25
  • winnie
    #25
    mert nyár van, holtszezon. ismételnek - sokan nem néznek délután tévét ls cska most látják ezeket a részeket.
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Ha jól tudom ugyanaz mint az elején: Massive Attack - Tear Drops

    Nem tudja valaki hogy miért adják újra az első évadot már harmadszor? Lement a fél második évad és ennyi? Vagy mikor folytatják?
  • #23
    Sziasztok!Dr.House végén amikor már a betűk mennek mi az a szám ki az előadója.THX
  • winnie
    #22
    "Amikor először meghallottam, még reménykedtem, de aztán.. ehh.. hát persze, hasonlít a hangtónus, de azt a hatalmas beleélést..."

    érdemes még várni. az első napi teljeítményből nem jó ítélni. szakácsi az elején roppant unott volt.

    (amúgy érdekes olvasni a véleményeket, hiszen hasolóan hányt mindenki, amikor először meghallotta house magyar hangját. azt án hirtelen jó lett:)
  • Runo
    #21
    Egyetértek, sztem is olyan néha, mintha monológot mondana...
    Amikor először meghallottam, még reménykedtem, de aztán.. ehh.. hát persze, hasonlít a hangtónus, de azt a hatalmas beleélést...
  • BIZ0906
    #20
    Há nekem nem tetszik ez a "Doktor House sikeresebb új magyar hangjával" abszolút de nem éli bele magát a szerepbe szóval Kulka=kuka
  • winnie
    #19
    azért azt ismerjük el, hogy hiro idehaza kevés jobb hangot kaphatott volna.
  • kricsi
    #18
    "Mindezek mellett a Heroest inkább angolul nézem ugye Hiro miatt is"

    Nekem is detto ugyanez.
  • Randal
    #17
    Őszintén szólva mind a Heroesban mind a Dr. Houseban vannak olyan magyar hangok amelyek jól eltaláltak, jobban illenek a karakterhez mint a színészé. Mindezek mellett a Heroest inkább angolul nézem ugye Hiro miatt is. A Dr. Housenál meg Kulka kényszerű választás volt, de gondolom majd megszokjuk. Mindenesetre Szakácsi még Hugh Lauriet is verte nálam:)
    Viszont a többi szereplő magyar hangja nagyszerű.
    Hiába, majdcsak belejön Kulka, a második epizódban már érződöt egy kis keménység és cinikusság. Szakácsi nem lesz, de jó lehet.
  • Atisz #16
    Szerintem semmi baj a mai magyar szinkronhangokkal. Prison Break-nél vagy Hősöknél pl. nekem nagyon tetszik a magyar hang (megjegyezném úgy hogy nagyjából egyidejűleg kóstoltam bele mind2 sorozatnál az eredeti és magyar hangba). Tény hogy a magyar szinkron régen világszínvonalú volt, bár ezt csak úgy mondták akkor nekünk, szóval lehet hogy ma is van annyira világszínvonalú
  • Su0my
    #15
    kit érdekel?
  • MrPrise
    #14
    -m
  • MrPrise
    #13
    Mark Hammill :-D
  • winnie
    #12
    " Stohl bucimaci volt Luke Skywalker hangja."

    előtte ki volt?
  • Darth Sith
    #11
    azért én maradnék az eredeti hangnál, mint a filmek nagytöbbségénél. A 80-as években még tudtak itthon szinkront készíteni, de azóta.. Nekem az volt a csúcs pont, amikor 97-ben kiadták a Star Wars 4-5-6 epizód special edition-jét, ahol Stohl bucimaci volt Luke Skywalker hangja.. Ott betelt a pohár.
  • Loverman
    #10
    ez sokat nem jelent, csak annyit h oda gyűltek a netfikázók. ennyi
  • winnie
    #9
    "Van a tv2-nek a fóruma. Ott külön topik nyílt ezzel a címmel "nézhetetlen Kulka hangjával a doktor house", és nem egy, és nem is kettő ember írt bele, hanem rengeteg, "

    HÚÚÚ, ZANNYA! 38 hozzászólás 20 embertől. a nép hangja, wow. bocs, de gondolom poénból írtad, de jó volt. az egyik szerencsétlen még írja is, hogy "Azért igencsak megnéznék a mai részről egy nézettségi statisztikát".

    szerintem a tinifórumok helyett érdemes nagybb véleményhadat elolvasni: http://www.sorozatjunkie.hu/2007/06/06/a-mai-house-kulka-janossal/

    vagy egy korrektnek ható elemzést, a "Tegnap azt hittem ,,öngyilkos leszek"-típusú kommentek helyett meg az azonnal szinkronváltást követelők helyett, akik nem tudják, hogy már az egész évadot felvették: http://www.sorozatjunkie.hu/2007/06/07/house-szinkron-az-igazsag/
  • winnie
    #8
    "hanem durva, reszelős, olyan jó ordítozós. "

    ó, ezt a baromságot meg honnan veszed? reszelős? hugh laurie-nak szerencsére nem reszelős a hangja. vagy akkor szakácsi sem volt jó?

    mennyire reszel szakácsi, nézzük csak: http://www.youtube.com/watch?v=haPeQDL4Wt0
  • Caligo
    #7
    Istenem, kedves cikkiró, teccik nézni a sorozatot? A nézettségi adatoknak semmi köze nincs az új hanghoz. Van a tv2-nek a fóruma. Ott külön topik nyílt ezzel a címmel "nézhetetlen Kulka hangjával a doktor house", és nem egy, és nem is kettő ember írt bele, hanem rengeteg, és mind elutasítja az új szinkronhangot. Abszolút nem illik Kulka hangja a karakterhez. Housnak, nem ilyen meleg, simogató, nyugodt és bársonyos hang kell, hanem durva, reszelős, olyan jó ordítozós. Azt tanácsolom, mielőtt ilyen cikket írna, nézzen kicsit jobban utána a közönség tényleges véleményének.
  • Teppik Amon
    #6
    Kulka nem annyira gyakorlott szinkronszínész mint Szakácsi volt (R.I.P). De majdbelejön szerintem.
  • K Wili
    #5
    szerintem a Szakácsi hangjával 1000x jobb volt, a Kulka elég monotonon mondja, az előző hang teljesen illett a karakterhez. Ez persze a nézettséget nem fogja jelentősen befolyásolni mert mindenki a történetért nézi és persze House cinikus kicsit groteszk figurája miatt.
  • trobertino
    #4
    Jaja, Szakácsi tényleg karakteresebb volt.Kulkával néha nem is hallom mit mond annyira gyenge a hangja.
    Laca te milyen alternatív beszerzésről beszélsz?
  • lacalaca85
    #3
    Nekem megadatott az alternatív beszerzés...
  • Atisz #2
    Ejj-ejj már megint ez a fránya cím...
    Nem tudom 1 rész adatai alapján hogy lehet levonni ilyen következtetést. És ha a köv. héten 566 ezernél kevesebben nézik akkor mi lesz? Doktor House bukott új magyar hangjával? Eh...

    Szakácsi Sándor hangja sokkal jobb volt. Nem csak azért mert a 2 színész alkatilag is hasonlított egymásra, hanem mert Szakácsi karakteres hangja egyszerűen verhetetlen. A párhuzam kicsit olyan mint a Dörner - Willis duó.

    Persze azért az is bejátszik hogy az eddigi részek alatt már megszoktuk a jól bevált hangot és az új, idegen ellen automatikusan tiltakozunk...
  • Shadow041
    #1
    nekem a másikja jobb volt mint a mostani és sztem a nézettségnek semmi köze sincs az új hanghoz