48
képek,vélemények az idei fesztiválról
  • iszakos
    #41
    Én vasárnap voltam lennt,hát nemsok ép kéz láb autó maradt!:D
    Idén vissza került a nagydagonya az off roadosokhoz?
    Mert elég nagy nyüzsi volt azon az uton,nem látam,hogy a szerevezők intézkedtek volna,hogy ne menjenek arra!
    erről tud vki vmit?
  • iszakos
    #42
    Köszönöm észrevételed,de megkérlek kimélj az ilyen jellegű megnyilvánulásoktól!
    Normálisan is ki lehet fejezni,a nem tetszést!
    Egyébként hol át állitani a topik nevét?
  • Krezga
    #43
    A nagydagonya nem került vissza a pálya területéhez most sem. Amikor mentem arra kocsival, megkérdeztem az ott ülő rendezőket (akkor még le is volt zárva), hogy ki lehet-e menni, mondták, hogy kimehetünk, de az már nem a pálya területe. Szóval annyira nem vették komolyan, ráadásul péntek este valami szennyvízcsatorna elrepedt vagy mi, és a mocsok folyt ki az útra. Szó szerint a szarban rugattunk:)
    Amúgy a nagydagonyán sikeresen átmentünk a gépünkkel, pedig oda is sokan beragadtak.
  • iszakos
    #44
    Akkor idén lazább volt a felügyelet,mint tavaly,nekem is feltünt,hogy nagy a nyüzsi arra felé!
    Mondjuk én ugy tudom,hogy sose volt a fesztivál terület része az a dagonya!
  • Krezga
    #45
    Azt hiszem, még volt olyan, amikor az volt, aztán az akié az a földterület, nem adta bérbe az off-roadra, ezért került ki a bejárható rész alól. Mondjuk ez nem nagyon zavarta az embereket. :)
    (bár nem biztos hogy jól tudom...)
  • iszakos
    #46
    Mondjuk én ezt az egész bonyodalmat nem értem,amekorra pénzek mozognak ebbe a fesztiválba egyszerübb lenne megvásárolni,és vége lenne ennek az értelmetlen veszekedésnek a terület körül.Mondjuk ennél durvábban is mérgesedett már el a helyzet amikor hegyes vasak álltak ki a földből.
  • Krezga
    #47
    Jaja, akkor is ott voltunk. Amúgy tényleg nagyon sok pénzt bekaszálnak ebből szerintem.
  • Krezga
    #48
    Nevezzük át a topik címét:) Azt a 2007-et már levehetnénk:)

    Amúgy idén is mentek/ott vagytok babodon? A mi csapatunk fele holnap reggel indul (akik mára nem kaptak szabit:))