139
Kertészek életét megkeserítő rágcsálok
  • Rage47
    #19
    lágszoro? :D

    amúgy van olyan kutya is, ami kiszagolja, és elkapja:) legalábbis mamáméknál ezt csinálta az egyik kutya:D
  • peter31
    #18
    Ilyen volt nekünk is volt füstölő elektromos riasztó minden. Viszont ami bejött az a legolcsóbb volt a piszuárba szoktk rakni fertőtlenítő tabletákat olyat tegyél a lukba majd átmennek a szomszédba. Nem látnak jól de a szagláuk kiváló és nem bírják.
  • el bruja
    #17
  • schrank
    #16
    a klasszikus módszer
  • akyyy
    #14
    van a sarkon egy bolt menj el oda és vegyél ilyen hogyishivjákot amit bele kell szúrni a földbe, és nem jön oda:D

    de van iyeln módszer is, pepsit veszel megiszod, üveget félvevágod, és nemtom mit kell beletenni:D asszem szörpöt:D
  • Ron Ragm
    #13
    Önsd ki. Sósavval.
  • zsolesz92
    #12
    amugy előtte vettünk minden szart ilyen füstölő izét ami megfullasztja vagy kikergeti vagy mittomén, meg sörösüvegeket dugdostunk a lyxukakba h a szél által kelltett hangtol elmennyn, semmit se érnek...
  • zoolee
    #11
    Fogod, kiviszel egy kempingszélet, egy m16 os amcsi puskát, és beállsz a túrás fölé...Xd.

  • Pistike 007
    #10
    Egyszer már én is kikaptam a kapával, éppen túrt. Köcsög:D
  • zsolesz92
    #9
    Nekünk is fel szokta túrni egyszer aztán elkaptuk de annyira cuki volt hogy kivittem a gecibe a kukoricásba azt elengedtem :D azóta se jött vissza (kopp-kopp-kopp)
  • Pistike 007
    #8
    Köszi, elgondolkodtató. Csak az együtélésben nem szerepel az hogy szó szerint kiássa a növényeket...
  • Reyes
    #7
    Megelőztél:)
  • Pheaper
    #6
    XD
  • Dave John
    #5
    atomot nekik!
  • gyuri12
    #4
    sörétes puska?:)
  • Emmegki
    #3
    http://www.nsz.prim.hu/cikk/351624/
    itt van 1-2 ötlet
  • Emmegki
    #2
    Betonozd le az egészet akkor nem tud fölásni :O
  • Pistike 007
    #1
    Üdv! Van egy gyönyörű kertünk, és rengeteg vakondtúrásunk. Sírni tudnék. A friss harmatos gyepen feltúr, tönkreteszi a fákat, bokrokat. Rendszeresen. Gondolom másnak is akad hasonló problémája. Ez már nem ilyen csapdás-rágcsálóírtós dolog, hanem kész háború!Kérnék szépen véleményeket.