203
Kinek milyen rendhagyó betegsége volt és honnan szedte össze? :)
  • Balo
    #203
    Helló!
    Nem tudja valaki, hogy ezen a képen melyikek a Creutzfeldt-Jakob-kór okozta "lyukak"?
    Nem vagyok érintett, csak érdekelne.
  • Mike
    #202
    egyébként ha rendesen végigolvastad volna, akkor láttad volna, hogy bocsánatot kért
  • sz4bolcs
    #201
    Vizsgáltasd ki magad tetőtől talpig, és ha nem találnak semmi betegséget, akkor pánikrohamod volt, ha gyakran előfordul, akkor pánikbetegséged van.
    Jó hír, hogy magától is eltünhet egy idő után, jó hír, hogy kezelhető akár gyógyszer nélkül is, rossz hír, hogy vannak, akiknél nem hat sem a gyógyszer, sem más terápiás kezelések.
  • Mike
    #200
    igaz
  • Mike
    #199
    azóta már biztos megbánta, hogy ilyet mondott
  • PyRex
    #198
    te mikor voltál paraszt egy ilyen komoly dologban? soha. az hogy az ember szivatja a másikat, az egy dolog. az meg a másik, hogy valaki leírja egy fórumban a komoly betegségét, ami szerencsére lehet, hogy nem rosszindulatú, erre jön egy kis pöcs és ilyen stílusban kvázi kiröhögi...
  • PyRex
    #197
    őőő nem néztem a dátumot. azért akadtam ki, mert a családomban személyesen is érintett volt valaki ilyen betegségben és elegem van az idióta balfasz 5 éves hülyegyerekekből, aki így hozzá mer szólni egy ilyen témához. én miért nem voltam ilyen primitív kiskoromban? most meg ezekkel a taknyokkal van tele az internet... és leszarom, hogy ha esetleg viccnek szánta, mert ettől még ugyanolyan nagy taplóság.

    ne adja az isten a hülye kis takonynak, hogy ugyanaz történjen az életében, mint az enyémben anno. itt viccelődik a barom, mégis mit képzel?
  • Mike
    #196
    nekem nem akarsz bant adatni olyan hsz-ek miatt amit 2001-ben írtam? :)
  • Mike
    #195
    1 éves hsz-re ne adjon már bant neki senki
    akkor lehet, hogy kapott is érte, ez fel sem merül benned?
  • Mike
    #194
    most meg min akadtál ennyire ki?
  • PyRex
    #193
    neked meg a kurva anyád, te tajparaszt geci. nem érdekel ha ezért büntipontot kapok. hogy lehet ekkora faszparaszt valaki? bannoljátok már ki a mocskot...
  • Aquir
    #192
    Az egyik tanárunk, aki az analitikai kémiai labort vezette nekünk és aki az Analitikai és Környezetvédelmi Munkabizottság elnöke - mondta órán hogy aki nem szokott hozzá, de csak annak a neki a szokatlanul magasabb szulfát koncentráció a csapvízben más helyen okozhat esetleg hasmenést. Amikor meg laboron rákérdeztem hogy Szegeden okozhat e a szulfát ilyet, azt mondta, hogy a szegedi víz a legjobb Mo-on, úgyhogy ha hasmenésem van akkor lehet ez pl mosatlan edénytől, ha jól emlékszem.

    Nekem mondjuk voltak ilyen időszakok, és mivel nem betegség miatt, nem tudom hogy azért -e mert esetleg gyorsabb talán az anyagcserém (mert vékonyabb fajta vagyok, és pl. nem tudok hízni:) Anyám belgyógyász, és ő se tudja nagyon hogy miért van ezzel néha gondom.
  • Met
    #191
    hallott már valaki olyanról, hogy valakinek megy a hasa a csapvíztől vagy más ételtől? pl. olaj, paradicsom
  • Pistike 007
    #190
    Szem alatt valami mirigyek eltömődnek valami fertőzés miatt, én is csak enyit tudok:/
  • mazsola89
    #189
    és ez mitől van(nem nagyon értek az ilyenhez)?
  • Pistike 007
    #188
    Nekem most árpám van hogy a franc essen belé:(
    És nem akar eltűnni, sőt, a leírások sem bíztatóak...

