360

Darkest Of Days - FPS
  • Deathstorm
    #360
    Köszönöm!!
  • Qwerty4
    #359
    Íme: DoD magyarítás letöltés
  • Deathstorm
    #358
    Magyarosítást tudja valaki hol találok hozzá?
  • OWEN24
    #357
    ránézek a játékra. Köszi :D
    A játék grafija tényleg nem a mostani játékokhoz van szabva, de a szerintem hangulatos.
  • Fpocok
    #356
    Nekem nem tetszett a játék, nagyon nem. Viszont ha szereted a westernt, akkor call of juarez zel játszál, ha még nem tetted meg.
    gémpléj
  • OWEN24
    #355
    Sziasztok! Szerintem ki..szott jó játék! Fúleg annak aki szereti a westernt az 1vh-t és a "puskás" harcokat.
    nem tudjátok, van e 2. része, vagy valami ahhoz hasonló? Vagy csak ami ebben a western korban játszódik?
  • Optimus Prime
    #354
    Csak végig vittem, pedig néhol írtó nehéz volt és ugye checkpointois mentés. :S Ami zavar a sokat említett szaggatás, pedig a demó simán megy High beállításokon, effektek nélkül. A sztori így teljesebb, bár kicsit Timecop feeling, habár itt mozgalmasabba megvalósítás. Nekem valahogy a Timehsift jutott róla a eszembe. A grafika helyenként tényleg ronda és hogy A-t sem tudok használni recés. De néhol elég szép, pl. az ég, felhők. De HDR nincs - és még pár dolog. A hátam mögött spawnoló szövetséges katonák kész vicc, de az még jobb, mikor félig a padlóba volt. XD Valamint a lentebb írt ügynökök lekaszabolása. Lehet ez is bug?
    Szerintem ez a játék ott ragadt, ahol a Starship Troopers-es. Jó téma és ötlete, ám a kivitelezés gyenge, a grafika zanzás bár ugyan akkor egyet elért: rengeteg MCP a pályán. A fegyverek, régi vagy high-tech használata ötletes, ezt a reload mini játékot mintha láttam volna már valamiben.
  • Optimus Prime
    #353
    A Settings-ben a Gamma-t rossz fele húztam, nem csoda, ha nem segített. :S
    De ma elég vicces dolog történt. Ugyanis megöltem egy kék aurás tagot, erre jöttek a ...takarítók én meg lőttem őket I. világháborús fegyverrel és megöltem mind. Erre visszaléptem a játékba és mentem tovább + elvettem a spéci pisztolyuk és távcsöves stukkerukat. :D
  • Mayorpapa
    #352
    Én is nekifogtam ennek a játéknak, de vagy csak 3-4 pályát bírtam végigjátszani, aztán feladtam: sötét volt, gagyi volt, játszhatatlan volt...Sztem egy felejtős játék...Kár volt megvenni...(de azért várom a belőle készülő filmet!)
  • Optimus Prime
    #351
    Ah, rájöttem. Én hülye feltettem a patchet, pedig eleve patchelt verzió van a lemezen 1.05.
    A másik, hogy a játék meglehetősen... sötét. emeltem a fényerőn, de így se stimmel.
  • Mayorpapa
    #350
    esetleg a lemezen, vagy borítón nincs?
  • Optimus Prime
    #349
    Megvettem a magyar EVM kiadást, de van egy gond: indításnál regisztrálni akarja a játékot, nem lehet kijátszani. Név, keresztnév és termék kód. Utóbbit nem találom sehol, nem volt papír a tokban.
    Valakinek valami ötlete, aki esetleg megvette? Már írtam az EVM-nek is.
  • grimm13
    #348
    Valakinek van ötlete hogy miért nem ment a játék ? Ha meghalok egy pályán akkor kezdhetem előröl az egészet játékot ....
  • Gabe19
    #347
    Sziasztok! A magyar fájlokat külön valaki feltudná tenni mert nekem angolul van meg a játék. Előre is köszönöm
  • blackcalibra
    #346
    Az tényleg nem valami sok.

