139
Samsung SGH-U600
  • tevenátha
    #99
    Igen. Ha simán vannak fent a Music mappában amit alapból tesz rá a telefon. Amúgy az mp3 fájlokban tárolt infók alapján ( előadó, album stb.. ) a zenelejátszó menüpontban ki lehet válogatni együttesek, stílus stb.. szerint is, és cask az adott albumot vagy stílust játsza. Én átírtam a file infókat és az együttesek albumai-számai egymást követő sorrendben vannak abc, illetve albumon levő számok sorrendjében.
    Ami elég vacak, hogyha tesznek fel "poén" hangokat pl sms hangnak, az ugye telón van és az is belekerül az mp3-mak közé.
    Azért nem hagyott nyugodni hogy a memóriakártyán nem kezeli a mappákat, így hát próbálgattam hogy a Music-ba teszem a zenemappákat de abszolut
    halott ötlet volt.

    Még próbálgatom azért :D

    A képekre meg úgy tűnik tényleg nincs megoldás. Elvileg van valami letölthető feltelepíthető alkalmazás amivel lehet nézegetni őket... csak krédés mi a neve és honnan lehet leszedni. De lehet hogy csak kamu.
  • leoon
    #98
    Tehát, ha simán csak felmásolod a zenéket a memóriakarira, akkor léptet zenéről zenére?
  • tevenátha
    #97
    Áhááá megvan.. ott volt a hiba hogy mappákba tettem a számokat, azt pedig nem kezeli.
  • tevenátha
    #96
    Mert az összesnél nem mutatja a memóriakártyán levőket valamiért...
  • Jana32
    #95
    Nem csak azokat tudod... belemész a zenelejátszóba, ott pedig összes. Onnan el fog indulni. Csak a saját fájlok-ban nem látod azokat a zenéket. Mondjuk nem értem a logikáját, hogy miért nem...:)
  • tevenátha
    #94
    Értem.... Szóval akkor csak azokat az mp3-akat tudom normálisan hallgatni ami az alap 60 megán van rajta...:S
  • leoon
    #93
    ez a samsung már csak ilyen marad...nem lehet ezeket a problémákat megoldani
  • tevenátha
    #92
    Hali!

    U600-asom van, és lenne pár kérdésem a kezelését illetően.

    Az első, hogy memóriakártyám van. 1 GB-os Kingston. Tettem rá zenéket, a telefon memóriáján csak a csengőhangnak használt mp3 van fent. Az lenne a kérdésem hogy a zenelejátszóval hogyan tudom őket megnyitni? Mert ha a memóriakártyáról nyitom meg őket, akkor nem ugrik az albumon levő következőre. Hogy tudom a memokártyán levő számokat lejátszási listára tenni?

    A másik kérdésem szintén a memóriakártyára vonatkozik. Ha megnyitok róla egy képet, nem tudok jobbra-balra gombokkal átmenni a másikra, csak úgy ha visszát nyomok és megnyitom a következőt. Lehet valahogy úgy megnézni őket, hogy nem kell visszát nyomni? Vagy van valamiféle program amivel tudom nézegetni őket? Ha van, honnan tudom leszedni és hogy tudom feltenni?

    Választokot előre is köszönöm :)

    Sziasztok
  • leoon
    #91
    Ha valaminek túl hosszú a fájlneve, akkor az probléma lehet esetleg. Nálam mp3-nál volt ilyen, hogy hosszú volt a címe a zenének és azt írta ki, hogy nem támogatott fájl.
  • Jana32
    #90
    mp4-et én simán tudok rajta nézni... 3gp-t nekem se vitte nemtudom miért...
  • sy88
    #89
    A baj az, hogy nem tudom megnézni a telón a gépről rámásolt videóimat.
    Szóval amikor én azt mondom lejátszás, azt a választ kapom hogy - nem támogatott média !

    Tehát akkor lehet pl. filmet nézni rajta, csak én nem tudom hogy kell??
  • leoon
    #88
    mert mi a baj?
  • sy88
    #87
    Köszi a választ
    Most h megvettem a telefont, újabb kérdés merült fel bennem...
    Ha 3gp és mp4 videókat elvileg le tud játszani, akkor azok az mp4 és 3gp videók, amiket én teszek rá usb-n keresztül, azokat miért nem ismeri fel?

