38
A hamarosan mozikba kerülő animációs film játék változata PC-re
  • KOVU
    #38
    ha megvan a mese akkor a:
    0:02:24 ; 0:12:34 es időpontoknál lehet halani de sajnos csak nagyon kicsi részeket T_T
    ha a fenti időktöl kezded el nézni nem röktön szol hanem ott kezdödik vagy ott fog kezdődni az ami nekem nagyon kellene
    elöre is thx hogy már ennyit tettetek értem ^^
  • KOVU
    #37
    thx
    de sajnos nem erre gondoltam T_T
  • gduck
    #36
    Csak nem ERRE gondoltál

    Green Day: Holiday

    UI: My personal BEST: Green Day!!!
  • csgj
    #35
    tom mire gondolsz, a megszerzése viszont már nehézkes lenne...
  • KOVU
    #34
    öhm köszi de már megtaláltam
    csak az a baj hogy pont az az egy szám nincs benne ami nekem kell T_T
    nem tudom láttad-e a mesét ha igen akkor szt tudni fogod melyikre gondolok ott halható amikor:
    Cody (kody) fel akar jutni a bálnára és ugy ugrál a vizben.

    még ott is halható amikor az elején mesél a kamerába nagy Z ről és Z kijőn a hullám alol megfordul és egy gyors ima.
    ha azt a számot megtudod szerezni akor pls küld át a :
    [email protected] címre
    mert én sehol sem találtam azt a számot T_T
    előre is köszi
  • csgj
    #33
    van soundtrack-ja, biztos megtalálod vhol... :)
  • KOVU
    #32
    hali all
    nem tudja valaki hogy a MESE zenéit meg lehet-e szerezni?
    elöre is köszi
  • csgj
    #31
    uhh... ezt nemtom, mert már nincs a gépen, ráadásul nem is otthonról írok :(
  • crazyclone
    #30
    szerintem is felér egy tony hawkal simán... meg nagyon faszák a zenék meik konyvtárba vannak vagy hogy lehet kikonvertáli belőluk???
  • csgj
    #29
    megvan a game! :) Nagyon jópofa, pörgős, és nem is annyira könnyű, mint amilyenek ezek az animációs filmekből készült játékok! A plusz dolgokért bizony rendesen meg kell dolgozni... De az a legjobb a játékban, hogy ilyen stílust még nem is láttam :D Úgy értem, hogy nem nagyon vannak szörfözős gamek. Egyébként ezzel a sok combóval kicsit olyan, mintha Tony Hawk-oznék, csak ez szörfözés :D Tényleg jó, vannak választható karakterek, és a deszkákat is mi állíthatjuk össze
  • Lazlo
    #28
    eggyesek annyira buták hogymár szinte fáj......1ez nem shrek topic...2nem teccik negyere ide menny a nagyembereknek fentartott szobába...fater is emg én is sírtunk a shrek 1-2-3on.....én 19 ő 44..tökmind1 hogy felnött vagy gyerek..izlésfüggő...valakinek teccik valakinek nem.akinek teccik ittvan akinek nem kikerüli a topikot aki ugatni akar beszol. én bevallom teccik és ugatni akarok :) de ez az én véleményem a játékról egész aranyos de a wacky race anno jóbban teccet :)
  • csgj
    #27
    kijött a tört game, de ne kérdezze senki, hogy honnan lehet leszedni!
  • Qwerty4
    #26
    Nekem mind1, nézzed ha tetszik!
    Személy szerint hányingerem van az efféle filmektől, játékoktól egyaránt, ezért el is kerülöm jó messziről.
    Ja, zárjuk a vitát.
  • csgj
    #25
    és, ne nézzem, ne bírjam? égő, hogyha én is szeretem, vagy mi? De biztos, hogy gyerekes vmennyire, persze... És akkor ezzel le is zárhatjuk a vitát, mert ez a Surf's up játék topicja :D
  • Qwerty4
    #24
    A Shrek egy modernkori mese egy animációs film formájában bemutatva, nem várható el a mai írótól/forgatókönyvírótól hogy pont olyan meséket írjon mint mondjuk 100 évvel ezelőtt írtak, mert az bukásra is lenne ítélve.Ezért jönnek be ezek az új elemek mint pl. a te példád.
    A mai fiatalságnak ha erre van szüksége ezt kapja, hasonló a helyzet az anime-knél is.
    Mindkét műfajt sok felnőtt nézi, szereti, de az nem változtat azon a tényen, hogy "gyerekes".
  • csgj
    #23
    aha, persze, gondolom szerinted akkor a Shrek olyan, mint a Bambi, vagy a Hófehérke és a hét törpe... teljesen, valóban, pl. a Bambiban is volt ám transzvesztita pultos :P
  • Qwerty4
    #22
    a Shreck is olyan hogy a média segítségével bemagyarázták a nagyérdeműnek hogy ez nem csak gyerekeknek készült, csak azért hogy a felnőtt közönséget is a moziba tudják csábítani valamilyen módon, az egész csak egy üzleti fogás és sokan be is kajálták
  • csgj
    #21
    figyu, ez olyan, mint a Shrek, meg a többi mai animációs film... egyik sem csak gyerekeknek készült. A játék meg ki tudja milyen lesz...
  • Dragooon #20
    készül a második része! :O
  • gyuri12
    #19
    ki a kakuki vagyol te?:O
    jah,amúgy ha lesz olyan jó ez a gém,mint a madagascar gém,akkor jóó lesz:) az tetszett...
  • bakvarnyu
    #18
    ne hallgass ezekre fasza vicces lesz ez a cucc
  • toysoldier
    #17
    és te ezzel jáccani is fogsz? :o
  • Pheaper
    #16
    18 éven felülieknek készűl
  • Super Saiyan
    #15
    :\
  • Alreg Iván
    #14
  • Qwerty4
    #13
    ez biztos jó játék 6 és 10 év közötti gyerekeknek
  • csgj
    #12
    oké, jól van, nagyon faxa, hogy bemutatjátok magatokat kedves régi "barátaim", de ne offoljátok szét ezt a topicot is...!
  • Darukezelő
    #11
  • gyuri12
    #10
    öööö azthogy? ez tényleg érdekes... mondjuk,krumpliúr,az érdekesebben néz ki:/
  • Pheaper
    #9
    az esetleg 6 megabájt
  • csgj
    #8
    Pentium® 4 or AMD Athlon™ or better 2 GHz
    512 MB RAM
    128 MB DirectX 9.0c-compliant video card (NVIDIA FX/6/7/8 series or ATI 9500 Pro - 9800XT/X Series (X200 NOT supported)
    6 GB szabad hely

    Ez a minimum. Mondjuk a 6 gb szabad hely elég érdekes, mert a játék borítóján CD-ét írnak :D
  • Alreg Iván
    #7
    és krumpliúrral mi lesz?
  • gyuri12
    #6
    gépigény?:D
  • csgj
    #5
    van honlapja a játéknak is, képekkel, és videóval, egészen jópofa
  • kulabácsi
    #4
    :DDDD
  • csgj
    #3
    hehe, kösz a kérdést... amint látod, nem bannoltak
  • Pheaper
    #2
    Téged még nem bannoltak véglegesen?
    amugy Csodálatos game -.-
  • csgj
    #1
    A Sony Pictures animációs filmet mutat be a nyáron a mozikban (nálunk augusztus 14-én, ha jól tudom), szörföző pingvinekről :) :D Utána lehet nézni, fantasztikus honlapja van. A játékban van elvileg 10 választható karakter, és nyílván szörfözni kell velük :D A Pc-s verzió még nem jött ki, de mostanában kell megjelennie.