52
  • Harly18
    #52
    Én többször néztem meg...Egyrészről azért, mert nem teljesen értettem a sztorit, másrészt mert szerintem jó film. Csak amikor nem olyan egyértelmű a sztori, akkor hajlamosak vagyunk sz*rnak vagy rossznak tartani egy filmet....

    Ez tipikusan többször megnézős film, de akárhányszor nézi is meg az ember sok-sok nyitott kérdés marad és csak találgatni lehet...

    Na meg Sandra-t is csipem, csak kár, hogy minden filmjében eléggé szakadtul néz ki. Itt is ok, hogy egy háziasszony, de ettől még lehetett volna kicsit szebb is, bár ő is igy sem rossz...

    Pedig tud ám baromi szép is lenni...(pl.: Beépitett Szépség...)
  • lemongrass
    #51
    hát... a filmet 2x néztem meg...
    annyira zagyva volt, h mégegyszer neki kellett ugranom!
    a dramaturg-nak jobban oda kellett volna tennie magát ebben a filmben...
    Bullock kisasszonyt nagyon szeretem, de ez a film... hát... krix krax...

    ami jól sikerült, az a plakát + a borító :D


    /ja, meg az elizabeth arden egykori arcát, ambert is imádjuk :P/
  • Harly18
    #50
  • Harly18
    #49
  • Harly18
    #48
  • Harly18
    #47
  • Harly18
    #46
  • Harly18
    #45
  • Harly18
    #44
  • Harly18
    #43
  • Harly18
    #42
  • Harly18
    #41
  • Harly18
    #40
  • Harly18
    #39
  • Harly18
    #38
  • Harly18
    #37
  • Harly18
    #36
  • Harly18
    #35
  • Harly18
    #34
  • Harly18
    #33
  • Harly18
    #32
  • Harly18
    #31
  • Harly18
    #30
  • Harly18
    #29
  • Harly18
    #28
  • Harly18
    #27
  • Harly18
    #26
  • Harly18
    #25
  • Harly18
    #24
  • Harly18
    #23
  • Harly18
    #22
    Először...A magyar plakát lelövi az egész film történetét...
    A másik....Nekem nagyon tetszett a film, egyáltalán nem volt kiszámítható annyira...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állandóan happy end van mindenhol, itt is arra számít az ember, az utolsó percek is ezt erősítik, persze lehet érezni, hogy túl szép lenne, ha a pali nem halna meg és tovább élnének boldogságban. Linda terhessége a happy end valószínűleg....

    Kicsit vegyesek az érzelmeim, de kifejezetten tetszett. Ez egy olyan film, amit nézni kell, nem pedig bambulni a képernyőt és chipset zabálni közben meg kólát inni. Biztos meg fogom még nézni később, persze így már az élmény nem lesz annyira nagy, de ez van....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a koporsós eset nem volt semmi :)
    Mondjuk az nem tetszett csak belegondolva, hogy nem kapunk választ a történtek miértjére...Persze, ha minden hasonló filmet megmagyaráznának, akkor az nem is lenne jó...
  • Harly18
    #21
    Sajnos az amerikai filmekkel az a baj, hogy ha már sikerül valami önálló filmet csinálni, ami nem egy külföldi film remake-je, akkor azt mindig elbaltázák valamivel. Mert hiába a fantasztikus látványvilág egyes filmeknél, meg a nagy sztárok, de ha a sztorit elrontják és a film felétől teljesen érdektelen, kiszámítható és unalmas lesz, akkor ismét csak egy átlagos közepes filmet kapunk, amit lehet egy külföldi rendező és stáb jobban megcsinálna, mert általában ötletekben és azok kivitelezésén sokkal jobbak, mint az amerikaiak, akik szinte már a jó filmeket is elrontják remake formában :(
    Én úgy néz ki meg fogom nézni ezt a filmet hamarosan, mert eléggé érdekel, remélem nem fogom megbánni ezt a kb 90 percet...
  • Kmarha
    #20
    Valahogy azt akarta a forgatókönyv író ezzel, hogy ha nem történik ami, és nem csinálja a csaj azt amit (spoiler mentes eddig remélem :D), akkor nem fekszenek össze azon a napon, és nem lesz terhes (ezt meg már az elöttem író lelötte, felesleges bespoilereznem :D).

    Csak kár, hogy ezt úgy kell elmagyarázni a film után a nézők 90%-nak. Szerintem egyeltalán nem volt jó a film. Teljesen logikátlan, szétszórt, vontatott, és valahogy egy földbedöngölös, ledöbbenős rész nem volt, aminél azt mondhattam volna: "Aztaarohadt"

    Grebber: nem tudtán kivül. Csupán csak a sors.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez volt a jövő, csak a nő nem látta minden aspektusát, és ezért nem is tudott rajta változtatni, bár azt hitte, sikerülhet.


    Nagyon nem lenne rossz az alapötlet és a stori taktikája, még akkor sem ha már láttunk pár ilyent. De a megvalósítás az majdnem hogy pocsék. Meg lehet nézni, de az igényesebb nézőnek kétlem hogy igazán tetszeni fog.
  • Atkamon
    #19
    Épp most jöttem haza a moziból:))
    Nekem nagyon teccett igaz a végét nem nagyon értettem amikor ot valaki monta hogy minden megélt nap csoda lehet aztán mutatták hogy terhes... nah mindegy szerintem jó volt!
  • akyyy
    #18
    nah ezt a bannert valaki nagyon gyorsan vegye ki. kisebb monitornál teljesen széthuzza a topikot,d e ekkora felbontású sztem a 19"os monitorom se szeretné O.o
  • Harly18
    #17
    Ha rám gondoltál, akkor nem ugatom le senki fejét, csak egy kérés volt, mert ha a sztori kiderül, akkor odavágja az egész filmet.....Ha nem használtál volna spoilert, akkor sem szóltam volna....
  • grebber
    #16
    Lehet nem Spoiler de inkább abba rakom nehogy leugassák a fejemet!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem volt rossz fil.De a végén szerintem a csaj ölte meg ha tudtán kivül is a faszit mertha nem mondja neki hogy forduljon meg semmi gond nem lett volna vele ott az út szélén.A terhességét meg nem értem a végén:(
  • Harly18
    #15
    Release Date: 10 May 2007 (Hungary) more.....imdb-n :)
  • raven87
    #14
    Jó film. Már láttam. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.
  • Harly18
    #13
    Hát mindenkinek más tetszik. Ez olyan film lehet, amit le kell ülni és megnézni figyelmesen.....Azért annyit kérnék, hogy aki látta, az ha a sztoriról beszél, akkor spoilert használjon! Köszi! :)