91
  • Sir Quno Jedi
    #11
    EZ pont a wii fanoknak való. Akik attól is bexartak, ettől el is fognak élvezni. Vilinger. Én inkább ásítozok...
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Ez is 95%hájp és 5%valódi technológia. Akárcsak a web2, az ájfón, meg a hasonló parasztvakítások. Persze jól lehet rajta maszatolni és képeket rendezgetni, meg hasonló baromságok...
  • Sephi
    #9
    Hat en a kozepso muvitol voltam total kiakadva. Eskuszom reg nem neztem tatot szajjal valamit :D
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Meg lehet kérdezni, hogy mi ebben az új??? A szaros moziban is tácsszkrínes moncsin üzemel a pénztáros és mi is böködhetünbk rá, de az MDA-m a zsebemben is hasonló fícsörökkel bír. Ebben csak a display mérete, orientációja és max. a szoftver irányíthatósága új, de talán az sem nagy durranás. Ez a (közel)jövő nyilván, mert ez nem igényel infós ismereteket a konkrét felhasználótól és kényelmes pöcsölésez, vásárláshoz, társasjátékhoz, vagy akár internetezéshez.
  • PíszLávJuniti
    #7
    table pc kicsit upgradelt változata?
  • Me0w
    #6
    Nekem nagyon tetszett, foleg a bankkartyas-fizetos resz es a telefonos-fajlcserelos ;)
  • izb
    #5
    az ára 5000-10000 körül alakul.
    ha majd a kínaiak is ráharapnak akkor lesz olcsóbb.
    reméljük minnél hamarabb
  • tugyiti
    #4
    Most akartam megnyitni ,de megelőztél.
    Rengeteg lehetőség van benne,remélem nem lesz túl drága a technológia.
  • Inquisitor
    #3
    Azért pár cég (Sony, Apple) laborjában volt már ilyesmi, de azok (még) nem jelentek meg a piacon. Kérdés, hogy EZ ilyen ár mellett mennyire lesz sikeres.
  • izb
    #2
    érdekesnek érdekes, csak egy kicsit drága bár nem tudom hogy igazán mi az ok..
    hardver adott, szoftver lenne a magas ár oka?
  • Sephi
    #1
    Nos kerem alasan. Sokan lathattunk mar ilyen dolgokat filmekben es mesekben. Viszont most egy eve eloben is bemutattak es lam lam most meg is alkottak... kerdeses hogy a "csoda" milyen szinten lesz erdekes.

    Addig is ismerteto :

    MS SURFACE