    "...a gyulladásos szakaszon túl, általában sebészeti eltávolítás javallott helyi érzéstelenítéssel. A műtét utáni kezelésként antibiotikumos szemcsepp alkalmazása célszerű..."
    JAJ!:D
  • Aquir
    #187
    hát igen, fizetni kell érte :p
  • Mike
    #186
    hát szerintem meg plusz bevétel
  • gameplusz
    #185
    Ez mondjuk tényleg így van, általában egy-egy város körzetekre van osztva, és nem veszik jó szívvel, ha épp máshova akarsz menni, mert elvileg az is plussz macera...
  • Met
    #184
    na ja, amikor lementem a rendelőbe mondtam a dokinak, hogy hozzá akarok járni, pofákat vágott, hogy nem hozzá tartozok és nem akar ebből problémát
  • gameplusz
    #183
    Általában nem az orvosok vesznek vért...
  • Mike
    #182
    akkor válassz másik orvost
    szabad orvosválasztás van
  • mazsola89
    #181
    ja a háziorvosunkról annyit hogy 2hete van itt és alkoholista ja és az asztisztense adja be a szurit meg veszi a vért:D:D:D:D De majd valami lesz!!
  • Solten
    #180
    Kioperálták belőle az alien queen-t.
  • Solten
    #179
  • Mike
    #178
    valameylikünk kisérjen el a háziorvosodhoz, azt szertnéd? :)
    hány éves vagy?
  • Mike
    #177
    menj el előszzör a háziorvosodhoz
    mond el mik a problémáid, szeretnél egy kivizsgálást
    és ő majd elküld ide-oda
  • Mike
    #176
    inkább alien
  • mazsola89
    #175
    OK
  • Solten
    #174
    Nem kell bekakilni, egyelőre csak vizsgálatról van szó, lehet hogy semmi komoly baj nincs, fel a fejjel.
  • Cuchulainn
    #173
    1.: Tüdőszűrés (az ártani nem árthat)
    2.: Háziorvos, ő majd kérdez jópár dolgot aztán lehet elküld ekgvizsgálatra
    Ha ez mind semmit nem mutat akkor lehet továbblépni.
  • mazsola89
    #172
  • mazsola89
    #171
    jajj baz+ úgy mondod mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne legalább is annak aki ezeken a dolgokon kívül áll baz+
  • Solten
    #170
    Jajj, baz+ sose voltál orvosnál? 18 év alatt- > gyermek körzeti orvos, ha elmúltál, körzeti.. Mondd el mi a problémád, ír egy beutalót és valamelyik belgyógyászat kivizsgál.
  • mazsola89
    #169
    Hát az a baj hogy nem tudom hogy merre induljak szüleimnek meg nem szóltam mert nem tudom mit mondjak :(
  • Solten
    #168
    Így van minél előbb vizsgáltasd ki magad. A pánikbeteg pszichés alapon testi tüneteket produkál (szapora szívverés, mellkasi fájd, nehézlégzés).
  • mate317
    #167
    Egyik osztálytársamnak állítólag valami ki akart nőni belülről a hasán, és ki kellett operálni! Tiszta x-akták, alig hittem el...
  • Mike
    #166
    szerintem egy kiviszgálás nem fog ártani
    menj el minél előbb, ne húzd, halaszd
  • mazsola89
    #165
    ezt a pánikbetegséget már 1x mondták de nem nagyon hittem neki de most hogy már olyan is mondta aki nem is ismert:D És ez ellen mit lehet tenni?
  • Solten
    #164
    Amiket eddig leírtál valami szíveredetű nyavajára ill. pánikbetegségre utal :)