48
  • Sliderx
    #48
    Ebből látszik gyökérfejűkém, hogy nem olvastad egyik Diablo könyvet sem, sőt mi több szerintem te mást nem is olvasol csak max amit a képernyőn látsz.

    Előbb gondolkodni kellene, aztán hülyeségeket pofázni. Azt sem tudod miről beszélsz, mivel nem is olvastad.
  • Zbohg
    #47
    Kiszel Tündét durielnek!!!
  • Wittgen
    #46
    Azért azok a diablo könyvek elég jók voltak, nem tudom, minek kell fikázni. Méghogy 80-as iq...ehh....
  • spydee
    #45
    OFF:igazad van Su0my! minek egyáltalán élni és rajongani, szeretni, várni valamit!?
    Ugorjunk ki az ablakon asztannyi!(5.emelet felett lakók előnyben)
    elmond rólad mindent, hogy a WOW-ot unalmasnak tartod...és a MR.Bean új része nálad a nyerő az évben! kissé életúnt vagy.
    ON:"A játéktörténelem egyik legnagyobb klasszikusa"...ezzel kezdik, majd jön sorban a többi...várjuk, reménykedünk!
  • MrAndree
    #44
    1: Olvastad is őket vagy csak az észt osztod?
    2: Akkor te még pont beférsz rá. :)
  • Su0my
    #43
    ja és amúgy mi értelme lenne egy Blizzard anim. movie-nak? a játékaiban pont van elég, ráadásul abba bele is tudod élni magad, mert lényegében TE vezeted (ha előre megtervezett úton is) a történéseket... ennél nem lehet többet tenni.. és mondom, ha 1más után megnézel 1-2 Blizzard be-/át-/kivezető moviet, az már-már olyan, mint egy animációs film... inkább játékokat csináljanak, ahhoz értenek a leginkább.. igaz, én spec unom a wowot is
  • Su0my
    #42
    Jó ÉG!!

    1.: árulkodik, hogy hova süllyed a világ, hogy a diablo könyv lehet bestseller...
    2.: már látom a jegyekre rá lesz írva, hogy 80 IQ felett a megtekintése nem ajánlott

  • Atisz #41
    *nem
    *Fallout
  • Atisz #40
    Én azt ne értem hogyha olyan remekekből nem csinálnak filmet mint Baldur's Gate, Fallot, Starcraft akkor miért mennek neki a Diablo-nak?
  • Atisz #39
    Elfeljtettem iderakni egy -t... nehogy vki komolyan vegye
  • Rage47
    #38
    Diablo 4 Moon of the Spider by Richard A. Knaak; Diablo 5 The Sin War #1, #2 - tök jó, h magyarul egyik sincs már meg :( és a cég is eltűnt ami az előzőeket fordította
  • Sliderx
    #37
    Nagyon remélem, hogy a Richard A. Knaak (1,3) és a Mel Odom (2) féle Diablo könyveket szándékozzák megvalósítani, bár ahogy a cikket olvastam ennek kicsi az esélye. Ezek a könyvek hatalmasak! Kötelező darabok!
  • Wittgen
    #36
    Ez jó hír, csak az a lényeg, h. ne 35-40 misiből próbálják megcsinálni, hanem jóval többől+legyen köze a játék világához+ne legyen benne csupa tehetségtelen színész+jó sztori jó forgatókönyvvel+a rendező azért ismerje a diabló játékokat és könyveket.

    Hopsz. Ez azért sok feltétel. De reméljük a legjobbakat. Egy jó kis monsztás, kaszabolós fantasy hent, ami szórakoztató, igazán elkelne. A 300 már úl régen jelent meg .
    Uccsó jó kis kaszabólós fantasy, ami tetszett az a Conan1-2 volt. A zeneszerzőt beolvaszthatná a Blizzard a stábjába.
  • moRtiZ
    #35
    nincs szerkesztés, kora reggel van, mindent legalább 2x leirtam :D :D bocs a foskommentért.
  • moRtiZ
    #34
    A diablo könyvek nagyon is jók voltak, azokból lehetne fasza filmet csinálni, kicsit Cthulu feelingesek fantasy környezetbe. Szerintem lehetne nagyon fasza filmet csinálni belőlük (Bestseller lett az összes Diablo könyv azt hiszem). Mondjuk diablo tény hogy nem szerepelt bennük, és nem a hentelésen volt a fő hangsúly. De bennem határozottan pozitív élményt hagytak a könyvek. Szóval nagyonis jó film lehet belőle.
  • MrAndree
    #33
    Van 4. Diablo könyv? Mi a címe és ki írta?
  • Rage47
    #32
    jaja egy blizzardos animfilm nagyon állat lenne:p

