3180






Banner by Grizzly21
  • Casillas
    #213
    NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICE oo)
  • REALista
    #212
    Az szép!
  • banok
    #211
    Radwanska - Szávay
    0-6, 3-6

    :)
  • B0B0
    #210
    Le kell zúzni!
  • Isthy
    #209
    Ágiék a párost elvesztették (4-6 6-0 7-10-re), így maradt az egyes szereplés, most már teljes erővel arra kell koncentrálni.
    Szükség is lesz rá, mert holnap a 2-es pálya második meccsén a negyeddöntőben Radwanska lesz az ellenfél, aki a torna 3. kiemeltje. Tulajdonképpen azt is mondhatnánk, hogy a jó formában lévő, feltörekvő fiatalok presztizsmeccse lesz. Itt az alkalom visszavágni a 2 évvel ezelőtti wimbledoni vereségért!

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • B0B0
    #208
    Hát igen. Ez az idő :(
  • Isthy
    #207
    Igen és bizony a vártnál nehezebben nyert Ági 6-4 4-6 6-2-re. Gratulálok a győzelemhez Ági!
    Kíváncsi vagyok mennyit pihenhet a páros előtt ezután a pokoli hőségben lejátszott hosszú meccs után... Elvileg asszem 1 óra járna, de ebben hőségben...
  • B0B0
    #206
    Hát mondjuk az egyes fontosabb!
  • Isthy
    #205
    Ági holnap du. 4-kor kezd Bychkova ellen a 8-ba jutásért a center pályán az első meccsen. Ami viszont nagyon durva, hogy párosban a 3-as pálya második meccsére vannak kiírva. Elvileg szinte semmi pihenője nem lenne, de mivel nincs utánuk meccs már a 3-as pályán, így remélem hagynak neki pihenőt és csak 20:30-kor kezdetik el a meccsüket szinkronban a center pálya páros meccsével. Megint csak kemény nap lesz.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #204
    Ma túlnyomórészt párosok lesznek, Ági ma nem lép pályára sem egyesben, sem párosban.
  • B0B0
    #203
    Hiába! Ezek a jelek, hogy most már rendszeresen ver meg simán nálánál jóval a világranglistán előbb tartózkodó játékosokat (párosokat), nem olyan jelek, amiket figyelmen kívül lehetne hagyni!

    HAJRÁ ÁGI!!!!! :)
  • Isthy
    #202
    Ágiék simán behúzták (6-3 6-2) a párosmeccset is a 2. kiemeltek ellen! BRAVO!
  • B0B0
    #201
    Lezúzta!
  • Isthy
    #200
    Remélem én is, pokoli a hőség ott is, 40 fokban játszanak. A hírek szerint Ági jól kezdett, 6-2 6-1-re elsöpörte Olarut. Ez arról tanúskodik, hogy tartja a salakos kiváló formáját. SZÉP VOLT ÁGI!!!

    Remélem este a kissé enyhébb időben párosban is jól megy majd nekik.
  • B0B0
    #199
    Bírja! :)
  • Isthy
    #198
    Ági holnap délután a román Olaruval játszik a 3-as pálya 2. meccsén. Az előttük lévő meccs délután 3-kor kezdődik és Ágiék 4-nél hamarabb nem kezdhetnek.
    Ugyanezen pályán leghamarabb 20:30-tól még párost is kell játszania. Nem lesz könnyű nap kezdésnek.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #197
    Draw menü, Singles menüpontnál láthatod a főtáblát.

    Ági párosban is indul, Caroline Wozniacki (dán) lesz a párja.
  • B0B0
    #196
    Én 21. kiemeltként látom a Players szekcióban (bár lehet, hogy az a tavalyi lista)
  • Isthy
    #195
    Ági holnaptól Palermóban versenyez és ő a torna 8. kiemeltje. Az első meccse várhatóan kedden lesz.

    A torna oldala
  • B0B0
    #194
    Jah! :)

    HAJRÁ ÁGI!!!!
  • Isthy
    #193
    Sztem helyén tudja kezelni a dolgokat, a médiacirkusz az eredményekkel jár. Ideje volt már, hogy széles körben ismert legyen és az eredményei erre megadták a lehetőséget. Nem is baj, ha szokja a médiát, mert majd a csúcson legalább már nem lesz problémája velük.
  • B0B0
    #192
    Videointerjú Ágival

    Sok új info ugyan nekünk már nincs benne.

    Remélem ez a msotani nagy felhajtás inkább használ neki, mint ellenkezőleg. Mostanában felkapták a fejüket rá :)
  • B0B0
    #191
    Ha jól emlékszem, akkor Mandula Petra volt az utolsó Grand Slam-en kiemelt magyar teniszező (2003, US Open, 31.), de Ági ennél sokkal többre fogja vinni szerintem.

    Ez a ruha valóban irtó csini:
  • Isthy
    #190
    Két olvasnivaló Ági rajongóknak:

    Federer a példaképem

    Cél a Top30
  • REALista
    #189
    Az szép lenne ha párosban játszanának együtt...:
  • B0B0
    #188
    Wooow! Ha a két Szávay összefog, nem ismernek akadályt! (az ...És megint dühbe jövünk-ből szabadon) :)))))
  • Isthy
    #187
    Gratulálok Áginak! Lesz ez még jobb is, nem is kevéssel! :-) Csak így tovább!

