14
  • Aaron1212
    #14
    Valaki tudna adni valami linket németesítésről a játékhoz.
    Nagyon megköszönném.
  • belarus
    #13
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem.A statisztikám hogy lenne a legjobb.pl:az elhizásnál a fehér csik hogyan áljon minnél több vagy kevesebb legyen benne.És igy a többi?
  • akela572
    #12
    nekem csak ez a sziget lett benne, semmi elfoglaltsággal, és a SA rész teljes eltűnésével ..
  • caccai
    #11
    ,
  • caccai
    #10
    Nem tud betölteni!!nagyendreadam Nem béna mert állandoan új játékot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nagyendreadam
    #9
    Ha valaki játszik a San Andreassal és találna olyan buszt aminek a neve: "bus" és elmentené egy garázsába...és átküldené nekem azt a mentését azt nagyon MEGKÖSZÖNNÉM! Mert kicseréltem azt a buszt egy BKV buszra de sehol sem találok még egyet sem!!!
    NAGY.KFT@FREEMAIL:HU----> ide küldjétek lécci a mentéseiteket!
    ELŐRE IS KÖSZI!

    Aki segítene annak segítek a járműmodingolásban vagy másban amiben tudok! (Természetesen a többieknek is ha képrdeztek!)
  • Hit Man106
    #8
    én ezt a vice city-ben próbáltam. valamiért sehogy se sikerült elindítani!
  • ROCK DANI
    #7
    hol lehet megszerezni
  • rropi13
    #6
    én elíndítom és alkalmazáshibát ír ki mi lehet a baj?
  • tttttom
    #5
    hello kénne egy kis segitség ehhez a modhoz.A bajom a következő:Nektek mennyi ideig tart a betöltés a Liberty City 2 modnál mert nálam 30-40% közt megáll a töltés de nincs hibaüzenet meg a zene is szól de egyszerüen nem megy tovább a játék betöltése.Valaki elmondaná mi a baj?
  • tomas10
    #4
    minden meg van benne csak még egy plusz sziget került bele foci,basebol meg még sokminden vagyis kibővített változst
  • Akuma
    #3
    Ez a San Andreas kibővített változata (plusz sziget) vagy teljesen át van írva a játék, azaz a korábbi szigetek, helyszínek nincsenek benne??
  • ldavid
    #2
    már a Vice City-hez is volt ilyen
  • bertino
    #1
    hát ez sirály ki is próbálom