    -nem tudjátok a 4. Diablo könyvet elkezdték-e már magyarra fordítani?:S-
  • Penge4
    #31
    Ezt már ellőttem egyszer.
  • Lordboxi
    #30
    Nahát igen, egy starcraft filmet szivesen elnézegetnék, szigorúan animáltat.
  • MrAndree
    #29
    Ott vannak. Legalábbis a starcraft 2höz kiadott animáció alapján. :)
  • kicsizoz
    #28
    Blizzard-os srácoknak kellene csinálni, felőlem lehetne animáció is....
    Már ha még ott vannak azok, akik a starcraft, diablo és késöbbi warcraft animációkat csinálták...
  • xen
    #27
    Remélem nem Uwe Boll lesz a rendező
  • MrAndree
    #26
    Én is. És szerintem nem olyan nehéz egy normális történetet keríteni a Diablo köré. Van kétmillió munkanélküli forgatókönyvíró Hollywoodban, valamelyik csak kitalál valami okosat. :)
  • MrAndree
    #25
    Na még csak az kéne. :)
  • Atisz #24
    Lehet hogy közvetlenül a film mozikba kerülése előtt megjelenik majd egy őszes, kopaszodó enyhén ráncolt homlokkal és brutális német akcentussal kijelenti: No-no, itsz nát like zi elón in dö dárk. Zísz tájm I rílli méd it. Zísz íz máj beszt múvi szó fár, csek it áut!
  • Kalinka
    #23
    jaja csak a végén :)
    szvsz én jobban örülnék egy ilyen megfilmesítésnek mint egy agyatlan akció vagdalkozásnak :)
  • MrAndree
    #22
    Én igen. És tetszettek is. Bár mondjuk Diablo nem igazán szerepelt bennük. :)
  • Kalinka
    #21
    a hozzászolásokból ítélve nem nagyon olvastátok a Diablo könyveket...
  • Morden23
    #20
    Amúgy ha már úgysem számít, hogy mennyire lesz rétegfilm (merthogy az lesz), de mégis ki akarnának hozni valami színvonalas dolgot, akkor Giger artwork-jeivel és David Lynch rendezésével lehetne alkotni valami igazit :)

    Na persze esély nem lenne rá, hogy bármelyik érdeklődne akár egy pirinyót :)
  • Morden23
    #19
    Oké, ezek valóban az "élvonalat" képviselik, mondjuk a Mortal Kombatot 3x próbáltam végignézni, és valamikor mindig elaludtam rajta.

    RE meg SH még legalább rendelkezik valamilyen háttértörténettel, amire akár építkezni is lehet.

    Ez a Diablo nálam beáll a Postal és FarCry filmcímek közé.
  • dronkZero
    #18
    Hehe, ez tök jó.
    Ha a játékot dolgozzák fel, akkor KillBilles kaszabolósjelenet lesz(legyen) ~2 órában, és így nem fog érdekelni senkit.
    Ha nem a játékot dolgozza fel, akkor nem fog érdekelni senkit.
    Kinek volt ez a csodás ötlete, hogy egy sztori szinten ekkora nulla játékból kell filmet csinálni?
  • MrAndree
    #17
    Az első Mortal Kombat film, Resident Evil illetve természetesen a Silent Hill.
  • Morden23
    #16
    Azt hittem, hogy előbb a Warcraft világára épülő szösszenetet akarnak.
    Ezek szerint lesz új Diablo.

    A történetétől már előre félek. Remélem, azért meghaladja a Doom színvonalát (mondjuk ezutóbbit valóban nem lenne túl nehéz). Mellesleg tud mondani akár egyetlen játékadaptációt, ami legalább súrolta volna az élvezhető kategóriát?
  • MrPrise
    #15
    Miért? Szerintem tök jó lehetne az is. A kis kockák éldegélnek nyugodtan aztán egyszer csak újabb kockák potyognak felülről és őket a földbenyomják ;-)
    Dráma, katasztrófafilm, szinte bármilyen kategória lehet ;-)
  • bvalek2
    #14
    Majd lesz róla tartalmas SG-s kritika :)

    Uwe Boll bemutatja:
    Tetris 2038 - Attack of the Void

    Kegyetlen kemény gyilkolós akciófilmet vizionálok, 110 percben darabolják benne az ellent, fröcsög a paradicsomlé, természetesen van tragikus szerelmi szál, ágyjelenet, és felrobban benne a Föld, de ha nem is, hasonló súlyú események történni fognak benne, az tuti.

    Hogy semmi köze az eredeti játékhoz, nem meglepő, az eddigi feldolgozásoknak sem szokott lenni olyanja :D
  • feamatar
    #13
    mostmár télleg a Tetrisből is filmet kéne csinálni...
  • bvalek2
    #12
    Majd beleszőnek szerelmi szálat, meglásd...
  • Atisz #11
    Kíváncsi vagyok milyen sztorit fognak mellé penderíteni... (a hős egyre mélyebbre megy a katedrális alatt a pokol bugyraiba, mikor is találkozik Diabólóval?)

    Jó játék volt a Diablo (szigorúan csak az 1. része, a 2. már erőltetett és gépszerű volt valamint a hangulata sem volt már az igazi), de filmet ebből... nem biztos hogy jó ötlet.
  • winnie
    #10
    "az sg nem szeresse a 300-at...:/"

    de attól, hogy ennyire tömegfilm, még lehet jó film, nem?
  • Nyarlathotep
    #9
    Kurvára unalmas ez már, hogy minden létező játékből készült filmél valaki beírja ezt! Legendary Pictures soha nem fog Uwe Boll filmeket készíteni, neki csak a német forgalmazók segítenek!