38
Sim City 2000, Network Edition, Special...
  • Bogármacska
    #38
    Emlékszem, 2004-be P1-es gépen mennyit nyomtam ezt a gamét :P fekete-fehér monitorral ráadásul. Nosztalgiázni de jó ezzel :D
  • MM2
    #37
    Itt kezdted előszőr?
  • John Cena
    #36
    Srácok valaki tudna a Sim City 3000-hez Magyarosítást??mert nem találtam sehol pls segítsetek!
  • creapress
    #35
    Kedves Összes Simcity 2000 rajongó!

    Nagyon nagy szükségem volna a Simcity 2000 dos-verziójára, ami anno 2 floppyn volt meg nekünk, de odalett egy format c: parancs végrehajtása során.

    CD-n megvan arj-s tömörítésben a 2 floppy tartalma, de hiába másoltam átt a c-re, csak a, vagy b meghajtóról hagyná felinstallálni magát.

    SOS segítség kellene.
  • Bogármacska
    #34
    régen voltak itt már.
    Kép:
  • Bogármacska
    #33
    Szerintem is jó játék!
    Aki le akarja tölteni szóljon nekem.
    Adok egy linket.
  • CattiBrie
    #32
    Jó! Hozzá kell tennem, hogy nálam az ilyen [dizaszterek] ki voltak kapcsolva. :)
  • PeeTeR
    #31
    nagyon jo kis jatek :)
    mondjuk en a transport tycoon -nal jatszottam a simaval, nem a deluxa -al de azzal 4 evig ;D (egy palyan...)
  • Borg
    #30
    Vista alatt megy ez vajon?
  • Zomil
    #29
    nehéz? dehogy, akkor már jó ha nem csak veszteséges hanem minden év után pozotiv irányba megy a pénzed:) ami számomra elég nagy kihivás volt(lehet cska én voltam béna) ugy h ne kerüljek adósságba:)
  • CattiBrie
    #28
    Mondjuk szerintem a Sim Cityinek kevesebb értelme volt, mint a Transport Tycoonnak. Tycoonban lehetett feljeszteni a dolgokat és tudtad, hogy mikor vagy jó. Sim City-ben ennél nehezebb volt megmondani, hogy mikor jó egy város. :)
  • Gerygrey
    #27
    Húúú de szerettem ezt régen, a Transport Tycoon Deluxe után szorosan a második helyen áll "az elmúlt 25 év legjobb játékai" listámon.

    Mostanság Pocket PC-re gyűjtögetem a régi klasszikusokat, örömmel látom hogy a TTD mellett van Simcity 2000 is. Kell a francnak Playstation Portable :)
  • Lullaby
    #26
    wáá de régi :D
    én mindig körpályákat csináltam... xD
  • TommoT
    #25
    jah én is a 3000rel nyomtam sokat...hmm...lehet most fel is teszem...nosztaliga :)
    nincs vkinek hozzá magyarosítása? nem mintha annyira kéne, de állítólag létezik/létezett hozzá, hátha valakinek még ott lapul a gépén... (vagy nem :))
  • Zomil
    #24
    naja nekem is 3000 jött be legjobban föleg azért mert egyedül abba a részbe sikerült egy bazinagy várost épitenem( kb az egész térképet elfoglalta és hatlamas térkép volt :D) amiben nem veszteséges hanem gazdaságos volt :P

    hmmmm...régi sézp idök :)))
  • CattiBrie
    #23
    Hümm.. szerintem én ilyet soha nem csináltam.. jó tudni hogy lehetett...



  • CattiBrie
    #22
    Hogy én ezzel a játékkal mennyit játszottam. :))
  • VRSDM
    #21
    nekem a 3000 jobban tetszett
    sztem az a sorozat legjobb része ...
  • Web mester
    #20
    Énis játszadoztam vele pár éve, nekem sose sikerült egy profi várost létrehoznom, de haveromnak volt egykét jó városa.
  • Hecker007
    #19
    ezt honan lehet leszedni? számtechórára jó lesz :D
  • Twetr0x
    #18
    Asszem elsőben vagy másodikban nyomtam ezt utoljára. Akkor én voltam a legjobb a suliban.
    Kedvenc ez is, de most Sim City 4-et küldöm.
  • Lacee
    #17
    nem akarsz nyitni elite vagy lemmings topicot? biztos özönlenének

    amúgy jó játék volt anno.
  • Gerbill
    #16
    Nagyon király játék:) Legutoljára számtek órán játszottam vele(mert nem volt a gépen CS:P). Itthon inkább a 4-el és a kieggel játszok.
  • Bogármacska
    #15
    Ki játszott vele?
    Akinek kell a Teljes Verziója, az szóljon.
  • Bogármacska
    #14
    Hát nem tudom hogy van-e nyitva topik, de írd be a keresőbe.
  • Wolfsnack
    #13
    pixelart rulez!
  • Apus
    #12
    hú légyszi a pacmanról is egy topicot, meg az invadersről :D
  • Bogármacska
    #11
    Mi tényleg????
  • Bogármacska
    #10
    Még egy kis kép:



    Ez egy oldala.
  • gyuri12
    #9
    tényleg?
    tényleg?
  • Bogármacska
    #8
    2004-be mindíg ezzel játszottam. Annyira jó volt. igaz P1 - es gépem volt...
  • Bogármacska
    #7
    2004-be mindíg ezzel játszottam. Annyira jó volt. igaz P1 - es gépem volt...
  • Bogármacska
    #6
    Egy kis ízelítő:

  • acsati
    #5
    ici picit régi játék
  • kuci06
    #4
    sim city 2000-es dolog -.-

  • ForzaInter
    #3
    jöhetnek
  • Bogármacska
    #2
    Sziasztok!
    Ide jönnek a Sim City 2000-es dolgok!
  • Bogármacska
    #1
    Sziasztok!
    Ide jönnek a Sim City 2000-es dolgok!