15
  • Wittgen
    #15
    CS is eléggé elavult grafikával bír a most megjelentekhez képest, meg a BF is, mégis elég sokan nyomják, köztük és is. A csúcsszuper hyperkinézet meg azoknak való, akik nem szórakozni/kikapcsolódni akarnak játék közben, hanem a mellüket verni, hogy az apu-anyu pénzén vett duálkórsli8800gt2gbram gépén milyen szépen mutat a krájzisz 1600x1200fullélsimításmegminden mellett.
  • Wittgen
    #14
    Nem tudom mi a bajotok a grafikával, szerintem igenis jól néz ki. Inább gondolkozzatok el azon, ha egy olyan játékban mit ez, amit kifejezetten multira terveznek, gyakjátok az ellent, akkor kíváncsi vagyok, hogy mennyire a grafikában gyönyörködtök. Szerintem hentelés közben hideg fog titeket hegyni, hogy shader3.0 vagy shader 2.0 az, amit éppen láttok. Bár lehet, hogy lesznek olyanok akik inkább a grafikában próbálnak gyönyörködni, aztán meg szopják a brét, mert seggbedurrantják őket a bámészkodás miatt.
  • szurka
    #13
    első ránézésre tisztára battlefield2 grafika
  • Polemius
    #12
    Az előzetes képei voltak olyanok mint a crysis előzetes képei. Majd ha lesz a crysisnek beta verziója akkor azzal lehet hasonlítgatni ezt a betát.
    Mellesleg nem a grafika amitől jó vagy sem egy játék. Legalábbis számomra.
  • psishock
    #11
    "A Morrowind is szarabbul néz ki, mint az Oblivion, mégis jobb."
    ühh öhh. Maradjunk annyiban, h kinek hogy.
  • cateran
    #10
    Ugyan kicsit off, de azért leírom: Nemrég kezdtem el (újra) tolni a Wizardry 6-ot (ősöreg rpg) A grafikája,hmmm hogy is mondjam...szóval már akkor sem volt egetverő amikor megjelent (dosboxban futtatom,szóval el lehet képzelni mikori darab...) Ez a játék tartalmas szórakozást igér az elkövetkezendö kb. 1-1.5 hónapra! Utána viszem tovább a 7.,majd a 8. résszel...Ez a 3 játék kb 1 évnyi szórakozást nyújt, úgy hogy a grafikája egyiknek sem jó (mégcsak nem is közepes...konkrétan szar:D)
  • nenad
    #9
    abbol szempontbol sztem erdekes hogy tenyleg nem egy nagy dobas a grafikaja, hogy mennyire tartozkodnak meg mindig, valoszinuleg az eladhatosag miatt.
  • gyuri12
    #8
    már nem vagyok grafika buzi, a kriízist is lekakilom jó magasról,csak vicc volt:)
  • Teppik Amon
    #7
    mostakkor publikus béta vagy csak sok kiválaszott tölthette le? Érdekelne!
  • Morden23
    #6
    Tényleg nem néz ki úgy.
    A Morrowind is szarabbul néz ki, mint az Oblivion, mégis jobb.

    Amúgy nem vagyok egy nagy Kvékes, sőt, nagyon nem érdekel, de tényleg elég idegesítő, hogy ha valami nem úgy néz ki, mint az aktuális mézesmadzag-szuperprodukció (amit még szintén nem láttam ám a saját masinámon futni:D), akkor az a project már le van sajnálva.
  • gyuri12
    #5
    de akkorse úgy néz ki mint a krízis!
    amúgy szép,bár a propaganda fotókon jobban nézett ki:)
  • Morden23
    #4
    Nem mintha nem lenne szép, de ez sem úgy néz ki azért, mint ahogyan azt "szerették volna" láttatni régebbi képeken.

    Amúgy szerintem egyáltalán nem csúnya. Nehogymár mindent a k*baszott Krízishez kelljen hasonlítani. Majd akkor érdemes ezen gondolkodni, amikor utóbbi kint lesz, és mindenki játszhatja/tesztelgetheti a saját gépén.
  • m4G1c
    #3
    a CS se szép, mégis nyomják páran...
  • Wittao
    #2
    Szerintem siralmasak a képek... főleg a Crysishez képest
  • ScarY MAN
    #1
    mégjóhogy:D