133
1413629871.jpg
  • gabber_saviola
    #53
    mindenki látta már az oldalad, köszi elég lesz
  • tiesto2004
    #52
    Kérdezz Buzsáky-tól!!!! Részletek itt: Queens Park Rangers Hungarian Fansite
  • Rolka
    #51
    Kieran Lee (Manchester United) ?
    Gavin Mahon (FC Watford) 375.000
    Matthew Connolly (FC Arsenal London) ?
    Hogan Ephraim (West Ham United) 375.000
    Patrick Agyemang (Preston North End) 525.000
    Fitz Hall (Wigan Athletic)

    Be indult a gépezet
  • a.carkey
    #50
    Buzsáky
  • tiesto2004
    #49
    Queens Park Rangers szurkolói oldal
  • a.carkey
    #48
    *Hayes
  • a.carkey
    #47
    Én akkor figyeltem fel rájuk, amikor eladták Seamant és Ferdinandot kurva sok pénzért, mert tudtam mennyiért vették őket (meg még Lee-t a Haystől - valami 15.000 fontért hármukat). :)
  • banok
    #46
    2-4 lett a vége. A 4. gólt Buzsáky szerezte.
  • Kaplan
    #45
    Szépen lassan, de biztosan kivégzi a QPR a Watfordot. Szünetbe 0-3 a QPRnek.
  • tiesto2004
    #44
    http://queenspr.extra.hu/news.php qpr fansite oldal most nyílt oldalunk nézzétek meg
  • Kaplan
    #43
    Ahogy nézegettem eddig Buzsáky góljait a QPR-ben, csak nagy gólokat lőtt kivéve az utolsót. Nagy lövő a srác. :)
  • Kaplan
    #42
    Összedobtam egy bannert, ha van rá igény rakjátok be!

  • Zenszkij
    #41
    A gyerekek nagyon gyengélkednek...reméljük jövőre azért jobb lesz a team, kár, hogy másodosztályú meccs alig van a Tv-ben, sőt egy sincs :(.
  • gabber_saviola
    #40
    uficsálé, hogy Francesco Guidolin az angol Queens Park Rangers vezetöedzője lett.
  • Zenszkij
    #39


    RAY JONES

    1988 - 2007
  • Zenszkij
    #38
    Ray Jones, a Championshipben szereplő Queens Park Rangers tizennyolc éves csatára motorbalesetben életét vesztette. A tragédia miatt elhalasztották a 25.-ei, Burnley elleni mérkőzést. Nyugodjon békében.
  • Zenszkij
    #37
    Jó lenne, ha összejönne ez a Briatorés biznisz, kikapunk a Cardifftól is otthon 0-2re.
  • Zenszkij
    #36
    Én is hallottam, ezévben a bentmaradás a cél, majd 40-50 millió fontot akar invesztálni a klubba
  • gabber_saviola
    #35
    Flavio Briatore másodosztályú angol futballklub elnöke lesz?

    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=150553

    báj enesóka
  • Zenszkij
    #34
    2-2 lett a Bristol City ellen a meccs. Megvan az első pont ezévben!!
  • Zenszkij
    #33
    A csapat menetrendje a 2007/08-as idényben:


    August
    Sat 11 15:00 A Bristol City, Sat 18 15:00 H Cardiff City, Sat 25 15:00 A Burnley

    September
    Sat 1 15:00 H Southampton, Sat 15 15:00 A Leicester City, Tue 18 20:00 H Plymouth, Sat 22 15:00 H Watford, Sat 29 15:00 A WBA,

    October
    Tue 2 19:45 A Colchester, Sat 6 15:00 H Norwich City, Sat 20 15:00 H Ipswich Town, Tue 23 19:45 A Preston, Sat 27 15:00 A Charlton,

    November
    Sat 3 15:00 H Hull City, Tue 6 20:00 H Coventry City, Sat 10 15:00 A Crystal Palace, Sat 24 15:00 H Sheffield Wed, Tue 27 19:45 A Stoke City,

    December
    Sat 1 15:00 A Blackpool, Tue 4 20:00 H Crystal Palace, Sat 8 15:00 A Scunthorpe, Sat 15 15:00 H Wolves,
    Sat 22 15:00 H Colchester, Wed 26 15:00 A Plymouth, Sat 29 15:00 A Watford,

    January
    Tue 1 15:00 H Leicester City, Sat 12 15:00 A Sheffield Utd, Sat 19 15:00 H Barnsley, Tue 29 19:45 A Cardiff City,

    February
    Sat 2 15:00 H Bristol City, Sat 9 15:00 A Southampton, Tue 12 20:00 H Burnley, Sat 16 15:00 A Barnsley, Sat 23 15:00 H Sheffield Utd,

    March
    Sat 1 15:00 H Stoke City, Tue 4 19:45 A Coventry City, Sat 8 15:00 A Sheffield Wed, Tue 11 20:00 H Blackpool, Sat 15 15:00 H Scunthorpe, Sat 22 15:00 A Wolves, Sat 29 15:00 A Ipswich Town,

    April
    Sat 5 15:00 H Preston, Sat 12 15:00 A Hull City, Sat 19 15:00 H Charlton, Sat 26 15:00 A Norwich City,

