41134
bannerkesz.png
**********************************************************



*******************************************

Megszűnt szolgáltatások:
Comodo elemzés
Valami nyavalya lezárta a gépem és kódot kér. :(

  • bodacsa
    #108
    Segítsetek!

    http://w3.enternet.hu/gigic/vir.jpg

    Hogyan és mivel tudnám ezt kiírtani, minden egyes újraindítás után ez az ablak jön ki
  • bmate0007
    #107
    aha! az tök jó. és a sima antivirushoz nincs cracked?
  • slime001
    #106
    Időkorlátos! Ez az egész crack úgy működik hogy a KIS 6-os key-ket használja a 7-es verzióhoz! Nem tudom hogyan de ezek a kulcsok nem kerülnek blacklistre :) 279 napig jó még! 3 napja van fent de eddig nem volt vele gondom!
  • bmate0007
    #105
    nálad úgy van, hogy crack után időkorlátos vagyis irja, hogy pl:365 nap van hátra az előfizetésig vagy egész életeden át használhatod?
  • slime001
    #104
    Hát letöröltem! Túl sokat kérdezett meg elég idegesitő volt :\ Nod32-t is letöröltem most helyette felraktam a Kaspersky Internet Security 2007-et! Ha valakit érdekel küldjön PM-et és adok hozzá működő cracket:)
  • bmate0007
    #103
    csak mert nekem is :D
  • aszizoli
    #102
    Ismereteim alapján, önmagában a Terminátorban, nincs vírusírtó, csak beépíthető a Crawler Parental Control.Hogy mennyire jó, vagy nem, az már más lapra tartozik.
  • slime001
    #101
    a Comodo nyerte el a tetszésedet?
    -Igen, miért?
  • bmate0007
    #100
    am. mennyire értetek egyet az Ashampoo Firewall Pro-és a Spyware Terminator kombinációval? (ne felejtsétek el azt, hogy a terminator-ban van vírusvédelem is.)
  • bmate0007
    #99
    a Comodo nyerte el a tetszésedet?
  • aszizoli
    #98
    Helyes, szerintem nem fogod megbánni.
  • slime001
    #97
    Kikapcsoltam és ugyanolyan lassan tölt be :( na mindegy nem halok bele :) Szerencsére már egyre kevesebbet kérdez! Megnyerte a tetszésemet=)
  • zvaragabor
    #96
    slime001: Hát ha bekapcsoltad a Kimenő kapcsolatok tiltása boot alatt funkciót, akkor lehet hogy amiatt van, mert a nod betöltéskor próbál frissítéseket keresni. Nekem is lassabb volt ezzel a funkcióval a nod betöltése.

    aszizoli: hát jaja, alphát, bétát, de még RC-t sem akarok a gépre tenni. Én is megvárom a véglegest.
  • slime001
    #95
    Nos, mióta fentvan a Comodo a Nodom nagyon lassan indul el (min. 2 perc) nem lehet hogy összeakadnak?
  • aszizoli
    #94
    Biztos ami biztos, megvárom a végleges kiadást, aztán teszek vele egy próbát. Remélem, rontani nem fognak rajta.
  • zvaragabor
    #93
    nincsmit;)
  • slime001
    #92
    Köszi szépen! Segitőkészek vagytok/vagy:) Már beis állítottam úgy ahogy mondtad! Majd megosztom a tapasztalataimat xP remélem pozitiv lesz
  • zvaragabor
    #91
    -Komponens figyelő az Tanuló módon legyen. (Biztonság/Komponens Figyelő)
    -Futtasd le az Ismeri Alkalmazások Keresését. (Biztonság/Feladat)
    -Nem fontos, de ha akarod akkor Kimenő kapcsolatok tiltása boot alatt. (Biztonság/haladó/fejlett támadás érzékelés és megelőzés/Egyéb/kimnő kapcsolatok tilása boot alatt)
    -nem emlékszek már rá hogy alapból mik vannak kipipálva, de azért nézd meg, és mind ki legyen pipálva itt: Biztonság/Haladó/fejledt viselkedés analízis.

  • slime001
    #90
    Bocsi már telespammelem az egész fórumot, de nem kell rajta valamit beállitgatni a nagyobb biztonság érdekébe? Elég hülye vagyok a tűzfalakhoz és nem nagyon tudom mit szabad babrálni:)
  • slime001
    #89
    Felraktam és rögtön megfogott:) Olyan igazi kis Oldschool hangulata van a programnak:)
  • zvaragabor
    #88
    #86 - jah, nálam sem kérdez már sokat. Tetszik, hogy egy szimpla tűzfal, nincs teli aggatva mindeféle dolggal. És az új alkamazás szabály létrehozása ablak is bejön :D Készülget a v3-as verziója is, de az még csak alpha verzió.

