290
Sony Ericsson W580i leírása
  • Csibusz
    #90
    Még a 8 gigásat is tűri. Amugy nemrég elvittem a szervízbe a telomat:) Gari volt rá, ezért kicseréltek mindent tök ingyen (kártyafüggetlen teló) és ugye a csincsilláim szétrágták a fülhllgatom, de még azt is kicserélték:) Mondjuk nem olyan színű fekete lett, de jó ..sőt jobb a basszus:D a másik a gombok töröttek voltak kicserélték a számgomboknak a minősége teljesen más mondhatni "puha" érintésre:) gondolom ez már az új szériának a gombsora:) Most nagyon szép és yoo a telefonom:)
  • Salika65
    #89
    Tudja valaki,hogy a 2 GB kártyát jól tűri-e a teló? Nem lassul be tőle?
  • Csibusz
    #88
    hát sajnos a gombokról nálam is kezd a festék lejönni a numerikus részénél... és aajnos a bal gomb eltört..:S ennyi rossz a többi jó
  • ShoxX
    #87
    Azt szeretném kérdezni h én 1 w580i telót akarnák venni !!
    Hallottam sok jó és rossz hozzászólást !!Azt szeretném kérdezni h szerintetek melyik igaz és melyik nem ?!?!
  • ShoxX
    #86
    Helló
  • istvan12
    #85
    Nagyon félek már eleve a leírást sem értem...
  • kuci06
    #84
    ezzel nem igazán tudod elrontani...

    De ha valamit mégis elrontanál, egyszerűen újrateszed rajta a szoftvert, és kész, meg van javítva.
  • istvan12
    #83
    És mi van akkor ha elrontom?
  • kuci06
    #82
    ennél egyszerűbb nincs :/
    senki sem mondta, hogy a mobiltuning egyszerű :D
    Amúgy nem olyan bonyolult, viszont 1-2 alkalom után csukott szemmel is meg tudod csinálni :)
    Azért hosszú a leírás, mert minden egyes mozzanat le van írva, hogy a kezdők se akadjanak el... ;)
  • istvan12
    #81
    Ezt nagyon nehéz megcsínálni. Egyszerűbb módja nincs. Valami jó kis walkmanes flash menü kellene...
  • kuci06
    #80
    először is, a gari ugrik ezzel...
    Magát a flash menüt ÍGY tedd fel.
    Letölthető menüket is találsz a fenti honlapon. (a tiedre 240x320, flash lite 1-es menük kellenek, ilyen a többség...)
  • istvan12
    #79
    ok működik még egy kérdés flash menüt honnan lehet letölteni és hogy lehet telepíteni a w850i-re?
  • kuci06
    #78
    Tartsd lenyomva a walkman gombot, és közben rázd a telefont.
  • istvan12
    #77
    Sziasztok! A mai nap vettem egy Se w580i készűléket de sehogy nem tudok rájönni, hogy működik hogy kell beállítani a Shake control funkciót. Kérem segítsetek...
  • kossza
    #76
    Az MP4-et és 3GP-t biztosan lejátsza.
  • Tisszi
    #75
    Hy!!!!!!
    lehet hülye kérdés,de lejátsza az mp4-et? :)
  • tom110
    #74
    http://gportal.hu/portal/gwarez/ gyertek fel g portálos oldalamra ahol mobilos játékok vannak.ha a fórumba mész hát ott fil zen játék mobilos cuccok várnak.ssss
  • Maffia91
    #73
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha témát váltok akkor a téma színének kéne világítania oldalt? Mert nekem mondjuk ien feketés-pirosas témám van és oldalt pedig kék színt mutatt!
    Thx
  • RAZOR27
    #72
    Mivel, most a T-genyóba akció van, énis beruházok egyre, szerintetek megéri iet venni (láttam sok pozitív véleményt) vagy várjak még és vegyek jobbat.Megálja még ma a helyét?
  • Csibusz
    #71
    nekem karesz független:) csak úgy vezsek mert maga a szolgáltató lebutitja szegényt
  • lucifer9393
    #70
    Elég randa! minek csinálnak Hibás termékeket? nem nézik meg a sötétben?naon csúnya No gyere mennyünk én t-debilbe vettem ki.
  • Csibusz
    #69
    Na nekem is a navigyűrű olyan mint a tied a sötétbe olyan mintha kopott lenne:D meg nekem is abal vissza gomb van eltőrve:D megyünk együtt reklamálni? xD
  • kossza512
    #68
    27 hétig gyártotték hibás billentyűkkel. Szeptemberiek már jók.
  • lucifer9393
    #67
    Hello,Sziasztok!Ezzel a levéllel senkit nem akarok elriasztani attól hogy megvegyék a w 580i-t mert szerintem nagyon jól összehozott walkman telcsi.Mindene ott van ahol kell kivéve a camot, de amatőr képekhez megfelel.Szóval én 3 hónapja birtoklom, és többé-kevésbé meg is vagyok vele elégedve.mondjuk nekem már a boltban is gyanús volt egy kicsit, mert lassabban tolódott fel mint az átlagos, de az eladó szerint majd bejáratódik.Mondjuk már gyorsabban felugrik, de még mindig néha küszködni kell vele.Az elő napokban semmi baj nem volt, de aztán észrevettem, hogy a rács gomb, amivel a hangerőt is leevszed meg a szóközt rakott felpúposodott, és recseg.Még most is púpos de már nem recseg.Aztán néhol nem jól van összeillesztve, recseg ropog, főleg feltolva.A bal oldala a telefonnak teljesen trapa, eltört a bal oldali vissza gomb, és a bal oldali lenti fény is monduk rá kiégett, vagyis csak a piros színt reagálja, és más szineket is összekever vele.pl.: kék volt a téma, kéket világított a fény de baloldalt lila lett a kék és pirosból.Lehet nálatok ez nem hiba de nálam az.Aztán a navigyűrűm is szörnyen néz ki főleg sötétben.Az ezöst részen mintha meg lenne kopva pedig NINCS de mégis úgy néz ki, halvány narancs foltokat kreál sötétben.Nekem meg szerencsere nincs eltörve a gomb a szamoknal de rem nem is lesz.Megprobalom bevinni szervizbe hatha kezdenek vele valmit.Lehet hogy szamotokra ezek nem nayg hibák, de nálam azok, és tom minden telbe vannak hibák de az SE nem engedheti meg magának mert csökkenni fog a hirneve.Kül naon pofás tel, jók a flash támék meg egyszerűen SZÉP! szerintem :)
  • Maffia91
    #66
    És az "újjakat" mikor gyártották?
  • kossza512
    #65
    Az újabbaknak már nincs ilyen hibája.
  • Maffia91
    #64
    Am télleg egy naon frankó teló, de hogy ilyen hibája legyen...
    Am meg, ahova visszavittem, ott mondták, hogy megcsinálják, de megint el fog törni! Szal akkor meg visszakérem a pénzem és nézek vmien másik telót!