    May
    Sun 4 15:00 H WBA
  • Zenszkij
    #32
    Paul parker lett a kereskedelmi és kommunikációs igazgatónk. nagy név mondhatom, de reméljük jól propagálja majd a gárdát. Tervbe vették a fiúk, hogy nyár végén lesz egy barátságos mérkőzés a Liverpool ellen, de ez még nem biztos.
  • Zenszkij
    #31
    Marcus Bignot érkezett védőnek, akarunk venni még egy csatárt és középpályást is. Jövőre a feljutás lesz a cél.
  • Zenszkij
    #30
    A szezonnyitó fordulóban a frissen feljutott Bristol City otthonába látogat a gárda. Ez tuti 3 pontnak ígérkezik.
  • Zenszkij
    #29
    A Liga kupa első fordulójában a Leyton Orientet kaptuk. Úgy érzem verhető a gárda. :D
  • Zenszkij
    #28
    A Queens Park Rangers 1882-ben alakult mikor két csapat a St Jude's és a Christchurch Rangers egyesültek. A csapat neve onnan jött, hogy a benne lévő tagok legtöbbje helyileg a nyugat londoni Queens Park negyedből származott. A klub 1889-ben vált profi egyesületté. Ekkor még a hazai meccseiket 14 különböző stadionban játszották, ami ligacsúcsnak számít, 1917-ig, amikor is a Loftus Roadon megépült saját szentélyük (habár a csapat 1931-33, valamint 1962-63 között a White City-ben is pályára lépett, azt remélve, hogy nagyobb közönséget tud majd fogadni).
  • Zenszkij
    #27
    Les Ferdinand 6 millió fontért távozott anno 93-ban. Ezekben az a szép, hogy ezek mind angolok, tehát a játékosneveléssel nincs gond a csapatnál. Itt játszott egy Richard Langley is, akiről úgy tudom nagy tehetségnek számított, majd a Lutonhoz került. Hosszú ideig volt sérült :(.
  • gabber_saviola
    #26
    ahogy még nagyobb nevek közül Terry Venables, Les Ferdinand és Peter Crouch is itt játszott.
  • Zenszkij
    #25
    Hát igen itt volt először angol válogatott is. 4 évet húzott le a fiú :D. Tényleg az egyik legnagyobb klasszisa volt a klubnak (reméljük nem az utolsó) .
  • gabber_saviola
    #24
    David Seaman volt itt a legnagyobb király, sosem lesz még egy ilyen jó játékosa a csapatnak
  • Zenszkij
    #23
    Ha valakit érdekel a csapat így teljesített a 2006/07-es szezonban az angol másodosztályban:



  • Zenszkij
    #22
    Következő meccsünket a skót Celtic ellen játszuk. Ez egy barátságos találozó lesz 2007. július 15-én a Loftus Roadon.
  • Zenszkij
    #21
    A csapat jelenlegi edzője John Gregory:



    1954-ben született Scunthorpe-ban. Hatszoros angol válogatott, játékosként is szerepelt a Q.P.R.-nél, csakúgy mint a Derby Countynál és az Aston Villánál. Középpályás volt. Miután az aktív sportot befejezte edzősködni kezdett 1989-től a Plymouth Argyle-nál, később a Portsmouthnál, a Wycombe Wanderesnél az Aston Villánál és a Derby Countynál. 2006 szeptember 20. óta irányítja a Rangerst.
  • Zenszkij
    #20
    A klub elnöke a nápolyi származású 46-os születésű olasz Gianni Paladini:



    Olaszországban nagy tehetségnek számított, de 18 éves korában egy sérülés miatt abba kellett hagynia a focit. Az 1960-as évek végén költözött Angliába, angol nőt vett feleségül, két gyermeke született. Vagyonát éjszakai klubjai üzemeltetéséből és egyéb ingatlanjaiból szerezte. Abban az időben amikor a premier league külföldi sztárokat kezdett igazolgatni Paladini is kivette a részét a foci iparágából mint tehetséges sztárjátékosok ügynöke. Többek között neki köszönhető, hogy Angliába került Fabrizio Ravanelli, Benito Carbone a brazíl Emerson és Juninho Paulista. 1996-ban lett a csapat elnöke.
  • Zenszkij
    #19
    Az FM-ben most én is velük játszok, elég kemény kihívás, gyenge a keret, de majd lesz valahogy. A lényeg az, hogy az életben bent sikerült maradnia a gárdának a másodosztályban. Ahogy olvasgatom a Q.P.R.-es fórumokat erősíteni se nagyon fog tudni a csapat sajnos, mert nincs cash, úgyhogy sztem ez a Gera Zoli is vmi kacsahír lehet....
  • báttyó02
    #18
    magad módján? ja...hogy le se xarod mi?:DD
  • QPR
    #17
    helló,
    nagyon megörültem ennek a topicnak hisz 1984 óta a kedvenc csapatom a Q.P.R., akkor láttam őket kétszer (csak tévén) az UEFA kupában a Partizan ellen, igaz hogy kiestek (Loftuson nyertek 6-2re de Belgrádban 0-4 lett).
    Szeretek managerezni, és már a 99-2000 Championship Managerben is őket írányitottam, több kevesebb sikerrel, most is velük játszom (Vituska, Cvitkovics és Hrepka is ott van).
    Állandóan figyelemmel kisérem honlapjukat, és eredményeiket, nagyon szurkoltam az idén hogy benn maradjanak, és remélem jövőre fix középcsapat lesz a championshipben, aztán meg előre a pl-be...
  • Zenszkij
    #16
    Az ilyen mez már gyakorlatilag kincs :) nem hinném, hogy szerény hazánkban lehetne kapni QPR mezt, pedig mennyivel nagyobb kuriózum lehetne abban járkálni mint mondjuk egy Milán vagy Barca mezben :DD
  • gabber_saviola
    #15
    Gáborod még mindig csipi Őket, úgy a maga módján :DDDDDDDdddddd
  • GTheo
    #14
    Egyik focistársamnak van egy bazijó Le Coq Sportif QPR meze, asszem kék, tök jól néz ki (Y) :)