828
Pro Cycling Manager
  • Zanetti
    #828
    Játszik most ezzel valaki? A legújabb részre, a PCM 2019-re gondolok. Multiba jó lenne magyarokkal menni.
  • banyai2000
    #827
    Tudom :) . Mindjárt lent van :D .
  • kjhun
    #826
    Na, kint a "hivatalos" tört verzió.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    PC Game 07/22/13 02:20 PM Pro.Cycling.Manager.2013-CPY 7792 MB
  • kjhun
    #825
    Sajnos, kamu verzió! CloneDVD-t se láttam még. Ha, az lesz akkor előbb-utóbb crack is.
  • banyai2000
    #824
    kjhun Ez a tört verzió tuti hogy megy ?
  • kjhun
    #823
    Kijött az idei virágbolti verzió.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    PC-Spiel 07/03/13 11:57 PM Pro Cycling Manager 2013 Pro.Cycling.Manager.Le.Tour.de.France.2013-RELOADED
    1 DVD5
  • darth vader1996
    #822
    sziasztok

    most reggeltem és le töltötem a pro cycling manager 2007 et be társitotam daemon tools ba és fel instaláltam le is crack eltem csak mikor el probálom inditani elenörzi a cd t és valamit nem talál rendben segitene valaki? meg köszöném
  • lampard99
    #821
    hello a 2009 et hogy kell elindítani? a SKIDROW verzió van meg és a gyártó intrója be jön de utána mar csak fehér a képernyő HELP!
  • Mathias
    #820
    Sziasztok. Pro cycling manager 2008-hoz milyen kiegészítéseket/mod-okat érdemes felrakni? a cycling-manager.hu-ra nem lehet regisztrálni már?
  • Etelkozi Vata
    #819
    Engem érdekel, megnézem.

