2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • LasDen #33
    hmm......úgy néz ki öszig nem lesz több Chuck..... :(
  • ikegami
    #32
    Ma 28 éves Sarah Lancaster. Úgyhogy én boldog születésnapot kívánok Neki!
    IMDB adatlap
  • REALista
    #31
    jaja.van már felirat a 13. részhez is!:)
    Kicsit furcsán kezdődött de mikor visszatértük a buy more-ba megnyugodtam..:D
  • LasDen #30
    én má meg is néztem..... :D
    jó volt... :D
  • REALista
    #29
    Végre van felirat a 12. részhez.
  • REALista
    #28
    Az angol felirat már fent van hosszúpuskán.
  • LasDen #27
    én se értem még meg felirat nélkül.....köcsög akcentusaik miatt félre értem őket.....de angol felirattal már elvagyok :D
  • REALista
    #26
    Nem én csináltam a bannert csak találtam.
  • tnm #25
    most ami netről szedhető, annak a számozása hogy van (mert uyge elvileg úgy volt, hogy felcserélték ennek a két résznek a sorrendjét a tervezethez képest)

    de, ha ami 13-as néven tölhető eredetileg 12. rész lett volna, akkor kicsit mást jelent amit a végén Casey mond. egymáshoz képest amúgy majdnem mindegy milyen sorrendben nézni az ember, nincs sok köze a 2 résznek egymáshoz, és cliffhanger sincs igazából

    egyébként mindkét rész jó volt, nekem a Casey-központú jobban tesztett, több volt benne a poén ("kis" Jayne utánérzet lengi körül a karaktert)

    télleg ő miért maradt le a bannerből? ő a legnagyobb arc...
  • REALista
    #24
    Azon vagyok de annyira még nem megy hogy felirat nélkül megértsem a filmeket.:)
  • LasDen #23
    tanuj meg angolul :D
  • REALista
    #22
    Már csak felirat kéne...:D
  • ikegami
    #21
    Na végre, már alíg vártam.
  • REALista
    #20
    Már tölthető a 12. és 13. rész csak még felirat nincs hozzá.
  • LasDen #19
    és szerencsére még visszatérnek :D
  • REALista
    #18
    jaja!
  • fsgh
    #17
    az jó:))
  • REALista
    #16
    A Chuck utolsó két leforgatott része, a 12-13. epizód január 24-én csütörtökön kerül adásba 20.00 és 22.00 órától!
  • REALista
    #15
    wow imdb-n 9.4-nél jár pedig már majdnem 25ezren szavaztak.Lehet hogy belenézek...
  • REALista
    #14
    Nem.Egyébként az milyen sorozat?Sitcom?
  • fsgh
    #13
    tetszik:))

    amúgy annyi sorozat van aminek mehetne még topik de amik vannak azokban sincs élet:(...Te nézed a Scrubs-t?
  • REALista
    #12
    Na mostmár banner is van.:)
  • REALista
    #11
    Most hallottam hogy NBC berendelte a Chuck teljes évadát úgyhogy a sztrájk után biztosan lesz folytatás!!!
  • REALista
    #10
    Na megnéztem mind a 11 részt!Eszmnéletlen jó ez a sorozat várom a folytatást!
  • REALista
    #9
    Na megnéztem az első rész.
    Elég jó sorozatnak tűnik úgyhogy már töltöm a többi részt.
    Egyébként az új sorozatok közül még a Californicationt és a Bionic Woment kezdtem el nézni...:D
  • fsgh
    #8
    hát én is remélem hogy csinálnak belőle 1-2 évadot:)
  • gabesz012
    #7
    Az 5. is megvolt. 5 rész után kijelenthetem, hogy megvan az új kedvencem (legalábbis az idei, új sorozatok közül). Szerintem jók a karakterek, vicces, de azért nem viszik túlzásba, ergo nem megy át idiótaságba. Van összefüggő történet is a részek között, mi kell még?! :) Ja, és Chuck tesója is nagyon ott van (Sarah Lancaster). ;) Kicsit csodálkozom is, hogy ennyire kevesen nézik/nézzük... Amcsiban milyen népszerűséggel fut? Remélem nem kap cancel-t.
  • LasDen #6
    a 3. is megvolt.... :D a 4. meg majd... :D
    nekem nagyon bejön .D
  • fsgh
    #5
    első 1-2 részt ki nézte már meg?:)
  • Fido4life
    #4
    a trailer teccetős, csak attól tartok hogy totál sorozat függő majommá válok ha elkezdem nézni...
  • REALista
    #3
    Nézd meg az előzetest!:D
  • akyyy
    #2
    csak norisz


    am ha jövöben lesz itthon akkor lehet nézem. ez a családi drámás vagy sitcomos hm?
  • REALista
    #1
    Chuck


    Készítő: Josh Schwartz (Narancsvidék)
    Rendező: McG
    Szereplők: Zachary Levi, Adam Baldwin (Firefly, Day Break), Yvonne Strzechowski, Sarah Lancaster (Everwood, What About Brian?), Joshua Gomez, Natalie Martinez
    Várható indulás: 2007. ősz (kedd, 21.00)

    Itt találtok egy 4 perces előzetest!Szerintem nagyon jónak igérkezik a sorozat...:)