3180






Banner by Grizzly21
  • zaki
    #293
    Simán.
    Hát ez eléggé lehangoló, ebből egyhamar nem lesz folytatás...
  • Isthy
    #292
    Az még behozható és megfordítható.

    A pályák elég sz*rul néznek ki... áll rajtuk a víz, látszik a tükröződésből... itt nem egyhamar lesz folytatás.
  • zaki
    #291
    Jah... 30:0 különben oda.
  • Isthy
    #290
    A fene egye meg azt a rohadt esőt

    Ági pazarul kezdett, kétszer breakelte Francescát és 3-0 neki, mikor elkezdett szakadni az eső...
  • zaki
    #289
    Mindjárt kezdődik a meccs. itt élőben lehet nézni az eredményt a Live Score-nál. HAJRÁ ÁGI!!!4
  • B0B0
    #288
    Így van! Sciavone földbe döngölése legyen az első! :)
  • Isthy
    #287
    Ági holnap 13:00-tól játszik Schiavoneval a centeren. Utána elvileg még valamikor párosban is pályára lép, kérdés, hogy fogja-e bírni...
    Ma azt írta az oldalára, hogy iszonyúan fáradt, ez a magaslati versenyzés valszeg megviseli a palermói nagy menetelés után. Mindenestre az jó, hogy ma nem kellett neki még párost is játszania, mert így el tudott menni a fizikoterapeutához kicsit hosszabban rendbe hozatni magát és pihenhetett is. Azért remélem Ági nem vállalja túl magát holnap és inkább lemondja a párost, ha úgy adódik, a legfontosabb az egészség!

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • B0B0
    #286
    Jaaaaa. :)))
  • Csucsu33
    #285
    Csak így tovább!!!
  • passatgt
    #284
    mármint tornagyőzelem:)
  • Isthy
    #283
    Megnyerte, de csak 3 játszmában, ami legalább kicsit kivett belőle.

    Holnap jöhet kettejük 3. összecsapása az elődöntőért. Sztem ez most nehezebb lesz, mint az előző két sima alázás.

    HAJRÁ ÁGI! MINDENT BELE!
  • Isthy
    #282
    Gratulálok Áginak!

    Az első játszmában még Cibulkova nagyon küzdött, a másodikra már egyértelműsítette Ági a dolgot.
  • B0B0
    #281
    Következik Sciavone (már persze, ha megnyeri a meccsét ő is)
  • B0B0
    #280
    Kettőőőő?? Tizenkettő! :)
  • passatgt
    #279


    Két győzelem egymás után?:D
  • zaki
    #278
    175 EZER DOLLÁR ÖSSZDÍJAZÁSÚ NŐI TENISZTORNA, BAD GASTEIN
    2. FORDULÓ: Szávay Ágnes (magyar, 6.) Dominika Cibulkova (szlovák) 7:5, 6:0
  • B0B0
    #277
    Tegnap a 23 órai telesportban láttam én is! :) Nagyon megy a lánynak! :)
  • B0B0
    #276
    Le van szarva, a lényeg, hogy mi tudjuk, hogy nyert! :)
  • Isthy
    #275
    Ágiék tegnap megnyerték a párost 6-4 4-6 10-6-ra.

    Ma Ági 11:30-tól játszik a centeren Cibulkova ellen és ha úgy alakul este még páros is lesz.

    MINDENT BELE! HAJRÁ ÁGI!
  • grebber
    #274
    A szemét eurosport.com baszik kiirni hogy Száva nyerte a Palermoi tornát akit legyőzött az van győztesnek feltüntetve!
    Itt ni!
  • Isthy
    #273
    Úgy tűnik Ágiék párosmeccse holnapra halasztva...
  • Isthy
    #272
    Ági 44 perc alatt elrendezte a dolgot, ahogy vártuk is (6-0 6-1). Kár, hogy a bicikli nem sikerült, de így is szép volt!
  • Isthy
    #271
    Ági simán hozta 6-0-ra az első játszmát és a másodikat is breakkel kezdte.
  • Isthy
    #270
    Időközben lejött a 2. játszma is. Ági oldalán nemsokára megaupload nélküli letöltésről lesz fenn info mindkét játszmáról.
  • Isthy
    #269
    Igen és a magyar fordítása pedig olvasható Ági oldalán.
  • B0B0
    #268
    Áginak saját blogot nyitott a www.sonyericssonwtatour.com!!! :)
  • B0B0
    #267
    Gondolom pénzért
  • banok
    #266
    a bwin.com-on lehet nézni a Bad Gastein-i tornát. Ági előreláthatólag 14.30-kor lép pályára a livescore.com szerint.
  • REALista
    #265
    Jó lett a banner nagyon!!!
  • Isthy
    #264
    Így mindjárt dekoratívabb a topic!

    Kicsit később ugyan, de megnéztem az első játszmát. Müller nagyrészt csak lassítani tudta a játékot a sok magasra felpörgetett alapvonal ütésével. Ági irányított és gyorsította a játékot, bár néha ügyesen lassított és rövidített is. Volt néhány nagyon szép tenyeres egyenes és fonák nyerője is vonal mellé és egy csodálatos tenyeres elütése is a hálóhoz feljövő Müller mellett. Volt egy nagyon aranyos pontja is a T vonal közelből, azt a tündéri mozdulatot amit utána csinált, látni kell!

    Müllernek esélye sem volt, Ági egyértelműen uralta a szettet. Gondolom ugyanilyen lesz a folytatás, holnap reggel első dolgom lesz leszedni azt is.

    A feltöltési sebességem sajnos elég karcsú és 2x450 megát felrakni iszonyú sokáig tartana. Valami mást kellene kitalálnunk...

    Elvileg Ági szerdán kétszer is pályára lépne az esti órákban, de a máról elmaradt sok meccs miatt én ebben kételkedem. Egyesben és párosban két kül. pályán is a 6. meccs lenne az övé, sztem csak az egyik jöhet össze.
  • B0B0
    #263
    Youtube-ra nem tudod, ott 10 perc a limit
  • passatgt
    #262
    attól függ hány mega, youtube-ra még jobb lenne:)
  • B0B0
    #261
    ÁÁÁÁ, ezt a megupload-ot de rühellem! Tedd már fel légyszi a rapishare-re!
  • Isthy
    #260
    Ági oldalán van két cím ahonnan letölthető a döntő teljes egészében.

    Aki nem tudja változtatni az IP-jét, annak az 1. játszma letöltése után várnia kell 8 órát, hogy letölthesse a 2. játszmát is. Sajnos a fix IP-sek most hátrányban vannak... Én is így jártam...

    De az első szett már lenn van és mindjárt el is kezdem nézni :-)
  • Isthy
    #259
    Sztem tedd fel ide a topichoz ennek a mintájára
  • passatgt
    #258
    kicsit magas, egyébként szuper
  • B0B0
    #257
    Akkor banner-ajánlatom:



    Powered by Grizzly
  • B0B0
    #256
    Ez bannerba való! :)

  • Isthy
    #255
    Ma Ági esetleg párosban lép pályára, az első egyes meccse szerdán lesz.

    Néhány kép Ágiról Palermóból itt
  • Isthy
    #254
    Az már a második nagy zakója volt Ágitól, remélem Ági folytatja a hagyományokat ;-)))