19
  • MaSzKa
    #19
    baszd+ szása
  • Aramir
    #18
    Bár volt ebből is "álló" verzió :)
    http://skyscraper.fortunecity.com/activex/637/images/outrun.jpg
  • Aramir
    #17
    Az Outrunhoz volt :D
    http://www.2atoms.com/game/arcade/arcade03.htm
  • Inquisitor
    #16
    Lol. Ez mekkora, hogy ezt meg kell magyarázni! :D
    Azt hiszem első automata ahol láttam "padot" az a Virtual Fighter valamelyik része volt. És ez még 90-es évek.
  • Skeez
    #15
    Aki a '80-as években járt játékterembe, az tudja. hogy kvázi egy játékhoz sem tartozott szék vagy ilyesmi. Állva kellett nyomatni.
  • chuky123
    #14
    Azt a "sznáijper 2-öt" kiprobálnám :))))
  • prezideente
    #13
    úgy érzem a youtube-so linket nem néztétek meg... peddig vann még nagyon régiek is...
  • Alkarcsont
    #12
    Rögtön az első kép az a puskás, nagyon jó lehet!
  • Enlight
    #11
    SEGA: Ocean Hunter

    Nemigen járok/jártam játékterembe, mert irreálisan drágák és a legtöbbjük tele van mindenféle rossz arcokkal, de erre az egyre emlékszem, egy kis bódé-szerűségbe kellett ülni, valami búvárgépfegyvert vettél a kezedbe és már irthattad is a cápákat, rájákat, polipokat, stb.:)
  • prezideente
    #10
    http://www.youtube.com/watch?v=GfSeXdez_cU
  • ColdFire
    #9
    jaj... jaaaaj...
  • 2504
    #8
    vagyis a Miskolci pálzában a játékgépes részleg mert mostmár bowling pálya lett belőleD:
  • 2504
    #7
    ha jól emléxem a Miskolci Plázában jó 2 éve mikor még üzemlet akkor volt olyan hogy a Tekken 3 mal mikor jácottál akkor le lehetet ülni mert volt ott neki valami pad szerűség és még volt mellete vamai focis játék de annak a nevére már nem emléxem:D
  • Morden23
    #6
    Amúgy nyilván volt előtte valami ülőalkalmatosság, mert másképpen csak levitálva tudtad volna normálisan nyomni a pedált... vagy legalábbis Michael Flatley-nek kellene lenned.

    Gondolom, helytakarékosság címszó alatt lefűrészelték róla.
    Legalábbis arról, ami a második képen van, a három kormányos közül a középső. Ott alacsonyan van a kormány és két pedál van, tuti volt hozzá ülőke. A másik kettőnél nem tuti, magasan van a kormány, és nekem úgy tűnik, hogy csak egy pedál van. (olyan, mint a szovjet gazdaság: fék nincs rajta, csak gyorsul:))
  • neoG
    #5
    eee.állat.énis beüzemelek lent a pincében pár 286ost, és jöhetnek hozzám a népek nosztalgiázni.Egy kis Doom,Another World stb...
  • gyuri12
    #4
    én az otósokra gondoltam:)
    de igazatok van, a shootereknél még nem volt olyan,hogy ülni kellett:)
  • Morden23
    #3
    Miért, láttál már olyan játéktermi shooter-t, ami előtt ülni kellett? :D

    Mellesleg erről eszembe jutottak az igencsak oldie emlékeim, amikor általános alsóban az összedobott tízóraipénzt elvertük a nem túl távoli "játékbarlangban" (akkor még az [asszem] Eagle című Space Invaders-klón volt a legdurvább játék... legalábbis a magyar határon belül:))
  • Adam II
    #2
    Tök jók a fegyverek.
  • gyuri12
    #1
    kényelemről hallottak a kedves orosz urak?:)
    amúgy ez jó,ide is kéne egy Szolnokra:)