15
Képernyő frissítési gyakorisága
  • JasonXXX
    #15
    de akkor miért pulzál? akkro elvileg fárasztja a szemet nem?
  • JasonXXX
    #14
    Na de akkor miért pulzál Az elvileg fárasztja a szemet
  • Kandurex
    #13
    LCD monitort nem kell 60' felé kergetni :/
  • JasonXXX
    #12
    Sziasztok!

    Nekem egy Asus vh242 24"-os monitorom van ami valamiért csak 60 Hz-en frissít.
    Hogy vehetném rá, hogy magasabban frissítsen? Drivert nem adtak hozzá.
  • Deadkiller
    #11
    Az volna a problémám:
    Hogy Windows 7 32bit (és vista 32bit)alatt nem hajlandó a CRT monitorom teljes mértékben működni,mint ahogy kéne neki!
    100hz helyett csak 85hz-esnek ismeri a videokártya driver,de ebből már csak 75hz használható!!3D-s környezetekben sem használható normálisan!
    Az asztalt sikerült 1280x 1024-re @100hz-re bírni,de a 3D-s környezeteket már képtelenség..
    Monitorom: Iiyama Vision Master pro 451 S902JT
    Videokártya:Saphire HD 3650 AGP 128bit ... (a régi 6200es nvidiámmal semmi gond nem volt xD)
    Se rivatuner se refreshlock se ati tray tools se semmi túlvezérlő program nem működött..Drivert pedig nem találtam a monitorhoz,mert így non-pnp monitorként ismrei a rendszer,xp alatt működött normálisan, fel is ismerte...

    Valaki ötlelt ??
  • XeroX
    #10
    HELP

    A probléma a következő:
    Adott 8800GT 512Mb Vga, rajta 2db LG W2252TQ-PF monitor, mindkettő tudja az 1680x1050@75Hz -et, de sajnos sehogysem tudom beállítani.
    Mindig csak a 60Hz -et angedi, amivel az a baj hogy szétcsesi a szememet.
    DVI kábelt használok. Nem voltam rest, próbáltam WinXp Sp1 ,WinXp Sp2, Win Xp Sp3, Vista 32 bit, Vista 64 bit, sehogysem tudtam bállítan azt a 75Hz et. Nvidia refresh rate fix sem működött.
    Várom az ötleteket mert tanácstalan vagyok.

    THX
  • RIZLA
    #9
    refreshlock
  • FLeK0
    #8
    powerstrip, vagy refreshlock admin módban
  • ProGabe #7
    milyen videókártya?ha ati akkor ati tray tools,32 bites vistan megy
  • tugyiti
    #6
    Link
  • Schwarz
    #5
    vista->kuka
    ...
    milyen játék? nézelődj a játék konfigurációs fájljaiban. ott többmindent be lehet állítani, mint ami a játékban látszik
  • Imter
    #4
    nincs, csak felbontás választó lehetőség...
  • zoolee
    #3
    Játék konzolja..:)
  • ForzaInter
    #2
    Szia rokkerelviszke:D
  • Imter
    #1
    Hali

    Valaki pls ajánlana egy programot, ami játékok/programok alatt állítja ugyanolyanra a képernyő frissítését mint a windowsban? Mert Vistához nem találtam olyat ami működne...