
    Nem lesz PS2-re Skate, de ezért még nem kell szétbarmolni a topicot.
  • ecneb
    #24
    nem lesz ps2re NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!


    remélem csak balfasz vagyok és nem olvastam el rendesen
  • ecneb
    #23
    kint van a skate? :OOOO
  • Prince of Máté
    #22
    Nyjah Houston, és Ryan Sheckler asszem.
    Viszont ez bíztató, hogy sok pálya van benne, mert a THP8-ban volt vagy 7 pálya, és abból 4 volt normális.
    Ki deszkázik autógyárban és vidámparkban?
  • amdrula
    #21
    Változott a véleményem, SKATE nagyon király játék, THPG eddig számomra nagy csalódás, a legjobb dolog benne, hogy rajta van a lemezen a Guitar Hero3 demója :D
  • ecneb
    #20
    nekemis ezvolt szerencsére az uccsó dvd-m :D
    csak ilyen philipsen van rajta de jóaz...
    hát nemtom én a thp8at elég ahamr abbahagytam .. bár lehet most télre újra elkezdem nemtommég inkább a régiek kellenének :)
    karakterek azok vannak :D tonihóknka olyan feje van mint egy nemistudom valami tengeri élőlényre emlékeztet az orra :) am benne van má a két kisgyerekis
    az a njyah vaagy ki meg senkler ... akit naon nem szeretek :D pálya eddig 2 van nekem :D de ahogya listát megnéztem sok ????-les sor van szal akad majd azé :D
  • Prince of Máté
    #19
    Bakker nekem meg már 1 hete itt van a vinyómon, nincs üres DVD-m :(
    EGyébként jobb mint a THP8?
    Hány karakter van benne eddig?
    HÁny pálya van?
  • ecneb
    #18
    jah ps2őn :)
  • ecneb
    #17
    hmmm nos első benyomások 6 körül beraktam most hagytam abba... de valamilyen szinten kettős érzésem van :S szóval lehet én vagyok csak ilyen kis bunkó aki olyan játékot akar mi tényleg olyan mint ha szkételne az ember de nemtom bár 10 küldetés vagy még annyise amennyit megcisnáltam szal ennyi után még nem mondok véleményt... szvsz ugyanaz mint az előző 2-3 tonihók :(
    hol vannak már a régi szép thps2-es idők :(
    grafika 9/10
    zene 10/10 (van Clash :P )
    irányítás 7/10
    hangulat 8/10
    nemtom bár én videót nem láttam még benne vagyis rendes nem programozottat
  • zola2000
    #16
    Én most játszom nintendo dsen ezt a játékot, és elég korrekt grafikája van, a játék is nagyon jó lett, és érdekes módon a deszkás videokat is tartalmazza. (lehet hogy a fejlesztők most találták meg a ds ben a 3d gyorsító kártyát, idén már valahogy egyre szebb játékok jönnek XD)
  • ecneb
    #15
    most írom ki :)
  • Prince of Máté
    #14
    Kint van Warezon PS2-re!!!
  • amdrula
    #13
    Skate nálam már az analógkaros trükkjeivel bukott :D, de azért kiváncsi vagyok rá.
  • Prince of Máté
    #12
    Nagyon jóra kell megcsinálniuk, ha fel akarják venni a versenyt a Skattel.
    De én mindig is Tony Hawk párti leszek.
  • sztomy69
    #11
    Ha eltört a lábuk is azt választják xD
  • scorpeeon
    #10
    Igazi deszkások inkább deszkáznak és ha ökörködni akarnak, Tony Hawk-oznak :)
  • sztomy69
    #9
    Végre, új TH, remélem jobb lesz mint a P8, az nem jött be annyira, bár szerintem ezt a SKATE le fogja nyomni, az igazi deszkások úgyis a realisztikusabbat válsztják xD
  • scorpeeon
    #8
    Jaa. THP8-at PSP-n próbáltam, különösebben nem jött be ezért pár pálya után abbahagytam de talán előveszem még egyszer és 1szer végigjátszom legalább.
  • Prince of Máté
    #7
    nem úgy értettem-.-
    Te gondolom a grafikára gondoltál.
    Az logikus.
    THp8 PS2es változta (és xbox) nem csak a grafikában tér el, hanem itt kivették a pályaváltást töltögetés nélkül!
    Pedig ez méga THAWban is benne volt.
  • macselek #6
    Még hány lesz ebből?
  • scorpeeon
    #5
    Mi mást tehetnének? Vagy lebutítják rá, vagy ki sem adják. PC-re viszont igazán kiadhatnák, ha már a P8at nem sikerült...
  • Prince of Máté
    #4
    Én is, de én csak akkor, ha PS2-re nem butítják le mint az előzőt.
  • el bruja
    #3
    már nagyon várom!:)
  • Prince of Máté
    #2
    Nem tudom miért nem Jeleníti meg a képeket...
    Akkor belinkelem őket:
    Kép1
    Kép2
    Kép3
  • Prince of Máté
    #1
    Infók
    Képek:

    ű

    Nagyon szép lesz!