3180






Banner by Grizzly21
  • B0B0
    #253
    Szerintem a múltkori 6:2 6:1 után Sciavone lábai már remegnek :D
  • Isthy
    #252
    Amúgy Ági ágáról az 5. kiemelt Rezai ismét gyorsan búcsúzott, Gallovits Edina egyből kiverte 3 játszmában.
  • Isthy
    #251
    Egyelőre nem tudom, hogy lesz-e valahol livestream, de amint megtudom itt közzéteszem. Lehet itt az ideje növelni azt a több mint 600-at ;-)))
  • banok
    #250
    talán TW1. De valszeg ha adják is arra az időre kinyomják a streamet.
  • passatgt
    #249
    nemtudod melyik tv csatornán adják?
    mert mint láttad, az oldalamon lehetett volna nézni a döntőt, scak nemtudtam hogy menni fog rajta:)
  • Isthy
    #248
    Akkor lassan majd figyeljük a Bad Gastein-i torna honlapját

    Szerencsére lesz livescore is :-)

  • Isthy
    #247
    Úgy látszik tudok számolni ;-)
  • B0B0
    #246
    ÁGI A WTA hivatalos honlapjának főcíme!!!
  • B0B0
    #245
    Ági már 37.!
  • Mse
    #244
    szupi eredmény, nagyon nagy gratula jár Áginak, a következő tornán is remélem hasolóan szépen szerepel :D aztán jöhet a US Open :)
    hajrá, hajrá!!!
  • B0B0
    #243
    Na, az a 37. az pont elég! :) Onnan még előrébb fog lépni 3-4 helyet a következő tornái után és máris ott lesz a kiemeltek között. Azért nem semmi, hogy Wimbledonban még selejteznie kellett :)
  • Csucsu33
    #242
    Bravó Ági GRATULÁLOK!!!
  • Isthy
    #241
    Ági legközelebb kedden játszik majd Bad Gasteinben, ahol 6. kiemeltként léphet pályára.
    Párosban pedig megszokott párjával (Uhlirovával) az 1. kiemeltek a tornán.

    Számításaim szerint Ági holnaptól a 37. lesz a világranglistán.
  • Isthy
    #240
    Igen, az esély megvan. Bár itt már nagyobbak a különbségek, több pont kell az előrelépéshez. De egy jó ausztriai szerepléssel a jövő héten akár a küszöbére is érhet. Mindig szokott lenni pár visszalépő az első 32-ből.
  • Isthy
    #239
    Remélem ez a kijelentésed egy ihletett pillanatban született a próféta érintésére ;-)))

    Azért az nem semmi, hogy az első döntőjében, egy nála 20 pozícióval magasabban rangsorolt versenyzőt simán legyőzött. Ez sok mindenről árulkodik, ami jó jel az elkövetkezőkre.

  • zaki
    #238
  • B0B0
    #237
  • B0B0
    #236
    Igen jó esélye van, hogy a US Openen akár kiemeltként induljon! :)
  • B0B0
    #235


    Ez egy serlegekkel kikövezett pályafutás kezdete lesz! :)
  • REALista
    #234
    Most olovastam hogy Ági hétfőtől várhatóan a 36-39. helyek egyikét fogja elfoglalni a világranglistán.
  • passatgt
    #233
    jah nem, az csak sztár születik asszem:)
  • passatgt
    #232
    az egy film:)
  • banok
    #231
    Egyszerűen óriási!!! Világsztár születik!!
  • zaki
    #230
    +fav :)

    Grat Áginak a tornagyőzelemhez. Nagyon nagy játékos válhat belőle, ha így folytatja.
  • Casillas
    #229
    félelmetes :)
    lassan retteghetnek sharapováék :)
  • REALista
    #228
    AZ NAGYON SZÉP!
  • Isthy
    #227
    Ez hihetetlen! 6-0 6-1-re lemosta Ági Müllert!

    GRATULÁLOK ÁGI AZ ELSŐ WTA TORNAGYŐZELEMHEZ!!!

    Remélem még nagyon sok fogja követni!
  • passatgt
    #226
    megnyerte:)
  • passatgt
    #225
    Itt nem az megy.
    Vagy már vége van?

    http://www.i-tv.hu/index.php?chid=1348
  • Isthy
    #224
    Ha minden igaz, akkor Ági ma délelőtt 10-kor játsza a döntőt. TV közvetítés miatt hozták délelőttre állítólag. Az infók szerint a RAI Sport adja a meccset, aki tudja nézze! Sajnos én nem leszek itthon és csak este érek haza...

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • B0B0
    #223
    Fúú de jó lenne, ha egy WTA tornagyőzelemmel hangolna a US Openre! :) Biztos jelente pár hely előrelépést is :)

    HAJRÁ ÁGI!!!
  • Csucsu33
    #222
    Gratulálok Csak így tovább!!!
  • Isthy
    #221
    Ma ezt írta Ági az oldalára:

    "Ma este 6 körül fogok játszani Errani ellen, szerencsére akkorra már picit lehül a levegő. (csak 40 fok lesz:-)) Ellenfelem jelenleg nagyon jó formában van, az összes meccsét 6:2 6:0-ra nyerte. Én azért nem fogom magamat könnyen adni, küzdeni fogok nagyon, mert 3 a magyar igazság, úgyhogy a harmadik WTA elődöntőmet meg fogom nyerni!!!!!!!!!!"

    A mondás első felét megcsinálta ma és remélem holnap meglesz az a bizonyos ráadás is. Müller kemény ellenfél lesz, a Radwanska elleni formát kell hozni.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #220
    Meglett! Ági 7-6 6-1-re nyert és döntős! GRATULÁLOK! SZÉP VOLT ÁGI!
  • B0B0
    #219
    Ági interjú a meccs után
  • B0B0
    #218
    Meglesz! ;)
  • Isthy
    #217
    Ági ma este 6-tól játszik Erranival, egy hazai játékossal a döntőért.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • Isthy
    #216
    Az előzőhöz elfelejtettem hozzátenni, hogy Soltvadkerten voltam ;-)))
  • Isthy
    #215
    El kellett mennem itthonról este és most értem haza. Ez egy gyönyörű eredmény, talán Ági eddigi egyik legnagyobb sikere, hiszen közvetlen riválisa ellen mutatta meg, hogy ki hol is áll. Gratulálok, ez gyönyörű volt Ági!
    Ha ezen múlik ezután a meccsei idején mindig elmegyek itthonról, hogy ilyen pazar hírekre érjek haza ;-)))))
  • B0B0
    #214
    Nagyon helyes! Ez az amiról beszéltem. Simán intézi el a nálánál előrébb lévőket! :)

    BRAVÓ ÁGI!!!