139
Samsung SGH-U600
  • kraawz
    #59
    ott van jar és jad is,aktiválva a java,de csak egyéb fájlokba lehet tenni

    am innnen
  • Táncos ETO
    #58
    Nekem is! :)
  • leoon
    #57
    A játékoknál is kell .jar illetve .jad formátum is gondolom tehát itt is kell. Ezt úgy tudod megoldani, h egy bizonyos jadmaker nevű programot leszedsz és azzal egyszerűen tudsz jar-ból jad-ot készíteni.
    Amúgy honnan szedted le a szótárakat? (angol kéne)
  • kraawz
    #56
    hali

    olvasgattam topikot,hogy jar jad fileokkal van baj. Adatkábellel átnyomtam pár szótárt telóra,de csak jar file van meg,így viszont nem ismeri fel. Beírtuk a telepítő kódot,telefon ki,be,de így sem működik. Jad nélkül megoldható a dolog ?

    köszi előre is , üdv :)
  • Csabe
    #55
    helosztok
    Valaki tud u600-ra komplett házat olcson?
  • Varánuszka
    #54
    köszi!Nemtom mert másik telefonoknak 2.0 kamerája majdhogynem jobb nah mind1!majd írok ha van valami
  • leoon
    #53
    hát nem tom mire gondolsz pontosan, mert ha elindítod a kameráját, akkor ott vannak a beállítási lehetőségek. itt próbálj meg valamit alakítani, ha sikerül valami nagyot alakítani akkor írd meg én is kivi vok rá.
    amúgy a kamerája csak nappal csinál jó képet sztem.
  • Varánuszka
    #52
    Ennyire nem jár itt senki?Ha valaki tud nekem segíteni az létszi írjon mert a telefonnak a fényképezője rosszabb mint egy 2.0 mp-es kameráé!És azt hallottam h beállítás kérdése!De hogy kell beállítani?
  • Varánuszka
    #51
    Cső!!A zene dolog már megoldódott de a fényképező még mindig nem a legjobb!!
  • Varánuszka
    #50
    Hali!az lenne a kérdésem hogy PC-ről hogyan lehet zenéket rárakni a telefonra?Mert probáltam és azt írja ki hogy nem érvényes fálj pedig mp3-volt és PC studióval akartam!!Azt szeretném még tudni hogy a fényképezőjéről hallottam hogy nagyoon jó,jó minőségű!Csak nem jöttem még rá hogy lehet vele jó képet csinálni!!Ha tudtok segítsetek
    elöre is koszi,Hali
  • elpezrojo
    #49
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem... Megpróbáltam ezt a kódot beírni a telefonomba, de a második csillag bepötyögése után csak mínusz jeleket rakosgat... se számot se semmi egyebet... Ha meg leokézom kidobja, h "érvénytelen karakter"... Nem tudja valaki véletlenül, h mi lehet a hiba?

    Előre is köszi.
  • Pumcsesz
    #48
    ja amugy, tényleg köszi, de én akkoris szeretnék témákat:)
    nem is lehet? már csak ez a kérdés, ja és BÚÉK!
  • Pumcsesz
    #47
    köcike:)
  • Vityuska
    #46
    B.U.É.K.
  • Vityuska
    #45
    http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=19660264 inkább animált háttereket rakj rá mint témát:D
  • Pumcsesz
    #44
    sziasztok!
    nagyon örülnék ha valaki tudna nekem segiteni!
    sgh u600as telom van és szeretnék rá témákat letölteni, lehetséges ez? és ha igen akkor hol? :)
    köszi!
  • Vityuska
    #43
    nekem a sony ericssonomnál van így ahogy leírtam
  • leoon
    #42
    amikor összedugod a telót a géppel az USB-n keresztül, akkor nekem kiír 3 választási lehetőséget (u600-am van)1: Pc stúdió 2:Háttértár 3: Asszem médiatár, itt ha van ilyened akkor válaszd ki a háttértárat és akkor a total commander felismeri vagy bármely más fájlkezelő. mivel iyenkor úgy néz ki mintha 1 pendrive-ot tennél be. és simán át tudod másolgatni a fájlokat.
  • ftomi89
    #41
    sajátgépben még a telefont se mutatja
  • Vityuska
    #40
    és sajátgép???
  • ftomi89
    #39
    samsung pc studio-val is csak a telefon memóriáját látom
  • ftomi89
    #38
    total commander nem nagyon akarja megtalálni :/
  • Vityuska
    #37
    össze dugod USB-vel és elvileg amikor bedugod fel kell ismernie a total commandernek a telefon memóriáját és a memókártyát és úgy áthúzod a zenékhez
  • ftomi89
    #36
    Hello!
    Segítséget szeretnék kérni. A következő a problémám:
    Vettem egy 1gigás memóriakártyát a d600asomba, de enm tudom hogy lehetne gépről a kártyára file-okat másolni. Van erre valami megoldás?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Vityuska
    #35
    nagyon szépen köszi a segítséget összejött
  • leoon
    #34
    majd írd meg h így sikerült-e!
  • leoon
    #33
    *#9998*4678255# ezt beütöd, leokézod, kiírja a telefon, hogy ''Bekapcsolva'', bemásolod az egyéb fájlok mappájába a kívánt játék .jad és .jar fájlját, a .jad-ot kiválasztva Opciók, megkérdezi, hogy telepítse-e, igent nyomsz, és telepítve van.

  • leoon
    #32
    tényleg kell 1 telepítő kód is
    mindjárt megírom
  • Vityuska
    #31
    és te semmilyen kódot nem írtál be???
  • leoon
    #30
    hát sajna akkor több ötletem nincs. én így csináltam és sikerül.
  • Vityuska
    #29
    így csináltam de semmi
  • leoon
    #28
    mert kell a jar file is! tehát jad és jar kell és elvileg így engednie kéne. vagy így csináltad?
  • Vityuska
    #27
    megcsináloma jad file-t és azt rakom a teéóra de úgy se engedi telepíteni
  • Anteris
    #26
    azért megoszthatnád a tudásodat...
  • spidey
    #25
    semmi, megoldódott
  • spidey
    #24
    Nekem JAD-ra is kiirja a telefon Other Files mappájába másolva, hogy Unsupported File. Ötlet?
  • leoon
    #23
    mit nem enged a JAD maker?
  • Vityuska
    #22
    semmit nem enged:( próbáltam JADMAER-rel de azzal se megy
  • leoon
    #21
    http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=19660264 itt olvasgass
  • leoon
    #20
    hát hallod milliomos játékom az nincs, tehát arról nem tudok semmit mondani neked, h mi lett volna vele. nekem egyedül a nfs pro street nem ment fel.