    Am bazira irigyellek h te kaptál szürke-kék stílusú telót! :D
    Én nem kaptam :(
  • Csibusz
    #63
    szia nekem a bal oldali vissza bill. tört el lötyög össze vissza:P Szal én is szépen betelefonálok amugy nagyon megvagyok elégedve vele.. meg nekem a szürke-kék stlye van..és wáá imádom. Remélem ha kicserélik többé nem lesz gond a billel:D
  • kossza512
    #62
    Ha garanciás ki kell hogy cseréljék.

    Van itt valaki aki vállalná egy JAVA kipróbálását W580i-n,
    Csak egy E-mail címet kellene megadni ahová elküldhetem.
  • Maffia91
    #61
    És mit csináljak, ha azt mondják, hogy nem cserélik ki?
  • kuci06
    #60
    Igen, ha a walkmanben játszod le a videókat, az egyebek menü alatt van olyan opció is, hogy "teljes képernyőn"
  • kossza
    #59
    Hello. A W580i-n lehet teljes képernyőn lejatszani videókat?
  • kuci06
    #58
    Az első W580i-k billentyűi hajlamosak voltak repedezésre, a hivatalos állás az, hogy a billentyűkön használt festék okozta ezt.
    Az újabb szériák szerencsére már nem ilyenek.

    Mit tudsz vele csinálni? Ha garis, vidd be a szervízbe, szerintem kicserélik a billentyűzetet :S
  • Maffia91
    #57
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy van egy W580i-m és a billentyű soron nekem megrepedt 3 billentyü (2-es, 4-es, 6-os)! Foggalmam nincs, hogy mitől! Nem ejtettem le, nem baszogattam a billentyűzetet semit nem csináltam vele, ami káros lett volna és mégis ez történ!

    Ha vkinek volt már ien problémája az írja már le, hogy most mit csináljak a telóval vagy h mire ügyeljek máskor!

    Köszi:
    Zoli
  • Aniko13
    #56
    Helló.Most pontosan miben is különbözik egy Walkman mobil a töbi nagyon jó telótól.
  • kuci06
    #55
    W580
  • Aniko13
    #54
    Lécci valaki segítsen.
  • Aniko13
    #53
    Sziasztok.Az én anyumnak márciusban jár le a telcsije,de nekem vesz ki.Tanácsot kérek.Nem tom melyiket válasszam a w580i-t vagy a K810i-t.Segítenétek.Köszike.
  • Aniko13
    #52
    Siasztok
  • Csibusz
    #51
    háhá kár votl előre örvendeni:) sajnos előjött a gombiba és a bal gombom eltört:)