8
  • Shep
    #8
    Utálom a német sorozatokat, a medicopter és társaitól meg egyenesen kiver a víz, a cobra 11 12 meg mit tudom milyen számokon futó szarokat már meg sem említem.
  • Wittgen
    #7
    Kíváncsiságból megnéztem tegnap ezt a mesélős vígjátéko, voltak benne jó poénok, amin röhögni tudtam. Azért nézhető volt.
  • Laci az AGY
    #6
    Jippiájé, ezen a nyáron is úszni fog a TV2 a szinvonalba! Néha megismétlik a szilveszteri adást, hátha többen megnézik mint akkor. Válogatnak a Mi kérünk elnézés legjob pillanataiból (ez ugyszámolom egy adásos 2 perc lesz.. annyi a főcim és a vége egybetéve). És háháá jönnek a német übergut sorozatok, a Hangyák a pitében 9 évadja és a Télapóval hokiztam!
  • sokadikgab
    #5
    Legalabb tudom elore,h. nemerdemes me'g veletlenul se atkapcsolni a TV2re ...
  • tungi52
    #4
    Asszem én leszek a nyáron a tökéletes tv néző. Se berényi, se németek.
  • HöfEE
    #3
    Csak annyi ezekkel a német sorozatokkal a bökkenő , hogy kifejezetten németeknek készült így a legtöbb poént nem is lehet értelmesen leforditani. Na meg amugy is elég érdekesek szoktak lenni a német-magyar szinkronok.
  • AZTA
    #2
    sztem ezeket még annyian se fogják nézni mint az amerikaiakat
  • Kobaljov
    #1
    Uborkaidőszakot sem hallottam még soha, inkább szezonként szokták emlegetni. A két említett német vígjátéknak mennyi volt a "kirobbanó" nézettsége?

    (persze sokaknak nem fog tetszeni, mert német sorozatot csak eredeti nyelven érdemes nézni)