41134
bannerkesz.png
**********************************************************



*******************************************

Megszűnt szolgáltatások:
Comodo elemzés
Valami nyavalya lezárta a gépem és kódot kér. :(

  • Tetsuo
    #41054
    Én pedig a sz@r FF után Operát használok és majdnem 100%-ban meg vagyok vele elégedve. Az FF után megváltás.
  • hgabi84
    #41053
    Milyen op. rendszer? Windows 10 esetén érdemes kipróbálni az Edge-et is. Én mióta megismertem kb. nem is használok már mást.
  • KaBuTo666
    #41052
    Mozilla Firefox

    De amúgy régebben nálam gyorsabban és jobban ment a Firefox...pedig újra is raktam, ki is pucoltam de már nem tündököl annyira jól a gépen mint régen. Sajnos a munkahelyi gépemen ugyan ez a probléma.
    Szerintem kipróbálom a Chromet, arról sok jót hallottam.
  • Tetsuo
    #41051
    Milyen böngészővel?
  • KaBuTo666
    #41050
    Nálam sajnos nem jött be ez az AdGuard.
    Fagy, szaggat az oldal ha be van kapcsolva.
    Ha kikapcsolom, simán fut.
  • Tetsuo
    #41049
    Avast-tal milyen rossz "tapasztalataid" voltak?
  • roblee
    #41048
    Koszi sracok a segitseget es javaslatokat.
    Mivel a friss laptop alapbol win10-zel jott szoval az marad. McAfee is rajta volt ami lassan lejar. Avasttal vannak rossz tapasztalataim, azt inkabb nem raknam fel. Comodot meg nem hasznaltam, ahogy @hgabi triojat sem, de az igazat megvallva nem nagyon bizom az ingyenes irtokban, - megkovezhettek, de esettel, kissel es mcafeevel meg nem voltak rossz tapasztalataim - ezert gondolkodom bennuk. Viszont az utobbi egy evben semmilyen irtot nem hasznaltam, csak a win beepitettjet.
    Firefoxon meg mindig is hasznaltam Adblockot es ublockot, de most kiprobaltam a javaslatotokra az adguardot es eleg meggyozo eddig...koszi!!
    Ha a harombol kellene valasztanotok, akkor melyik lenne az?
    Egyebkent egyelore az eset fele huz a szivem, mert a nod32-t evekig hasznaltam problema nelkul. A masik kettot csak cegben hasznaltam.
  • Tetsuo
    #41047
    Én AdGuardot és uBlock-ot használok Opera böngészőn. Megférnek egymás melett és mindkettő kiegészíthető úgy, hogy klikkelek a nem tetsző felületre és azt blokkolja. Enélkül már nem is szívesen böngésznék.
    A mindig friss! (ez fontos) Comodo Firewall és Avast Antivirus (free) is teszi a dolgát rendesen. A Win7 biztonsági frissítései is jöhetnek, kivéve a néhány letiltott baromsága.
  • hgabi84
    #41046
    A Comodo is tényleg jó - sok éves tapasztalatom van ott is. Ingyenessége mellett rengeteg testreszabási lehetősége van. Viszont a tesztek alapján nem igazán a legjobb vírusadatbázisból dolgozik sajnos, ezért a "józan ész" tényleg sorsdöntő lehet. Én Adblock-ról nemrég viszont az Adguard-ra váltottam, ez is megér mindenkinek egy próbát.
  • KaBuTo666
    #41045
    Comodo Internet Security Premium 10 + józan ész.
    Böngészőben Adblock Plus reklám blokkoló kiegészítő.

    Ingyenes mind1ik, évek óta használom, vírusom még nem volt.
  • hgabi84
    #41044
    Üdv.!

    Én a Bitdefender + Immunet + Ransomfree kombóra szavazok. Ezek így mondhatni minden téren és nem mellesleg díjmentesen védik majd a gépet.
  • wollnerd #41043
    Én az elsőre szavaznék. Az ESET-re. Én magam is évek óta azt használom, a véleményem szerint annak kedvezően alacsony rátájú a false positiv-je. És nagyon sok jó, hasznos funkcióval is rendelkezik. ESET termékek funkciói.
    Nyilván megvásárolni szeretnéd a licencet. de melyiket? A Premium rendelkezik a laptopod esetén hasznos Lopásvédelemmel is. :)
    (Régen az Internet Security-ben is lehetett aktiválni a lopásvédelmet. De amióta kitalálták a Prémium verziót, onnan áttették... Nem tudom miért kellett így megtenniük... )
  • roblee
    #41042
    Sziasztok
    Nem talaltam jobb topikot a kerdesemre.
    Most vettem egy laptopot. egy teljeskoru vedelmet szeretnek ra de nem tudom melyik legyen.
    E harom kozott vacilalok
    ESET Internet Security
    McAfee LifeSafe
    Kaspersky Internet Security

    Elore is koszonom a tanacsotokat
  • Apocalipto
    #41041
    Megvan még a rendszer, nod topikban rakosgatják is mindig be a kódokat. Gépre fel is tettem már, meg most mobilra is.
  • Jim Morrison
    #41040
    megnéztem CHIP-ben van e, van.
    https://www.eset.hu/chip
    https://www.eset.hu/pcworld
  • gergely1991
    #41039
    Tudtommal már nincs.