    Köszi!
  • Indigo
    #345
    Nem sokat, saccra olyan 6-7 volt nekem.
  • blackcalibra
    #344
    Gyerekek, mennyi játékidőt ad ez a játék?
  • Optimus Prime
    #343
    Én csak furcsálom, hogy megjelenik nálunk. hisz az EU-s megjelenés csúszott-tolódott. Plusz ilyen olcsón. Ennyiért megveszem eredetibe, máskülönben jegeltem volna egy időre.
    A másik játék a WolrdShift volt, szintén EVM és soha nem reméltem hazai megjelenésbe. Pláne, hogy nem ismert és sokáig angol nyelven se volt.
  • Indigo
    #342
    Hamar? Én már fél éve (ha nem régebben) végigjátszottam :D Amúgy mi a másik?
  • Optimus Prime
    #341
    Már én is rátaláltam, csak véletlenül, mert a fene se gondolta, hogy az az EVM új logója. :) Ez már második favorit nálam, amit a EVM hamar és olcsón kiad.
  • Indigo
    #340
    Itt azt állítják, hogy angol hanggal és magyar felirattal kerül forgalomba a játék. Tehát no para!

    Én végigtoltam, de szerintem megveszem, mert ennyi tényleg nem sok érte. Ráadásul mindenhol a sárga földig alázták, pedig annyira nem rossz, és a hangulata is megvan, legalább ennyivel is ki tudom fejezni a véleményem. Meg legalább ez sem foglal több helyet a vinyón (kiírni meg nem tudtam, mivel egy kicsivel nagyobb, mint egy SL DVD :) )
  • grebber
    #339
    Nem is rossz ár érte!
    Azért valami sample szöveget meghallgatnék ha valóban szinkronos!
  • xido
    #338
    Remélhetőleg magyar felirat is van benne,így szépen átcserélhető az angol hang és lőn vala feliratos verzió:)
  • Optimus Prime
    #337
    Itt a magyar kiadás, sajnos magyar nyelven. Ha a borító korrekt. Kár, pedig ennyiért nem drága, de félek a szinkrontól.
  • grebber
    #336
    Film készül a Darkest of Days alapján
  • Indigo
    #335
    Néhány kedvcsináló kép :)










  • Indigo
    #334
    Na jó, lehet hogy nem dollár-milliárdok, hanem csak milliók... :) A lényeg ugyanaz.
  • Indigo
    #333
    Nah, a demó után (ami nem győzött meg teljesen, de azért fentartotta az érdeklődésemet a játék iránt) sikerült beszereznem a teljes verziót. Kb a felénél járhatok, és azt kell mondjam, hogy nem olyan rossz ez! Fúú, annyi, de annyi mindenbe bele tudnék kötni, kezdve a grafikától (ami helyenként csúnya, viszont sokszor nagyon hangulatos) a láthatatlan falakon át (ami azért annyira nem zavaró) a fizikáig, de nem teszem. Ami ugyanis a lényeg, a játékélmény, az szerintem rendben van. Oké, nem dobom el tőle az agyam, de olyan játék, ami igazi kikapcsolódást nyújt egy fárasztó nap végén.

    Ahogy utánajártam, egy független kis fejlesztőcég készítette kis költségvetéssel, és ez látszik is a játék minden elemében. Ám ez nem jelent feltétlenül rosszat - szerintem sikerült egy hangulatos és érdekes játékot összehozniuk. És hozzátenném, hogy annak ellenére, hogy kicsit régimódnak, esetleg elavultnak tünik, azért ebben is rengeteg munka van ám. Valamint sok embernek nyújt kellemes kikapcsolódást, ezért aztán nem érzem teljesen jogosnak a fikázást. Akkor már fikázzuk inkább az olyan játékokat, amik nagy kiadók dollár-milliárdjaiból készülnek, mégis üresek és értelmetlenek. Én a magam részéről szurkolok a DoD fejlesztőinek, hogy megtérüljön a munkájuk, és nagyobb költségvetéssel egy még jobb játékot nyújtsanak át nekünk.
  • Narxis
    #332
    xD
  • AKI94
    #331
    Hogy mennyi bajotok van egy játékkal xD
  • Maxtreme
    #330
    Bocs de ezen a poston baromi jót nevettem. :)

    1. Nem játszottál a játékkal, de mégis foggal körömmel véded..

    2. Nem semmi Draw distance? Jesszum pepi miről beszélsz Te? Az neked nagy só 2009 végén hogy mész 1 "csőbe" (mert ált. csak a meghatározott úton tudsz haladni, mert ha 1 kicsit is letérsz az útról, láthatatlan falba ütközöl) oszt ellátsz kb 20m-re? Mert igen sok esetben észrevenni hogy nem sokkal előtted épül ki "részletesen" pl a fa és egyéb tereptárgy. Már ne haragudj de ennél 45x kulturáltabb motorkat dobtak össze az elmúlt években.

