27
  • DjDano
    #27
    Én megnéztem a filmet, de kritikán aluli... Aki látta az első részt annak egyértelműen csalódás lesz a film.... eszméletlenül össze van csapva
  • winnie
    #26
    " mégse olyan öncélú a film, mert lehet ez egy Borat féle bemutatás is amerikának, "

    nem öncélú, hiszen az első rész frankó fricska a tudatlan amerikai turistákról. amerika-kritika.
  • Gatts
    #25
    Kicsit lehiggadva és belegondolva, lehet, hogy mégse olyan öncélú a film, mert lehet ez egy Borat féle bemutatás is amerikának, hogy "Tessék, így látjátok Kelet-Európát!", de azért az ilyen lángvágós szemkihegesztések, meg ilyenek akkor is nagyon betegek...
  • Gatts
    #24
    Ez a film szerintem önmaga paródiája volt... Az első részt utálom, szerintem egy undorító öncélúan brutális film, semmi értelme az egésznek. Hogy miért néztem meg ezekután a másodikat, azt ne kérdezze senki. Mégiscsak bírom a horrort, meg ott volt azért a kíváncsiság. Hát, ahhoz képest, amire vártam, majdnem röhögtem néha :). Kb. Uwe Boll filmekhez hasonló szerintem a színvonal, bár ez lehet, hogy erős sértés :). Ha a végén levő "nagyon brutális" jelenet nem fog megjelenni a mozikban, akkor meg tulajdonképpen nem is marad sok brutalitás az egész filmre. A többihez hasonlót bármelyik Cradle Of Filth klipben is láthat az ember :).
    Azért volt egy jó pontja a filmnek, a magyar néptánc zenére is hajazó hegedűs muzsikák nagyon tetszettek :D
  • ace05
    #23
    Hát ez valami ultra karaly király zsír volt.Fix hogy sok pénzt fog hozni annak ellenére ,hogy kikerült a netre!!!
  • winnie
    #22
    a BS valóban van workprint, de az május 15-én jött ki, de már 2006-ban megvolt a premierje, a hazájában meg márciusban bemutatták, így meglepően sokáig nem is volt benne riliz. (nem csak amerikai premier létezik a világon, hiszen ilyen alapon a mr. bean vagy a sunshine sincs még bemutatva:)
  • NEOreg3
    #21
    Black Sheep (nagyon elmebeteg horrorfilm bárányokkal:D) is kijött nem is oylan rég, csak zene nem volt benne, a filmet meg valamikor csak júniusban/júliusban fogják adni a mozik
  • braeburn
    #20
    Ok, nem vagyok én ellensége a működőképes dolgoknak. :) Ahol én szoktam "bűnözni" ott ezt találtam, nos az is imgyenes, csak valahogy ott még nem futott fel ennyire. :) De köszi, így már nyugodtabb is vagyok kicsit, hogy mégsem lesz olyan ragyogó profitjuk egyeseknek. :)
  • winnie
    #19
    braebrun: szerintem csekkold meg jobban:) mondjuk elérhető ingyen 50 trackeren a cucc, de attól, hogy van 0/0-ás, még marad másik 49.

    pár keresőtalálat. nyilván ingyenes oldalt kell vizslatni. (és ezek kétnapos adatok, tehát mindhez mehet a 5-10 ezer befejezett letöltés)

    470/2843
    892/3283
    692/1384
    1169/1504

    de ha egy random regges oldalt nézek, akkor 1442/145 (4647 DL)

    de ez mindegy, mert nyilván nem fog belehalni a premier.
  • braeburn
    #18
    Egy másik oldalon 82/47 az arány. Ebbe sem hal bele a premier. :)
  • braeburn
    #17
    Óriási az érdeklődés ez után a film után: 0seeders/0downloaders. Máshol biztosan nagyobb, de nem hiszem, hogy milliók rohannák meg a torrentoldalakat ezért a kópiáért.
  • winnie
    #16
    egy rakás és hozol egy példát 2001-ből? kemény érvelés:) inkább 4-5 idei példát említenél vagy tavalyit:D
  • Skyline
    #15
    Egy rakás film premier elött fennvolt a neten eddigis ezután is....
    A haklálos iramban első része bő 1 hónapőpal premier elött fennvolt zene nélkül....És még lehetne sorolni...Minek ebből ekkora ügyet csinálni:)))
  • Carlos HUN
    #14
    De a helybélieknek igencsak nem tetszett a film mert azt mondták rosz hatásal van ez szlovákiára voltak is ebböl akkoriban nagy balhék XDD
  • Carlos HUN
    #13
    Mi személysen felkerestük haveral a poén kedvért a telepet ahol mentek a komoly dolgok!

    ez volt még a film bemutatása után 1 hétel mondták is ránk hülye moteles turisták
    XDDDD
  • ProGabe #12
    egy többmilliós országban történnek szadista gyilkosságok,nemá' :P
  • valaé valaé ná
    #11
    Pedig nemrég volt hír, hogy valami hasonló tényleg történt Szlovákiában.
  • kricsi
    #10
    elolvastad a cikket?
  • csige007
    #9
    Te ez a szitu ismerős! Nem az történt a Tigris 2-vel is?:D
  • winnie
    #8
    szerintem mi sem hisszük, hogy amerikában mindig megmentik a világot vagy szanaszét ölnek mindenkit.
  • Zealot
    #7
    A seggfejek nem tudnak Szlovákiától szabadulni, az emberek még szép lassan azt hiszik, hogy tényleg ez történik Szlovákiában...
  • Hoz_Hun
    #6
    Majd ha nem kerül be megírjuk. Olyan nagy extrára tényleg ne számíts. Amúgy szerintem nem fogják kivenni a filmből.
  • winnie
    #5
    kíváncsi vagyok, hogy a válaszoló ismeri-e a spoiler tag-et:) amúgy "semmi extra":)
  • Alkarcsont
    #4
    Mi lehet az a jelenet, ami nem kerül mozikba?
  • kricsi
    #3
    akkor irány a torrent:D
  • amdrula
    #2
    Nem vészes, van benne egy zöldhátteres rész, a telefonok kijelzőjén és egy TV-n nem véleges kép van, meg egy-két sérülésre is kell még effekt...:D
  • kricsi
    #1
    Én azért várok a normális kópiára.:)