21
  • Falatka2003
    #21
    NEXUS6

    Zavar, ha idézlek az aláírásomban?
  • Morden23
    #20
    Pöttyös.

    És sms nélkül sem lenne túl népszerű.
  • adamboro
    #19
    Ha a 2 ker. csatorna valamelyike műsorra tűzné akkor a régi népszerűsége elsüllyedne az emeltdíjas sms-ek miatt.
    "Nagyerekek kinek dobjam a pontos labdát? Küggyétek az sms-ben A-t hogyha Józsikának, B-t ha Pistukának, és C-t ha Bélának."
  • Commandante
    #18
    Más lenne a helyzet, ha nem csak a vakok intézetében ismerkednél.
  • Neurotoxin
    #17
    Pedig Tibi bácsi groteszk hangja annyira jó:D "Kedves gye-re-kek":D
  • kernerster
    #16
    Ha nekem lehetne három kívánságom az első ezek után az lenne hogy DT húzzon el a francba.
  • pedrohsi
    #15
    erre meg az egyetemen azt mondják hogy nem volt különbség a kettő között, a rendszer ugyanaz maradt, csak a külsőségek finomodtak - amit a középiskolában tanítanak, azt többnyire kidobhatjuk a kukába az egyetemen
  • Nyarlathotep
    #14
    Utáltam ezt a műsort!
  • Veriga
    #13
    Kedves Szekeres Tibike!
    Magyarországon sosem volt kommunizmus, még csak a tünetei sem jelentkeztek!
    Viszont volt helyette szocializmus / a franc egye meg/! Újságíró létetedre ezt tudhatnád! /Tudom rossz volt a töri tanárod megvezetett/
  • kricsi
    #12
    Hát igen, ilyen ez a "rencerváltás"... :)
  • cateran
    #11
    Vagy akinek az életét nem a számítógép elötti hülyülés tölti ki...ez fel sem merült,mi?:D Pedig -hiszed vagy sem- szép számmal vannak ismerőseim, akik 100 évente egyszer kerülnek computer elé és mégis elvannak valahogy.....mondjuk tv-t sem nagyon néznek..:D
  • NEXUS6
    #10
    Ha lenne esze az öregnek csinálna egy 3 kívánság portált, de sajnos úgy tűnik nála agyilag nem történt meg a rencerváltás.

    Amúgy tartok tőle, azok néznek ma már csak tv-t akinek a számítógép túl magas.
  • Atisz #9
    Nem azért mondom, de gyerekek számára ideális műsor volt... sokkal inkább mint a mai szemetek, amiket pár hozzászóló már megemlített előttem.
  • ace05
    #8
    itt pont az a gáz hogy a műsor kb a 80 -96 évekig elment és ha jól emlékszem akkor vették le.Ma már ez nem lenne anyira népszerű!Max hozna párezres nézőszámot az 50 évesek feletieknél!
  • kernerster
    #7
    én szívesen látnám a műsort az rtl-en vagy tv2-őn.Kedd hajnalban 1 és 2 között.
  • Su0my
    #6
    mónika és balázs show... a mai magyar média legalja..
  • WinG
    #5
    Az uccsó mondat ironikus, nem kell komolyan venni.
  • trogi
    #4
    Szerintem meg pont ellenkezőleg. Ez minőségi ugrásnak tűnne a sok trágya műsor között... És ami a legszomorúbb, hogy függetlenül a műsor színvonalától.
  • teddybear
    #3
    Hát, nem tudom. Bár a Győzike-show, meg a BB után nincs hova lesüllyedni.
  • Morden23
    #2
    "Dévényi Tibor csapást mért az MTV-re"

    Élőben előadta a Lemezlovas dalát?

    "a netezők társadalomképtelen, sunyi alakok, akik nem merik nyíltan felvállalni a saját véleményüket."

    nyilvánvalóan van egy ilyen réteg. Ahogyan a nem-netezők között is.

    "A jogerős ítélet szerint az MTV által bejegyzett nevet törölték és ezután Dévényi szabadon rendelkezhet vele. A kereskedelmi csatornák minden bizonnyal ugrásra készen állnak."

    Minden bizonnyal. Szarkazmussal.
  • ace05
    #1
    az fasza akkor biztos annyira lesülyedt a tv2 és az rtl szintje hogy már ott kopogtatnak tibi bá ajtaja előt hogy beválalják a 3 kívánságot!