895
... a nadrágosok meg nem! Lányok! Miért utáltok szoknyában járni?
  • Frosty01
    #52
    jeeeeeeeeeeee lelkitárs
  • leoon
    #51
    Nem csak a szoknyán múlik, az nálam annyit tesz, h még jobban megnézem a csajokat ennyi. Amúgy meg minden jó pinát megnézek!
  • Sadist
    #50
    Járjanak csadorban, nem fogja őket bámulni a kutya sem.
  • Dexantreal
    #49
    Kata véleményére én is kíváncsi lennék.
  • Dexantreal
    #48
    Igen, hülye volnék?
    Akkor hallgassuk meg jópár lány véleményét.
    Szerintem sokakat, vagy párat, akkor is zavar ez a bámulás és ők meg nadrágot húznak ilyenkor.
    Úgy, hogy ne hülyézz, mert azt nem szeretem, inkább mond azt, hogy nem értek egyet ez és ez miatt veled. Ez így jobb lenne.
  • Dexantreal
    #47
    A seggüket lehet, hogy nem zavarja, ha bámulják, de, ha belesnek aszoknya alá és meglátják azt a bizonyos helyet, még, ha van bugyi is, akkor az kellemetlen és én erre céloztam.
  • G_ArchAngel #46
    én meg a japán egyetemista típust vagy a perverz könyvtáros hölgyeket:)))
  • Vegas
    #45
    Majd jön Kata ozt megmondja!
  • Aspyrin
    #44
    Én jobban favorizálom az üzletasszony típust ezek szerint :)
  • autoszimulator
    #43
    sztem te meg hülyevagy :DS:DA:D:SA

    itt a 21. század HAHÓÓÓ

    éppenhogy azért huznak fel picsaszoknyát, h minden kigyurt köcsög meg ált. sulis paré nézze őket. Ez nem az az idő már, miko a csajok még a térdüket sem mutatták meg, mer az túl erotikus...
  • G_ArchAngel #42
    mondjuk miért várjuk el a szoknyát, mikor sok fiú feszülős rózsaszín pólóban és csikóhajjal létezik...

    elk*rvult a világ, lassan a metro-k már szoknyát is felvesznek az epilált lábaikra, a lányok meg csak nadrágot fognak hordani...
  • Wolfsnack
    #41
    persze és azért vesznek föl feszes seggdomorító (forró)nadrágot, hogy ne bámulják őket
  • Wolfsnack
    #40
    egy elegáns nő szoknyában az igazi, egy nadrágos üzletasszony típus, talán ezzel akar a férfiakkal egyenrangú lenni, de nálam nem bejövős
  • Aspyrin
    #39
    Egy nadrágkosztüm sokkal elegánsabb, mint egy térdig érő szoknya. Bár én nem vagyok nő, de így látom :)
  • Ricco87
    #38
    pontosan
  • G_ArchAngel #37
    általában térdig, vagy combközépalá érő szoknyában lehet munkahelyen megjelenni, és ez bőven kellemes látvány átlagos vagy annál szebb lábakkal, nem kell köldökig érnie:)
  • hiftu
    #36
    Tegnap is utaztam a távolsági buszon és mellettem egy helyes lány ült szoknyában. Nem volt topmodell, de abban a szoknyában olyan erotikus kisugárzása volt. Húúú... A túloldalon egy nagyon csúcs lány ült egybedresszben, de még csak meg sem közelítette...

    Mondjuk így jó volt utazni...
  • Aspyrin
    #35
    Először is: vannak munkahelyek, ahol megkövetelik az eleganciát, ahová nem tipeghet be szoknyácskába a leányzó. Másodszor pedig: a nadrág eltakarja az esetleges narancsbőrt, görbe lábat de kiemelheti és előnyösebb formában mutathatja például a feneket.
    Ilyen egyszerű.
  • Dexantreal
    #34
    Sry, a mindkettőt így akartam írni:

    mindkettő
  • Dexantreal
    #33
    Nem gondoljátok, hogy a sok szex mániás miatt nem hordanak szoknyát és már elegük van abból, hogy folyton mindenki a seggüket, lábukat bámulja, meg megpróbál belesni a szoknya alá minden barom?
    Szerintem páran, vagy sokan részben ezért nem hordanak szoknyát, mások meg, nos hát, ahogy a 2-dik hsz-ban lett írva: lehet, hogy ők ú
    gy gondolják, a nadrágban néznek ki jobban.
    Természetesen nekem {b}mindkettő[/b] stílus tetszik, nem a ruha teszi az embert.
    Csak részben.
  • Ricco87
    #32
    kell hát:P:D

    szoknyát a lányokra:P
  • F1re
    #31
    baz ennyire nem lehettek dancik :D ha kiegyenesitik a labukat az emebrek vagy is labfejuket akkor ien lessz o.0 :D + 1 popo ke'p :D+?<--
  • gabber_saviola
    #30
    :ASDasdasdsadasdasdsadsad
  • tobias88
    #29
    A fórum!
  • tobias88
    #28
    ez sg-re kell?
  • báttyó02
    #27
    hát erre nem mernék most esküt tenni :ASDASDASas
  • Cat #26
    egyetértek, egy lány hordjon szoknyát.
  • Frosty01
    #25
    ez mind azér van hogy jobban meg tudjon álni egy helyben
  • gabber_saviola
    #24
    tényleg nem rossz, de remélem nem dolgoztál rá :ASDasdasdasd
  • JackDaniels #23
    Sör nincs rajta.:D
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Pászmeg mekkora tappancsok! Uramatyám!
  • báttyó02
    #21
  • nono84
    #20
    Neki meg vastag a lábfeje :S :DDDddd
  • Frosty01
    #19
    ilyen szoknyácskák láttán mindig elérzékenyülök
  • prezi
    #18
    hordjatok ti is szoknyát :p
  • Frosty01
    #17
    :ASDFASDFASDF
    bár monnyuk megvan rajt minden ami kell a boldog élethez :D
    jó kocsi meg két nő
  • F1re
    #16

    cuki :)
  • báttyó02
    #15
    annyira jóbula :DD
  • gabber_saviola
    #14
    nagyon rá vagy te erre a pikcsörre kattanva Ákos :ASdsdasd
  • Frosty01
    #13
    lassan sapka