    Szívesen tolnék egy karriert online mások ellen...
  • akvik
    #818
    Sziasztok Online játékot szervezünk cycling-manager.hu oldalon.Ha érdekel és szeretnél egy jót játszani látogass el a honlapra
  • akvik
    #817
    inkább gyertek a cycling-manager.hu -ra és ne itt vitatkozzatok.
  • Etelkozi Vata
    #816
    Köszi, neked is minden jót...
  • peter0
    #815
    Ja, erre nem gondoltam Vata!
    De akkor bocsáss meg nekem...bár kétlem, hogy ez lenne a baj!!
    Ha jól látom kb 50napja nem írtam ide! Azért valaki csak írhatott volna valami csodálatos élménybeszámolót, hogy easy szinten megnyerte a xy kőrversenyt...pedig biztos annyi embert érdekelne!!
    Na további "jó" élménybeszámolókat kívánok nektek!!!
  • Etelkozi Vata
    #814
    Elvetted a kedvünket.
    Én tolom a játékot azóta is (igaz, ritkábban)...
  • peter0
    #813
    Nagyon pörög az oldal...csak gratulálni tudok...engem leszóltatok azóta meg írni sem tudtok!!! SZÉP VOLT FIÚK!!!!!
    Ennyit rólatok!!
  • I Vincent
    #812
    Hali, tudja valaki hány hivatalos patch (a fejlesztő által kiadott) létezik.
  • peter0
    #811
    ellenőrizni is fogja a discet ezután! De amit felajánl hogy tölts le azt a pcmdaily-ről te is le tudod tölteni! Onnan kell neked!
    Rejtett mappát hogy tudod megjeleníteni?
    Sajátgépbe bemész és van olyan fent, hogy mappa beállításai és ott van, hogy rejtett mappák megjelenítése! És utánna C-meghajtó és document and settings és meglátod! Ez a sorrend nem biztos! De valahogy így kell, nincs elöttem az XP, nem tudom!
  • janek91
    #810
    de nem is azzal van bajom, hogy felajánlja hanem hogy állandóan ellenőrzi a disc-et....
  • janek91
    #809
    rejtett mappát h jelenítsek meg? elég béna vok, segíts légyszi.....
  • peter0
    #808
    janek91: töröld ki a játékot a dokumentumok mappából és az application data mappából is!(ez rejtett mappa)!
    És amit alapból kirak az asztalra ikont azt töröld ki és azt tedd ki ami ott van ahova raktad a játékot!(ott az exe indítófájlt)!
    És akkor nem ajánlja fel a frissítést!
    De leszehedsz bármilyen javítást a pcmdaily-ről!
    Liverpool: megoldottam a problémát, azért köszi! Uninstall azt ment a kukába a game! Annyira azért nem jó, hogy idegeskedjek emiatt!
  • janek91
    #807
    Mikor elindítom a játékot minmdig kiírja, hogy van már frissítés hozzá és töltsem le. Most rámentem hogy csinálja meg. Kész lett, telepítettem, erre mikor indítanám a játékot ellenőrzi a lemezt, és rájön hogy nem eredeti, kéri a kódot. Olyanom meg nincs.... Töltöttem le pcm dailíről egy database-t azt is feltettem felülírtam, de így se jó. Ekkor jött az uninstall, újra raktam a játékot, most már nem töltöttem le hozzá amit ajánlott, de így se megy:( Mi lehet a baj?
    előre is köszi
  • Rooo007
    #806
    sziasztok valaki nem talált olyan patchet amiben új sisakok (helmet) vannak?
  • Etelkozi Vata
    #805
    És mi az?
  • liverpool123
    #804
    peter0
    Figyu vegyél le minden grafikai elemet a legalapabbra.
    Ha játszol minden másból lépjél ki.
    Ha meg ígyse megy akkor menjél el a Cyandie-hoz és szopdd le őket PONT
  • Imike1990
    #803
    Egy hiba üzenetet küld mindig :S
  • Imike1990
    #802
    Hello! Vki megtudná nekem mondani hogy miért lép ki a játékból ha elindítom ?? előre is kösz
  • Rooo007
    #801
    peter0:Kipróbáltam most igy is hogy állítottam ezen. szerintem ezt 20-nál nem érdemes nagyobbra venni. a fontos szerintem az h akinek elfogy a sárga csík annak húzzuk át a take relay-t (azt a jelet h egymás mögött menjenek) mert nem haladnak semmit
  • Rooo007
    #800
    Nem erre még nem jöttem rá, nem vagyok én se profi ebben csak azért nyertem mert nem volt túl fontos verseny és volt 3 jó időfutammenőm
  • peter0
    #799
    Rooo007: de nem állítottál semmit azon, hogy mennyi ideig menjen elől az adott ember?? (ha jól tudom alapból 10-en van)
    Mert én a csapatidőfutamban vagyok nagyon gyenge...
  • Rooo007
    #798
    Ideje lenne egy kis életet csepegtetni ismét a fórumba. Leírhatnánk hogy hogy megyünk hegyen sprint előtt stb.
    Nekem pl. tegnap sikerült megnyerni egy csapatidőfutamot Gerolsteinerrel. 3 sztárt indítottam M. Fothen-t Lang-ot és Schumacher-t a tt értékük (79 75 79) egy kis traing camp után. ők hárman 90-es effort-tal mentek a többiek 80-nal. Majd felemeltem ezeket hogy az utolsó 5 km-re már csak ők hozzák a csapatot.
  • picco
    #797
    Hát itt a kommunikáció elért egy elég érdekes szintet...kár :((
  • pekinger
    #796
    és ami még fontosabb h folyamatosan mentem a játékot és ha vmi verseny nem úgy sikerül akkor fogom és bemásolom azt hát a legnagyobb titka lehet h ez :D
  • pekinger
    #795
    huh nem tudom nem állítottam ! A tour ról + annyit h Csak Evenst indította a csapata azok közül akiket felsoroltál és elég érdekes lett a végeredmény + nekem sík szakaszokon is szarrászakadt a mezőny +mondom h azok az emberek nekem az előtte lévő hónap/ok ban nem is versenyeztek mert trénong tréning hátán!És a Vueltén Valverde szará vert engem ! a Giron meg csak a dombosvégű szakaszokat tudtam + nyerni bár annyit tréningeztem h a végére már fáradtak voltak az embereim és nem is voltak valami boldogok :S úgyhogy most vmit ezek ellen keresek!
    De a 2. szezonomba még semmilyen normális körversenyen nem sikerült jól végeznem igaz nem is tréningezek annyit hátha jobb lessz úgy (+én a segítőket is feltréningezem 79-80 heggyre) meg ha úgy van akkor le is mondok 1 csomó kis szar versenyt is mert nem tudnék elindulni rajtuk(jah meg a U23 -ból szerzett fasziaim tök bénák használhatatlanok :S pedíg Future great de 1 vmiben jók a többiben ratyik )
    peter0-szeretlek! :)
  • donpedro
    #794
    Jah, még egy apróság, hivatalos teszteredmények a Tom's Hardware tesztoldal videokártya-összehasonlító szekciójából.