    #87 - már mint a Comodot? :) helyes ;) xD
  • slime001
    #87
    Ez meggyőzött! Már töltöm is
  • aszizoli
    #86
    A Comodo eddig nálam is bejött. Eleinte mindenre rákérdez, de ha már megtanulta a szokásaidat, hasznos tud lenni.
  • zvaragabor
    #85
    jeticohoz kell egy kis tapasztalat, nem könnyű a kezelése. :)
    Ha nem jön be, próbáld ki a Comodo-t. Ingyenes, de azon a teszten amin szerepelt, állva hagyott jónéhány fizetős tűzfalat, többek között a zone alarmot és az outpostot is. :) Én is a Comodot használom.
  • slime001
    #84
    Köszi! Outpostal eléggé meggyűlt a bajom :) a Jetico 2-t kipróbálom!
  • zvaragabor
    #83
    ingyenes: Comodo Firewall Pro
    fizetős: Outpost, Zone Alarm, Jetico 2
  • slime001
    #82
    Hát valami ilyesmi kis programra számitottam:)Tűzfalnak ajánlassz valamit? :)
  • zvaragabor
    #81
    SpywareBlaster nagyon hasznos dolog, de sok mindenre ne számíts. :) Háttérben pötyög, jóformán csak akkor kell megnyitni a kezelőfelületet, ha frissíteni akarod, vagy be akarsz rajta valamit állítani. De csak plusszként írható le használata.
  • slime001
    #80
    DropMyRights-ot énis használom:) Még Cooldoc mutatta!RAM az nekem is van (1giga) Spyware Doctor mellet még tudnék simán gépezni de azért észrevehetően lassab egy picit:) Viszont ezt a Spyware Blastert megkukkantom, még nemis halottam róla:(
  • zvaragabor
    #79
    Hát nálam nem fut valós időben semmilyen anti spyware. Frissül és szigorúra van állítva az anivírus, jó tűzfal, spyware blaster a firefox lukainak betömködésére, DropMyRights a rendszergazdai jogok adta veszélyforrások ellen, meg még 1-2 hasznos dolog. Antispyware-eket 2-3 hetente lefuttatok(avg anti, terminator, ad-aware), letörölnek 1-2 cookie-t, de semmi kémprogram. RAM-om van elég ahhoz, hogy pl egy spysweeper is elfusson, de ha a cég ingyen adná az éves licensz kulcsot, akkor se kellene, szügségtelen szerintem. Be vagyok védve eléggé. ;)
  • slime001
    #78
    Akkor egy másik kérdés:) Megéri egyáltalán real-time mennie egy spyware irtónak? Mert én a Spyware Dokimat csak hetente lefutattam 1-szer! Eset Smart Security-t használok és emellé kéne valami kis erőforrás igényű spyware irtó mint a nod:) Elvileg tűzfalat is kéne használni de 2 éve nem használok és eddig nem volt belőle semmi hátrányom!
  • aszizoli
    #77
    Ja igen.
    Csak azért, mert egy program fizetős, korántsem biztos, hogy jobb egy ingyenestől.
  • aszizoli
    #76
    Talán a Spyware Terminator, ami ingyenes.
    Esetleg az Ad-Watch SE Professional, ami a fizetős Ad-Aware SE Professional része. De próbálj ki többet, és ami a netezési szokásaidnak a legmegfelelöbb, azt használd.
  • zvaragabor
    #75
    Megpróbálhatod még a CounterSpy-t, de aszsem annak sem kicsi a gépigénye.
    Vagy az AVG Anti-Spyware. 30 napig van rezidens védelme, utánna lebutul.
  • slime001
    #74
    Valaki tudna ajánlani egy jó spyware irtót ami real-time mehetne? Spysweeper, Spyware Doctor stb eléggé fogják a gépet! Nem gond ha fizetős, sőt jobb lenne:)
  • zmeor
    #73
    tűzfal: router
    spyware: sbybot search and destroy, vagy webroot(de innen csak az eredeti)

    vírusírtó: kaspersky, nod.... nekem eredeti nodom van és még talán ha 1x jelzett hogy van valami vírus... azóta nem... majd ha reinstall lesz akkor felrakom kaspersky-t és ha talál akkor visszatérek rá... ugyis kiváncsi vagyok milyen a 7es verzsön
  • bmate0007
    #72
    önmagában persze hogy nem hiszen az csak egy vírusELLENŐRZŐ. de ha bele van integrálva a spyware terminatorba akkor viszont igen. önmagában én sem nagyon támogatom a ClamAntivirust
  • lck
    #71
    Csak az a baj hogy valós idejű virusvédelmet nem ad.
  • bmate0007
    #70
    jóaz. elpötyög az windows-on is. :) vírusirtásra tökéletes
  • Apocalipto
    #69
    "a Spyware Terminator erre a legalkalmasabb. csak az úgy van hogy Spyware-irtó és bele van integrálva ClamAntivirus védelem is. " - benne van ugyan de a vírusteszteken az szerepelt a legrosszabbul meg eredetileg linuxra tervezék azt a víruskergetőt