  • leoon
    #86
    sorozatfelvételt lehet
  • sy88
    #85
    Sziasztok,
    egy kérdésem van,
    lehet ezzel a telóval panoráma képet készíteni és sorozatfelvételeket??
  • vg62
    #84
    Talán valakinek jól jöhet:U600 teljes reset kód:*2767*3855# VIGYÁZAT,EZ MINDEN ADATOT,MAPPÁT,FÁJLT,SZOLGÁLTATÓI BEÁLLÍTÁST LETÖRÖL A TELEFONRÓL,NEM AZONOS A MENÜBEN LÉVŐ TÖRLÉSSEL.De programhiba esetén jól jöhet.Java telepítés bekapcsolókódja:*#9998*4678255#
  • leoon
    #83
    erre sztem nincs megoldás
  • simonl #82
    Sziasztok,

    Régi samsung telefonomról nem tudtam levarázsolni a már megszokott csengőhangomat és az sms jelző hangot.
    A csengőhang talán oldphone néven tslálható az sms hang pedig olyan mint amikor megérkezik a lift:)
    Bízom benne érthetően írtam le:)
    Tudnátok nekem linket beszúrni ehhez a két hanghoz????

    Köszönöm a türelmet
  • leoon
    #81
    nem tudom
  • Jana32
    #80
    Nem tudjátok mi az az IO kivétel?? Sok játékot telepíteném és ezt írja ki...
  • kraawz
    #79
    én leszedtem nagy meg kicsi szótárt is..
    nagy szótárt felrakja,de java hiba miatt nem indul
    kis szótárnál meg telepítés végén java hiba megint..

    am 10ből 8 szót tud,szerintem a tieddel sem oké valami..
  • leoon
    #78
    de működik
    10-ből 2 szót tud :)
  • kraawz
    #77
    főleg,hogy nem is működik..
  • leoon
    #76
    szótár az van lejjebb, de térkép ügyben nem tudok segíteni
    bár a szótár nem nagy eresztés
  • Nyccy
    #75
    Sziasztok! szeretnék az U600-ra térképet és szótárat feltenne, tud valaki segíteni, hogy hol találhatok, olyat, amivel működik?
  • leoon
    #74
    világosban fasza képet csinál
    nem tom, sima vaku van benne (nem nagy szám, de nem rossz):S
    azt meg hogy milyen gyorsan menti rá a képeket nem értem. én eleve a telefon memóriájára 'mentem' a képeket és ha sok van rajta átmásolom a memóriakártyára (1GB)
  • Pate
    #73
    Milyen képeket csinál a kamera ? Led vagy vaku van benne ? Ha egy 2GBos kártyát rakok bele milyen gyorsan menti rá a fotókat ?
  • leoon
    #72
    nekem müxik a szótár, igaz a "bigger" változatnál, amit letöltöttem kiírta, hogy túl nagy a fájl, ezért a "smaller"-t tettem fel és működik.
    mondjuk annyira nem nagy durranás, de valamire csak jó lesz :)
  • kraawz
    #71
    sajnos nem,holnap kipróbáljuk,köszi :)
  • leoon
    #70
    amúgy 1 kis infó: ki és bekapcsolás után mindig be kell írni a jelszót és ha fennt van a memóriakártyán a jar, jad formátum, akkor azokat át kell másolni a telefonra!
  • leoon
    #69
    nem lett jó ez a szótár dolog a telefonra?
  • leoon
    #68
    nekem több ötletem nincs...
    samsung... -.-
  • kraawz
    #67
    valakinek ötlet?

    (előző 5-10 post)
  • R3TR0
    #66
    végülis jah
  • leoon
    #65
    minek a 3g?
  • R3TR0
    #64
    Vagy ilyet vagy F330at vesek még eldöntöm de ez is igem jo kis gép csak nincs benne 3G sajna
  • kraawz
    #63
    valakinek ötlet

    java kód aktiválva a telón,jar és jad is fent van,de nem működik ..
  • Peetboy
    #62
    LG Shine-t azt ne vegyél, én is olyat akartam de nehéz telefon mivel fémből van. Meg elég nagy is. A görgetőre panaszkodnak sokan, meg nem lehet témát változtatni a telefonon. Rávinni témákat főleg nem lehet.
  • Táncos ETO
    #61
    A Goggle Maps ill. Opera Mini letöltése és telepítése nektek megy? Nekem nem igazán.. pontosabban az Operát letöltöm és telepítem is, de utána hibát ír ki. Mi lehet a gond? S a Google Maps-t honnan lehet letölteni?
  • leoon
    #60
    nem tom mi lehet, de épp ma szembesültem azzal, hogy 1 nálam nem működő játék haverom mobilján simán megy, nálam meg azt írja ki, amikor el akarom indítani, hogy hiba! :S