19
  • Rage47
    #19
    én is be akarok újítani, csak azt nem tudom, hogy most amd x2 vagy intel core 2 lenne jobb:S
  • Sanyix
    #18
    Tökremenni nem mehet, max felvásárolják.
  • JTBM
    #17
    Szuper, éljen a verseny. Remélem, az AMD azért túléli ezt az árcsökkentést, mert nem lenne, jó, ha tönkremenne...
  • HappyBoy
    #16
    A 900-as cerkás gépsárkányom mindenre elég! :)
  • maestro85
    #15
    Ahogy egyre olcsóbb a C2Duo úgy néha elgondolkozok, mi lenne ha inkább olyanra bővítenék? De könyörgöm, gyors keresésem alatt nem nagyon találtam olcsón (max 15e) olyan deszkát amivel tunningolni is lehet. Azért legalább fixálni lehessen a buszsebességeket, és külön lehessen állítani a proci buszsebességét. Valaki tud ilyen árban ajánlani. Többet nem adnék egy alaplapért. AMD-éknél pedig tudom, hogy van ennyiért ilyen. Hajrá AMD. A kis Jedi most tanul... :)
  • 1Obi1
    #14
    Ez inkább a Sithek bosszúja.
  • lee56
    #13
    Remélem hasonló lesz a történet vége, és a birodalom összeomlik (najó de azér meggyengülhet) Hajrá lázadók
  • lee56
    #12
    Nemhát hogy a rohadás öjjön meg , én még 40 ropiér vettem a 3800+ x2-met közel 1 éve
  • dez
    #11
    (Az Erő legyen velük! :P Szükségük lesz rá...)
  • dez
    #10
    A Birodalom az Intel... Ez inkább a Jedi visszatér. :D
  • Gerygrey
    #9
    A64 X2 5000+ procit terveztem venni a közeljövőben, ha júliustól 34 helyett 27-ért megkapom a dobozost, az nem rossz hír.
  • HuskyWolf
    #8
    A birodalom visszavág ?
  • maestro85
    #7
    de ciki... :D nem is 19 lesz a 21ből hanem kb 17. De senki ne szóljon be , én vettem észre.
  • maestro85
    #6
    Progi
    |
    Proci Látod a félreírást? :)

    -20% az egész jó lesz.... mondjuk 21 helyett 19 lesz a x2 4200+ Ere meglátjuk mit szól Intel. A sempronokat meg lassan ajándékba adják majd az alaplapokhoz. Nem is értem miér tnem követik ezt a koncepciót.
  • Morden23
    #5
    Egyszer fent, egyszer lent.

    Eljátszotta már az Intel is a hullámvölgyet, most az AMD csinálja meg.
    Aztán majd megint jön egy helycsere.
  • chuck
    #4
    Milyen progikat árul az intel ? :)
    Amúgy AMD-nek a folyamatos árcsökkentéssel max arra van esélye, hogy szinten tartsa magát, részesedést növelni ezzel nem fog.
    Szerintem. :)
  • Mberke
    #3
    bocsi, most veszem észre gondolom a -20%-ra gondoltál!
    Szócval elnézést a kirohanásomért:)
  • Mberke
    #2
    Te komyolan annak örülnél ha eltünne az AMD?!?!?!? Mindig megdöbbenek azon mekkora idióták vannak!!
    Ha az AMD eltünne akkor nem nem lenne az Intelnek konkurenciája és vacak progikat árulna nagyon drágán!! A verseny nekünk fogyasztóknak mindig előnyös!!!
  • mikloss
    #1
    Ezaz :) 20%