    3.c&c renegade? Jézus.. Hány év is van a 2 játék között? pfff...

    A többit inkább nem kommentálnám.
  • Maxtreme
    #329
    Kicsit belemerültem jobban a játékba. Azt kell mondanom hogy megváltozott a véleményem, nem adtam neki elég időt megjelenéskor :)
    Nem olyan rossz ez. Nem korszakalkotó, de nem rossz.
    A gfx tény hogy olyan amilyen, de nem az elviselhetetlenség határán van :)

    bug-al még nem találkoztam, illetve szaggatással sem (lehet később fogok) [1440 4xaa/16xaf max)

    Viszont ahhoz képest hogy a fizikára láthatóan mennyire próbáltak rágyúrni, az 1 vicc kategória. Enyhén szólva is. ((mielőtt valaki megkérdezné, highon van a physix beállítás)

    No meglátom később mennyire tud majd lekötni.
  • TDantes
    #328
    Ja igen. Amúgy arra, hogy szaggat, csak megsúgom az XBOX360 verzió is szaggat...bizonyára az is azért mert egy ,,olcsó dzsunkapc"

    És véletlenül sem azért , mert a játék hibás
  • TDantes
    #327
    Nekem sem a grafika számít. De van egy bizonyos minimum szint.

    De nézzük sorban.

    A grafika gyenge. Rossz. Borzasztó . Ez még nem nem is lenne önmagában baj.

    Azonban:

    Az AI hihetetlenül gyenge.

    A játék bugos, hibás.

    Hangulat? Az nincs.

    Láthatatlan falak, 2009-ben!

    A tereptárgyaknak, a karaktereknek, házak belsejének kidolgozása, sok esetben borzalmas.

    A játékban, ahelyett, hogy normális AI lenne, hülye húzásokkal csal, mint pl: a ,,teleportálás" egyszer csak nincsennek mögöttünk emberek, és hopp aztán meg lesznek...óh remek.

    Bele tettek, egy ,,forradalmi" ám ritka szar újítást, a fegyverek újratöltésére gondolok.

    És még sorolhatnám

    Ha ezek közül, csak egy vagy netán kettő lenne, még ellehetne fogadni.

    Ám mind ez együtt: egy rakás nulla. Az egyik legrosszabb FPS
  • TDantes
    #326
    ,,Az huszadrendű részletkérdés, hogy kinek hogy s mint szaggat az olcsó dzsunkapc-konfigurációján a játék, "

    Csak megsúgom, hogy jó gépem van, nem pedig egy ,,olcsó dzsunkapc" bármi legyen is az.
    Ugyanis, ha menne az olvasás, fel tudnád fogni hogy azért szaggat, mert ez is bug egy hiba benne. Nem azért mert a gépem szar, hanem mert a játék hibás.
    Persze amint mondtam, aki igénytelen, annak ez is jó.

    No persze, hangulatos. Igen? Mi?
    Nézzük hol kezdünk, minden küldetés előtt.
    Egy üres, ronda, gagyi irányítóteremben...mert nem elég hogy csúnya a grafika, hogy elavult. Ez nem baj önmagában, de az egész, sok évvel ezelőtti szint. Hangulattalan, katasztrófa. A játék készítői mégis mit hittek?
    De nem csak erről van szó, láttam egy rakás olyan épületet, aminek szinte nem volt berendezése! Mert a készítők nem csinálták meg!

    No persze, megint arról van szó, hogy aki igényesebb ügye...annak ez zavaró.

    Amúgy nem vagyok kamasz, ha erre célzol, és nem kell felnőnöm. Jó pár éve felnőttem már.

    És csak megelmítem, bizonyára azok emberek akik tudod ilyen különféle PC-s magazinokat csinálnak, meg ilyen honlapokat...bizonyára ők is csak ostoba kis hülye taknyos kamaszok, amiért lehúzzák ezt a zseniális játékot!
    Igaz, hogy mondjuk lehet hogy évek óta játékokat értékel valaki...de ez mit se számít!

