3180






Banner by Grizzly21
  • Isthy
    #173
    Sajnos nagyon gyorsan vége lett és Ágiék vesztettek 4-6 3-6-ra

    Azért gratulálok Ági, szép volt ez így is! Ha jól számolok akkor Ági valahol az 52-53. hely körül lesz a hétfői világranglistán.

    Egyre többet játszva, fokozatosan bele fogsz majd erősödni az elitbe, mind fizikailag, mind mentálisan. Azonban ehhez az kell, hogy sok munkával biztossá váljon az adogatásod és stabilizálódjon a játékod, mert még nagyon hullámzó. Ezek érdekében valszeg a párost kicsit háttérbe kell majd szorítani.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #172
    Ágiéknak holnap megint a 9-es pálya és 2. meccs, egy lány egyes meccs után, ami déltől kezdődik.
  • B0B0
    #171
    Reméljük jókor jött a szünet
  • REALista
    #170
    A lehető legrosszabb pillanatban megint félbeszakatt a meccs és ma már biztosan nem is fejezik be!4:3-as hátrányban adogattak az egyenlítésért és 40:40-nél lett vége.
  • Isthy
    #169
    Mára biztosan vége. Innen még bármi lehet, szerencsére visszahozták. Holnap oda kell figyelni a kezdésre és koncentrált játékkal meglehet a meccs. Nagyon rendbe kell tenni az adogató játékokat, ez lehet a kulcs, mert ma ez nagyon nem ment. Fogadóként nem voltak rosszak.

    HAJRÁ ÁGI ÉS VLADKA!!!
  • B0B0
    #168
    Igen, de a másodikban brékhátrányból egyenlítettek! :)
  • REALista
    #167
    Ágiék elbukták az első settet...:(
  • REALista
    #166
  • Isthy
    #165
    Jó kezdés (3-1) után rémálomszerű folytatás (3-5). Remélem az esőszünet jót tesz Ágiéknak.
  • Isthy
    #164
    A férfi páros befejeződött, jöhetnek Ágiék.
  • Isthy
    #163
    Azért jó lenne, ha Ágiék tudnának még ma játszani. Az esély megvan, mert a férfi meccsből lehet már csak 2-3 game van hátra. Egyelőre az esőszünet még nem tart.
  • Mse
    #162
    már régóta tervezik befedni a pályákat -sok pénz, idő kell-, de nyilván csak a center, meg az 1-es pályát, és azzal sincsenek sokkal előbb, mert azt sem lehet, h. minden meccset azon a 2 pályán játszanak, így is elég rossz már a végére a fű állapota...a "kispályákat" meg lehetetlenség befedni, hacsak nem az itthon látható "fehérvászonos" megoldással, de azzal meg oda a varázsa Wimbledonnak.

  • Isthy
    #161
    Nem értem őket én sem, de ugye ők angolok...

    Gondolom úgy ítélték meg, hogy ez az elmaradás nem olyan nagy. Csak azt nem tudom, mikor akarják behozni? Mert egészen csütörtökig minden napra kiadós esőt igér záporral, zivatarral az időjárási előrejelzés (heavy rain shower).
  • B0B0
    #160
    Háááát. Szerintem meggondlják még azt a holnapi szünnapot. Most nagyon elcsúsztak
  • Isthy
    #159
    Mivel holnap szünnap, Ágiék hétfőn lépnek csak pályára. A SoP szerint a 9-es pálya 2. meccse az övék. Előttük déltől egy férfi páros meccs folytatása lesz.
  • B0B0
    #158
    Hülye angolok már több tíz éve baszogatják őket fedjék be a pályákat, mely ekkora ökör időjárás is csak náluk van ilyenkor!
  • Isthy
    #157
    Vazzzeeeeeeeee! Erre elkezdett esni az eső...

    Kapja be ez a hülye angol időjárás!
  • Isthy
    #156
    Véget ért a vegyes páros meccs, jöhetnek Ágiék.

    HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #155
    Újabb variálás történt, 4-kor elkezdődtek a meccsek. A mostani időrend szerint Ágiék a 17-es pályán a 2. meccset játszák. Előttük egy vegyes páros meccs kezdődött.
  • Isthy
    #154
    Időközben változtattak a SoP-n és Ágiék átkerültek a 10-es pályára, ott a 2. meccs az övék. Előttük szintén női páros meccs lesz. Kérdés lesz-e egyáltalán, mert ma még nem játszottak 1 percet sem Wimbledonban, mert az eső ezt megakadályozta.
  • Isthy
    #153
    Ez a kiemelés sokszor elég érdekes, jelentősége valóban nem akkora, mint egyesben. Főleg, hogy partnercserék is vannak.
  • stoner27
    #152
    de erőviszonybeli külömbség csak van
  • B0B0
    #151
    Női párosban ritka a papírforma! :)
  • Isthy
    #150
    Ágiék elvileg ma a 7-es pálya 3. meccsét játsszák a Mirza, Peer (IND,ISR) páros elllen. Őket a 16. helyen emelték ki, de jó játékkal verhetőek. A pályán 12-kor kezdenek, előttük egy női és egy férfi párosmeccs van. Azért írtam, hogy elvileg, mert az eső bármikor közbeszólhat, bár mára csak könnyű esőzéseket írnak, úgy, mint tegnapra.
  • stoner27
    #149
    ki lesz a kövi ellenfél?
  • B0B0
    #148
    Szép volt Ágiiii!!!!!! :)
  • Isthy
    #147
    Gratulálok Ágiéknak a párosgyőzelemhez!

    Mekkora meccs volt (6-4 6-7 8-6)!

    A 2. játszmában 1-5-nél az ellenfél adogatott a játszmáért, de Ágiék hatalmasat küzdve kiegyenlítettek 5-5-re. Sajnos utána a rövidítést elbukták. A döntő játszmában 4-5-nél az ellenfél adogatott a meccsért, de Ágiék meccslabdát hárítva visszabreakeltek! 7-6-nál pedig az ellenfél adogatásánál 40-30-as vezetésüknél szerencsére Ágiék az első meccslabdájukat behúzták. Ha ma nincs egyes meccs, biztos simábban hozták volna, Ági biztos hullafáradt, de megérte. Szép volt lányok! Szép volt Ági!
  • Isthy
    #146
    Már el is kezdték
  • Isthy
    #145
    A Sport2-n leadják ma este Ági egyes meccsét felvételről.
  • Isthy
    #144
    Ágiék nemsokára kezdenek párosban a 16-os pályán.

    HAJRÁ ÁGI!
  • B0B0
    #143
    Eddig dolgoztam, mint állat, úgyhogy itt értesülök először a végeredményről :((

    Kár. Nagyon kár! Dehát elvégre a 24. kiemeltről van szó. Legalább kicsit megszorongatta volna. No de sebaj! Előre kell nézni! Ővé a jövő! Remélem a topic ezek után sem hal ki, mitöbb Ági eredményei megtöltik.

    HARJÁ ÁGI!
  • Mse
    #142
    húúú ez milyen illúzióromboló közvetítés volt, ha csak így megy, inkább ne adjanak kispályáról meccset- persze örülök, h. láttam Ágit,de ez élvezhetetlen volt...

    Ági játékáról: kevés volt az önbizalom, sajnos...
    de én így is büszke vagyok rá, és várom a következő meccseit, és szurkolok neki!
    Hajrá Ági!!!!
  • Isthy
    #141
    Sajnos az elején nagyon idegesnek tűnt Ági és ez az első játszmába került. 0-4 után kiegyensúlyozottá vált a meccs és egyenrangú ellenfele volt Bondarenkonak. Voltak pazar ütései és megoldásai, ami sejteti, hogy mi várható a jövőben, ha tudja stabilizálni a játékát. De még túl nagy a hullámzás nála és sok a ki nem kényszerített hiba. Bondarenko valóban laposan és keményen játszik és nagyon jól osztogat, ráadásul elég nagy erővel is. Nagyon kellemetlen ellenfél.
    Azért gratulálok Áginak, összességében szép teljesítményt nyújtott! Így is a top50 közelében lesz Wimbledon után. Este a párosban remélem sikerül nyerniük és továbbjutniuk.
  • passatgt
    #140
    itt a vége, talán párosba...
  • REALista
    #139
    Sajnos még mindíg nem játszik túl jól sok a ki nem kényszeített hiba...:(
  • passatgt
    #138
    áhh
    5-3
  • passatgt
    #137
    dejólenne ezt a gamet hozni
  • REALista
    #136
    Ez a set felejtős...nagyon gyengén játszik Ági szerintem ebben a borús időben nem tudja felveni a meccs ritmusát.
  • passatgt
    #135
    hát ez eddig:)
  • REALista
    #134
    Juj de rossz ez a kamera nézet...na de jobb mint a semmi.:D