    3DMark 06:

    8600GTS - 2758 pont
    3870 - 5941 pont

    Játékok:

    Battlefield 2142 - full detail

    8600GTS - 16.7 FPS
    3870 - 33 FPS

    Dark Messiah of Might&Magic full detail

    8600GTS - 9.9 FPS
    3870 - 39.5 FPS

    Doom 3 full detail

    8600GTS - 36.6 FPS
    3870 - 106.8 FPS

    Stb, stb, mindet talán nem sorolom fel. Lehet a tényekkel vitatkozni, csak nem érdemes.
  • donpedro
    #793
    Akkor nézd az árát, hátha attól gyorsabb lesz, és nem fog akadni.

    (Nekem egyébként Core2Duo és 4 Gbyte 1000 Mhz-es Ram van a gépemben, bár ez már úgyis lényegtelen.) 22 éve foglalkozok számítógépekkel, és még segíteni is akartam, de nem hagytad.

    Az a szomorú, hogy még annyi fáradságot sem vettél, hogy legalább 1 azaz EGY tesztet megnézz, mielőtt elküldesz a bánatba mindenkit, hátha mégis kiderült volna, hogy nincs igazad.


  • Etelkozi Vata
    #792
    Akkor mennek... Mit bánom én.
  • peter0
    #791
    Vata: te tévedésbe vagy!!! Mi az, hogy csak neked mennek a patch-ek???
    Ez tévedés...nekünk is ugyanúgy mennek!!
  • Etelkozi Vata
    #790
    Peter0, én alapvetően türelmes ember vagyok, így most is nagy türelemmel szólok hozzád.

    A fő problémáddal kapcsolatban senki másnak nincsen gondja, csak neked, mármint hogy beszámolókat írunk, ki hogy áll a karrierjében. Azért miattad erről csak nem szokunk le, mert jelentős kisebbségben vagy, nem lenne demokratikus.

    A gépeddel kapcsolatban már többen próbáljuk megmagyarázni neked, hogy sajnos nem elég gyors a géped ehhez a játékhoz, és csak alacsony felbontáson, valamint butított grafikával tudod jól játszani. De ezt sem fogadod el.

    A harmadik dolog, hogy mióta a warez nem téma, mert mindenkinek elindult a játék, azóta nincs nagyon miről beszélni a warezolósoknak.
    A patcheket hagyjuk, már leírtam, csak eredeti gammával mennek, nektek sosem fog, mert nem fogják feltörni őket... Nekem amúgy most az 1.0.0.3, azaz a 2. hivatalos peccs van fent, ami egy csomó dolgot javít, szerencsére.

    Most ennyi jutott eszembe. Higgadj le és játsz.

    Üdv.
  • andris7
    #789
    Meg lehetne magyarázni egy ÉRTELMES embernek, hogy mért vannak így elcsúszva az árak, de amíg nem tartozol az említett csoportba, addig mért írsz?? Pedig valaki még vette is a fáradtságot hogy linkeket gyűjtsön neked, mert még a google-t se ismered, te ostobaság.