    Azért nem pörög már mert a tagok többsége akik gyakran ide írtak azok már a fórumon se nincsenek már egy jó ideje(az a kicsi aki még maradt az már elfelejtették). Mostanság a antivírus-tematikus topikok szoktak látogatottak lenni(már amelyik).
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.05.27. 10:02:54
  • Apocalipto
    #41038
    Azta, szegény topik mennyire halott, emlékszem még fénykoromban mennyire pörögtünk itt :)

    PC worldös eset kódok már nincsenek?
  • gergely1991
    #41037
    Önreklámszagú a dolog(ennyi erővel akár az aláírásba is ki tehette volna)...
  • Tetsuo
    #41036
    Ezek vajon mikori cikkek? Lényeges lenne dátumot írni főleg ilyen tartalmakhoz, de sem a cikkíró, sem a magazin (vagy blog) egyéb szerkesztői (ha vannak) erre nem gondoltak, vajon miért? Így mennyire vehetők komolyan egyáltalán?
  • hgabi84
    #41035
    Nem éri meg - pláne nem az avast-ot! Helyette inkább a Bitdefender javasolt. Itt és itt pedig számos infó le van írva a helyes döntéshez.
  • gergely1991
    #41034
    A Kaspersky-t szokták dicsérgetni,de minek fizetős ha van ingyenes? :)
    Ha elnyerte a tetszésed akkor felőlem előfizethetsz rá...
  • SzocsA
    #41033
    Megéri előfizetni az AVASt vírusirtóra vagy melyiket használjam? Avatsot használok amúgy.
  • gergely1991
    #41032
    További mentőövek a zsaroló programok ellen.
  • gergely1991
    #41031
    Boldog új évet minden topik olvasónak/írónak!

    Közben újítás történt a fejlécen,ha már 2017-et írunk. :)
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.01.02. 14:01:54
  • Jim Morrison
    #41030
    nekem a fránya sg kiegészítőt nehezemre esik publikálni firefox storeba, annyiszor visszadobják :D
  • KaBuTo666
    #41029
    Ezt a wotot én is használom. :D
    De attól még nem törlöm le...mint ha csak a wot csinálná ezt... :D
  • gergely1991
    #41028
    Folytatás
  • gergely1991
    #41027
    Ejha...
  • Mutans Zombi
    #41026
    Sajnos ennek ellenére is jelzi.
    Mellesleg mi lenne az a heurisztikus keresés? Az miben más?

    Noha barátom a figyelmeztetés ellenére feltelepítette a saját gépére, és elmondása alapján telepítés közben nem szólt az AVG (neki is ugyanaz a verzió van, mint nekem) és a telepített programban sem jelez. Természetesen a DVD-n neki is jelzi a fertőzést.

    Illetve csak miheztartás végett jegyzem meg, hogy....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    letöltöttem kíváncsiságból a nem túl legális, kalóz verziót és az meg nem fertőzött... :-o


    Mindenesetre azért kösz az eddigi segítséget!
  • gergely1991
    #41025
    Kapcsold ki a heurisztikus keresést és próbáld meg újra.
  • Mutans Zombi
    #41024
    Helló mindenki!

    Eredeti játék (újság melléklet, teljes játék) dvd-jén talált vírust az AVG. Létezhet?

    Fenyegetés: Archívum bomba
    Súlyosság: közepes
    A további információkra kattintva ezt a tájékoztatást adja: Generic Virus

    Vagy valami mást is értelmezhet vírusnak....?
  • bulba
    #41023
    Skeeyah.A!bit <<-Ez a max amit találtam róla.
  • Jim Morrison
    #41022
    Esetleg ha leírnád a malware nevét, nagyobb valószínűséggel tud valaki leírással szolgálni.
  • bulba
    #41021
    Sziasztok!
    A vírusirtó talált egy malwaret a gépemen és szeretnék utánanézni, hogy konkrétan mire is "szakosodott" a kártevő.
    Ismertek olyan oldalakat, ahol vírusokról van leírás? Googleban akárhogy is keresek, gyakorlatilag csak az eltávolítással foglalkozó oldalakat dob fel. Köszi előre is!
  • Jim Morrison
    #41020
    avast-avg-felvasarlas-antivirus-biztonsag-iot-cseh.html
  • Tetsuo
    #41019
    Ki gondolná, hogy efféléket kutatnak egy tömeggyilkos terroristáról elnevezett egyetemen?
  • wollnerd #41018
  • gergely1991
    #41017
    Amikor már a ventilátor is az adatainkat lopja.
  • gergely1991
    #41016
    Nekem az a meggyőződésem hogy nemcsak az alap(csúnyán fogalmazva hülye) jelszavakkal van ellátva a lista(admin,0123456789,password stb.),hanem azt is figyeli hogy van megadva,ha a semmisemmi-re, riaszt akkor a dogdog(kutyakutya) vagy a househouse(ház-ház)-ra is befog riasztani.
  • Wreck86
    #41015
    Hali!
    Alap beállításokkal,ahogy települ, úgy futtatható a takarítás?
    Vizsgál egyet és utána feldob hogy mi a javítható. Ezekre gondolok.