7
  • PoisonBorz #7
    Chat az origo vendégszobában, interjú az sg.hu-n... miért nem bírják odaírni hogy ez mind csak rohadt reklám?
  • seci
    #6
    Igencsak kell igyekezniuk, mert ha nem, akkor lenyomja oket a Samsung.
    http://biz.yahoo.com/ap/070611/motorola_market_share.html?.v=1
  • Alef
    #5
    Egy marha nagy (X) hianyzik a cikkbol.
    Ezen meg csag kacagni tudok, ha meg en lennek a Nokia, beperelnem a fickot:
    "Más iparágakra is jellemző, hogy a top márkák nem piacvezetők - ha a minőség a szempont, a mennyiség háttérbe szorul."
  • puntocsento
    #4
    szerintem nem rosszak a motorolák, ezért si van a barátnőmnek, meg nekem 4 motorolánk. V3, V3X, V550, timeport. nameg egy mitac mio 701. a navi miatt. én meg vagyok velük elégedve. hibái, pedig minden telefonnak van. meg főleg azoknak furcsa, akiknek előtte más márkájú telefonjuk volt.
  • L3zl13
    #3
    A V9/RAZR2 nagyon bejövős lenne nekem, akár csak a V3 volt. Sajna induláskor biztos nagyon drága lesz.
    Mondjuk még a Z8 is jónak tünik.
  • TH448
    #2
    A telók tényleg szépek, ezért is van v3i-m. De kb. 2 napos teszteléssel meg egy kis odafigyeléssel olyan hibákat kerülhettek volna el, ami miatt a pokol fenekére kívántam sokszor a gyártót...
    Jah, és mi a büdös fenéért nem tudnak nyamvadt wifi-t rakni ezekbe a hiper moderneknek nevezett telefonokba? Akkor a köv telefonom is lehet ilyen lenne, de addig álmodozok az n95-ről...
  • Su0my
    #1
    de mikor jönnek ki az új telefonok?

    u.i.: a motorolás fickó tök jól megmagyarázza, hogy miért xar a motorola..:)
    u.i.2: ennek ellenére én szeretem a márkát, mert tényleg xépek a teloik :)