1256
  • Danyi8888
    #216
    Hát szerintem tuti ma fog megjelenni
    Bizonyíték:http:
    //www.empireinteractive.com/corporate/files/PDFs/FlatOut%20Ultimate%20Carnage%20PC%20-%20date%20announcement.pdf
  • Synit HUN
    #215
    Köszönjük Emese...
  • bertino
    #214
    pf syn, hát ez megint fail :|
  • Synit HUN
    #213
    Eszerint várhatunk még egy hetet. :|
  • Djemba
    #212
    07/18 Europe FlatOut: Ultimate Carnage
  • Máté94
    #211
    11.-én!:D
  • bertino
    #210
    :|
  • Synit HUN
    #209
    Nem holnap?
  • Máté94
    #208
    Elméletileg ma megjelent.
  • Bence94
    #207
    találtam két linket itt elvileg pc-s képek vannak maxon ami szerintem nem igaz mert szebb és nincs is rajtuk aa itt pedig kérdez felelek van

    ez a " Lesz egy gémz for vinfos meg egy EVM kiadás is" szerintem hülyeség a gfw olyan mintha simán PC DVD-ként lenne ez csak plusz opciókat ad.
  • Danyi8888
    #206
    Már csak 1 hét
  • bulba
    #205
    Megvan visszaolvastam...
  • bulba
    #204
    " Lesz egy gémz for vinfos meg egy EVM kiadás is."
    Ez mennyire biztos?
  • Föcsök
    #203
    Én csak azt nem értem, hogy tényleg van egy két oldal ahova 2008. július 11.-e van írva, de az IGN, meg a Gamespy szerint meg csak 2009 Q1-ben jelenik meg az USA-ban. Ennyire megszivatják a nyugati barátainkat? Vagy csak egyszerűen nem frissítik a játék adatlapját?
  • Minstrel
    #202
    segítettél, kösz :) akkor ezt kihagyom szerintem, mert nem ér meg 7000-et ha ugyanaz minden, a második résszel sokat játszottam régi xbox-on, de reméltem, hogy tettek új pályákat ebbe is, de hát nem.. akkor nem :)
  • Synit HUN
    #201
    Erről eddig is volt szó. Lesz egy gémz for vinfos meg egy EVM kiadás is.
    Szvsz csak az EVM-nek van esélye. Ez a játék biztosan nem ér meg 8K-t. Ha a 2 nem lett volna akkor talán. De 2K-ért megveszem. Ha meg télleg nem lesz EVM akkor warez.
  • Digitman
    #200
    Rossz hír:
    nem az EVM kapta meg, így az ára sem 2k, hanem 8k körül lesz :(

    link
  • Lestad
    #199
    a pályák és autók ugyan azok csak szebb a grafika meg az ütközések több dolgot lehet le dönteni plussz van egy olyan mód hogy carnage abban a lényeg az hogy verseny vagy roncs derbi közben te szedd össze a legtöbb poontot rombolással ütközéssel és verseny közben a hányadik pozícióba vagy a pályan annyival szorozza a megszerzett pontokat és meg van határozva hogy mennyit kell szerezni a bronz ezüst illetve az arany kupa megszerzéséhez
    jah és azt nem tom hogy a 2 őbe volt e hálózatos multi player mert ps2-őn ha jól tom nem volt de xbox 360 on ennél már van multi remélem ezzel segítettem mert sokat kellet írni XD
  • Minstrel
    #198
    ebben vannak új pályák meg módok vagy teljesen olyan, mint a második rész csak szebb? mert demo-t próbáltam, ott az egyik pálya ugyanaz, mint a második részben csak sokkal jobban néz ki, meg a demoban lévő autókkal is kb. ez a helyzet.
  • R3TR0
    #197
    Én játszottam mindkét résszel és sztem nagyon jo kis játék lesz az uj is csak remélni tom az is 2000FT lesz mondjuk olvastam olyat is hogy 8K lesz de remélem nem
    Ahhoz képest amennyibe kerültek a régi részek annyira jo volt és már a megjelenés is itt van már csak pár hét
  • bertino
    #196
    http://www.jatekok.hu/hirek.php?tabla=hirek_200806&id=196
  • bulba
    #195
    Eléggé marketingszaga van a dumának, én továbbra sem várok semmi extrát...
    Viszont a megejelenést illetően örülök hogy csak ennyit csúszik.
  • grebber
    #194
    FlatOut: Ultimate Carnage(X360/PC) Gets Delayed

    FlatOut Ultimate Carnage is rebuilt from the ground up and specifically developed to take advantage of the additional feature sets and improved processing ability to produce an entirely new, breathtaking FlatOut experience. Originally scheduled for a worldwide release in June, it is currently scheduled in Europe for July 11, 2008.

    info: Worthplaying.com

  • Synit HUN
    #193
    Meg 12-en lehet nyomni.
    Példának okádék tekintsed meg eztet!
    Ugyanaz csak szebb és izgalmasabb meg egy kicsi plusz.
    De 2K-t meg fog érni ez is
  • grebber
    #192
    Pedig az lesz pár kocsival több meg talán 1-2 más pálya.
  • davidragon
    #191
    Szerintem, egy teljesen új játék lesz, függetlenül a 2-től.
    Nagy pofátlanság volna egy az egyben ugyanazt a játékot kiadni szebb grafikával.
    Abszolút értelmetlen lenne...
  • Peetboy
    #190
    Keress rá a neten az X360-as verzióra ott le van írva ugyanaz az egész mint a 2. rész, csak szebb. Ebből is látszik,hogy a konzolt akarták népszerűsíteni, mivel direkt arra csinálták meg szebb grafikával.
    A címből adódóan a PC-s verzió se ad többet.
    Ez a Total Carnage cím nem tudom honnét jött, mert nem ez lesz a címe.
  • N o N a m e
    #189
    honnan veszed?
  • bertino
    #188
    aha.
    és ?
  • Peetboy
    #187
    Ha megjelenik lesz majd 100 hozzászólás, aztán vége. Mivel ugyanazok a pályák lesznek benne mint a 2. részben, csak szebb grafikával ezért nem lesz róla mit beszélni.
  • N o N a m e
    #186
    9 nap? biztos ez?
  • Máté94
    #185
    June 27, 2008
  • werpelethy
    #184
    jöjjönmá
  • davidragon
    #183
    tényleg. köszi.
  • grebber
    #182
    PL nézzed meg az ign.comot ott 2009 Q1-et irnak amibe beletartozik március is.
  • davidragon
    #181
    Hol olvastál 2009 márciust?
  • Synit HUN
    #180
    A 2009 csúnya baleset lenne... Július lesz az sztem.
  • felony
    #179
    Most akkor mikor is adják ki? Valahol 2008 június van, valahol 2009 március.
  • grebber
    #178
    Miért a Gridben mit fordítanak le?? Ott is ma a menüt meg a szponzoroknál a feltételeket de nem kell oda nagy angol tudás.
  • Esrohnoil
    #177
    Hűha, nagy tudomány kell egy ilyen játékot lefordítani. :)