    A világ hülye és nem te, nem igaz?
  • TDantes
    #325
    Aha. Csak hogy a normális játékokban nem úgy van, hogy egyszerűen nem lehet balra fordulni, mert ott van a levegő...meg nincs benne olyan, hogy nem lehet át ugrani egy alacsony kis szaros kerítést...ilyen csak ebben a vacakban van.

    Persze aki igénytelen, annak biztos ez is megfelel. Igaz, hogy egy tányér fekália, de azért sokaknak ízlik. Hát egészségetekre.

    Én ennél igényesebb vagyok.
    És mellesleg nem csak én, hanem úgy mindenki aki ezt a remek játékot értékelte...azért ez is jelent tán valamit, hogy mindenütt lehúzták.
  • Lacee86
    #324
    Hát jah, Crysisben is van, de azért az tény, h ott "csöppet" nagyobb szabadságod van.
  • Rowlend
    #323
    Hali, az mér van hogy elindítom a játékot és exe error? a gépem épp hogy jó neki (a videókártya 9600-as és neki 9800-as kell de az enyém ugyanúgy támogatja azokat amiket a 9800-as) a physx-et is felraktam. Akkor írja ki ezt amikor rámegyek hogy New Game

    #316:
    Képzeld, minden játékban vannak láthatatlan falak, főleg a Mass Effectbe és ott télleg nem vártam volna. Crysisban is van és minden más "hűdecsillivilli" játékban is van.
  • Lacee86
    #322
    Na végre van 2 ember, aki nem fikázza szét a játékot. :)
  • Birdhill Thug
    #321
    Jó sok unatkozó gyomorfekélyre pályázó teenager van itten (szól ez azoknak, akik a béka segge alól szagolják a színvonalat). :-D
    Az huszadrendű részletkérdés, hogy kinek hogy s mint szaggat az olcsó dzsunkapc-konfigurációján a játék, de ha sikerült a fejlesztőknek egy iszonyatosan hangulatos játékot összebarkácsolniuk, akkor már megérte kipróbálni (neadjisten lewarezolás helyett megvenni).

    Nem játszottam még a játékkal, láttam belőle videót, és nem semmi draw distance-t tud rajzolni az engine. Az egy dolog, hogy láthatatlan fal van a játékban, mert hülyének tűnt volna talán a messzi pusztaságban gyalogolni a végtelenségbe. Sajnos ez baki, mint a kicsit lökött MI, de szerintem minden más kárpótolni tudja a játékost.

    Én nem húznám le ennyire a játékot, de ha ez nem elég, akkor menjetek Command&Conquer: Renegade-ezni. Baltával van faragva a grafika, nagyon hülye az MI, de a játék hangulata olyan hatalmas és magával ragadó, hogy engem rabul ejtett az egész úgy, hogy eddig oda sem szagoltam a Command and Conquer világba, nem izgatott az a téma sem. Lásd, még a Red Faction első részét is. Majdnem elmentem egy külszíni bányász OKJ tanfolyamra miatta, annyira fellelkesültem a játékon. Az, meg hogy a sok okos, aki azt gondolja, van alapjuk fikázni a hasonló játékokat, nagyot esik pofára. Nézzétek meg a Deus Ex-et még ma is helytálló példaként. Kultuszjátékká vált az évek során, meg is érdemli az elismerést.

    Steve kolléga jól mondja, nem kell porig alázni a jó, de nem tökéletes kezdeményezéseket. Úgy sem fogjátok megvenni a nagyon kiemelkedő játékokat sem. Én összehúgyozva elsírtam volna magam meghatódottságomban, ha 2004-ben ilyen grafikájú játékkal játszhattam volna.

    Ja, az meg marhára égő, hogy tahó, tapló módon írtok egy fórumon. Én a helyetekben nagyon meghúznám magam, mert csak magatokat írjátok le tudatlan, sekélyes és agresszív bunkóknak. Mindegy, hülyéknek úgy sem érdemes magyarázni. :-)

    Kamaszok vagytok, fel kell még nőnötök, sokat tanulnotok, tökösök! meh