    Ma délelőtt sikerült összefutnom Ági apujával és váltottunk pár szót (én tőle tudtam meg az 53. helyet). Ági jól van, Budapesten készül a jövő heti palermói tornára, utána Ausztria következik. Az US Opent közvetlenül megelőző tornákról még nem tudott biztosat mondani.
    Ági húgáról is beszélgettünk, Blanka most asszem San Remoban vitézkedik éppen egy korosztályos nemzetközi tornán. Mivel már korábban szóba került - talán itt is - megkérdeztem tőle mikor indulnak a lányok párosban együtt. Azt mondta talán 3 év múlva. Remélem addig még nagyon sok szép sikert láthatunk mindkettőjüktől külön-külön is!
  • B0B0
    #186
    Ági 53. az új világranglistán!!! :))

    Eme az intejú után méginkább drukkolok neki. Végre egy ember, aki nem elégszik meg egy Top100-as eredménnyel (Kuti-Kis Rita), hanem oda akar érni a legjobbak közé! :) Még mindig nagyon fiatal, úgyhogy van rá elég ideje és amilyen motivált, ez sikerülhet is neki!
  • Isthy
    #185
    A mai Sport7-ben volt interjú Ágival, érdemes megnézni.

    Sport7 interjú

    A műsort a 16. perctől nézzétek. Ági megfogalmazta, hogy akár már az US Open utánra is a top30 a cél.
  • B0B0
    #184
    Igen? Hmm. Ezt nem tudtam. Mindenesetre az "csak" egy. Ági meg nyert 3-at! :)
  • Mse
    #183
    Kapros megnyerte -azt hiszem- az Australian Open-t juniorként!

    (ettől függetlenül Ágit sokkal nagyobb tehetségnek, szerintem is lesz top30-as játékos!)
  • Isthy
    #182
    Ági valószínű programja az US Open kezdetéig:

    Palermo (júl. 16-22)
    Gastein (júl. 23-29)
    Rogers Cup (aug. 13-19)
    Forest Hills vagy New Haven (aug. 20-26)

    HAJRÁ ÁGI!!!
  • Isthy
    #181
    A Kossuth rádióban a Sportvilágban kedden este nyilatkozott Ági a wimbledoni szerepléséről. Érdemes meghallgatni a rádió archívumában.
  • Isthy
    #180
    Ez a te véleményed, az enyém pedig más. Sztem fogjuk a top20-30-ban látni.

    Javaslom térjünk majd erre vissza mondjuk október-novemberben.
  • B0B0
    #179
    Ági nyilatkozata London után:

    London - Sikeresnek értékeli wimbledoni szereplését Szávay Ágnes (18). A fiatal magyar teniszező egyesben és párosban is a második körig jutott, 7,5 millió forintot keresett, és ami ennél is fontosabb, jelentősen előreléphet a világranglistán.

    Szávay Ágnes túl van élete első felnőttek között megvívott wimbledoni teniszbajnokságán. A még mindig tinédzser versenyző az esőnek is köszönhetően elég sokáig, két hétig versenyzett a londoni Grand Slam-viadalon. A mérlege jó, egyéniben a selejtezőből a főtáblára feljutva a második körben búcsúzott, és párosban a cseh Uhlirovával együtt is a második fordulóig jutott. Szávay ezek után elégedetten távozott az angol fővárosból.

    - Egyéniben az volt a tervem, hogy a főtáblára jussak, ez teljesült is, sőt ott nyertem egy meccset - mondta Szávay, aki két éve a juniorok között párosban nyert a wimbledoni tenisztornán. - Sajnos az ukrán Bondarenko egyelőre jobb nálam, ráadásul ellene sokat hibáztam.

    A páros miatt kicsit szomorú vagyok, akárcsak Párizsban, most is jó lett volna a harmadik körig jutni. Az idő lehetett volna jobb, rengeteg üresjárat volt az eső miatt, volt, hogy napokig várakoztunk arra, hogy végre játszhassunk. Összességében elégedett vagyok, jó esélyem van arra, hogy a hétfőn kiadott világranglistán benne legyek a legjobb ötvenben, ráadásul augusztusban a New York-i Grand Slam-tornán már főtáblás lehetek.

    Ági wimbledoni teljesítményével anyagilag sem járt rosszul. Egyesben átszámítva hatmillió forintot gyűjtött, párosban pedig másfelet.

    Angliából nem haza, hanem Münchenbe utazott, ahol a hét végéig edzeni fog. A jövő héten pihen, utána pedig Palermóban indul el egy WTA-versenyen, ahol pályafutása során először WTA-viadalon kiemeltként vehet részt.
  • B0B0
    #178
    Kapros nem nyert juniorként Grand-Slam tornákat, ő viszont igen.
  • REALista
    #177
    Azért jó lenne nem leírni még ez volt az első Wimbledoni szereplése ha jól tudom ráadásul junior kategoriában igen szép eredményeket ért el úgyhogy nem vágom hogy miért nem látsz benne semmit.:D
    Eredményei:Roland Garros: egyéni és páros BAJNOK! Australian Open: egyéni és páros döntős! Wimbledon: páros győztes!


  • torrente
    #176
    A tök ismeretlen 16 éves ausztriai meg a legjobb 16 között van már...
    A Szávayban nem látok semmi olyat, ami azt mondatná velem, hogy bármikor a legjobb 20-30-ban fogjuk látni. Egy átlagos teniszező, aki évekig ott lehet a 100-as listán, de nem több. (Hogy fényezték a Kaprost is és most hol van?)
  • B0B0
    #175
    Így van. Ez a lényeg! Fiatal! Még rengeteg ideje van!

    HAJRÁ ÁGI!!!!
  • REALista
    #174
    Gondoltam hogy ez lesz...:(
    Sajnálom hogy Áginak nem igazán jött most össze ez a Wimbledoni szereplés de fiatal még nagyon van ideje fejlődni!:)