13
  • Boconadi
    #1
    Ez annyira hülyeség. Úgy érzem ez is csak arra megy ki, hogy a tanárok pénzhez juthassanak. Avagy tényleg ennyi hülye elméjű ember létezne?!
  • Lokids
    #2
    Nem, nem ennyi hülye létezik. Sokkal több. Sajnos itt tényleg a tanárok az áldozatok. Persze az a tanár akit így lehet szivatni, lehet nem való tanárnak.
  • assdf
    #3
    Ilyen tanárszivatásról én is tudok, viszont kijelenthetem, azok a tanárok akik ennek a célpontjaik voltak meg is érdemelték.
    Kb. annyira voltak tanárnak valónak mint a kecskepásztor ürhajósnak, és ráadásul direkt szivatták a diákokat.
    Érdekes módon, a szigorú de korrekt tanárokra viszont soha senki nem panaszkodott nálunk, csak a hülye modortalan szivatos tanárokat szivatták mindig.
  • Csirke4
    #4
    Én úgy vettem észre hogy mostnaában a csirkéket is folyton szivatják és a hírnevüket is csökkentik főleg ilyen kitalált dolgokkal mint a h5n1.
    Hazudnak!!!!
    Mindenki hazudoik!!!
    Valaki mongyon le!!!!!44444négy
    vagy tüntetnifogok és lezárom a hídkapcsolatokat egy nagy tömeg bittel.
  • PíszLávJuniti
    #5
    Ekkora hülyeséget életemben nem hallottam még :)
    Mégis vezesd már le nekem miből szűrted ezt le?

    ld. Revenge on School úgy tíz évvel ezelőttről.
  • k9duli
    #6
    :D
  • Petko
    #7
    ez a spickmich.de nagyon jó ötlet, erre csináljon valaki magyar változatot
  • Kecske85
    #8
    "Nem értem, milyen az a morál, amely lehetővé teszi, hogy ezek az emberek mások meggyalázásával pénzt keressenek"
    Ezt meg én nem értem. Ki és hogy keres azzal pénzt hogy a diákok kifigurázzák a tanáraikat?
  • Laczy
    #9
    Úgylátom, ma már nem csak nálunk nincs se joga, se tekintélye egy tanárnak. Egy diáknak viszont már lassan csak jogai lesznek, kötelezettsége meg semmi.
  • Razgon
    #10
    Szerintem inkább becsülni kellene azokat a szent őrülteket, akik vállalkoznak arra, hogy tanítanak. Mert a diákok egyre hülyébbek (diszlexia és társai).
  • Cat #11
    Honlapot indít speciálisan arra, hogy a diákok fikázzák a tanárokat. A honlapra reklámokat rak -> pénzt keres vele.
  • Petko
    #12
    például egyesek annyira műveletlenek, hogy nem is tudják mi az a diszlexia és összekeverik az analfabetizmussal
  • Tetsuo
    #13
    na ja, de van átfedés a kettő között. Mostanában a fél-analfabékákra is aszongyák h diszlexiás.. Győrszemerén a legtöbb roma diszlexiás.. na persze. ;)