139
Samsung SGH-U600
  • Aquir
    #139
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • sittes1976
    #138
    helo valaki tudna segiteni függetleniteni szerettem volna egy régi samsungot de nem tudom beütni a w-t ugy mint pl a nokiáknál. köszi.
  • Jana32
    #137
    Ilyenekhez nem értek bocsi.. :)
  • sylvanor
    #136
    Nah, valaki tud segíteni? De nem írom le újra, az előző hozzászólás az.
    A 2. bekezdés.
  • sylvanor
    #135
    Ja láttam, de igazából az alkalmazások, amiknek örültem volna, de azok közül szinte egy se megy.

    Viszont van az Opera Mini program, ingyenesen használható és az adatforgalomért kell fizetni. Na most a probléma az, hogy elvileg 1MB=32 forint(és a erplapok adatforgalama vagy 90%al le van csökkentve, így alig forgalmazok adatot) vagy vmi ilyesmi, de megnéztem az egyenleget és úgy le húzta az egyenlegemet, mint ha muszáj lenne. Arra gondolok, hogy mivel WAP-on keresztül csatlakozik az Opera Mini-re, a WAP külön fogyasztotta az egyenlegemet. Na most: A teljes hálózatbeállításra lennék kíváncsi, IP? port? GPS vagy GSM? DNS kelle és ha igen, akkor mi?
  • Jana32
    #134
    Van 1 java bekapcsoló kód, ami a következő: *#9998*4678255# de ne számítsál túl sok jóra, mivel a játékok 80%-át nem viszi a teló sajnos...:S
  • sylvanor
    #133
    Hello.
    Samsung U-600 telefonom van. Úgy tudom, hogy Samsungokhoz, hogy működjönenek a java alkalmazások, fel kell rakni a jar mellé a jad fájl-t is. Eddig rendben van. De így se működik. Most vettem memória kártyát, először azon próbáltam(de gondoltam ugyanaz az eredmény lesz, mert ami az alapmemórián támogatott fájl, az a memóriakártyán is az). Szóval rá raktam egy java játék jar és jad fájlját is, neten mind2 fent volt. De nem csak a jarra, hanem a jadra is a "Nem támogatott fájl!" szöveget adta. MAjd meg próbáltam úgy, h Samsung pc studioval az alap memóriára raktam, de ott is mind1-t ismeretlennek érzékelte. Na most az előbb megpróbáltam azt, hogy a javamaker progival csináltam egy jarhoz jadot...semmi különbség, ugyanúgy Nem támogatottként érzékeli a jadot is.
    Valami magyarázat? Csak rá kell másolni a jart és a hozzá tartozó 1KB-s jadot, nem? Akkor mi a baj?
  • sylvanor
    #132
    gondolom az nem számít, hogy a jad és jar fájlt az alapmemória vagy memória kártya egyéb fájlok mappájába teszem...de a gond az, hogy nm támogatot fájl szöveget adta ki a jad és a jar fájlra is.
    megpróbálom másikkal és megpróbálom azt, hogy alapmemóriába rakom, nem kártyára, de az mindegy kell, h legyen
  • takitibi
    #131
    Keresek használt, de szép állapotú SGH-U600-as telót, lehetőleg Ultra Ed. II legyen. Akinek van eladó (headset-el, tokkal vonóval dobozban) az légyszi írjon egy mailt a [email protected] címre. Köszi!
  • hungary27
    #130
    én lekonvertálom a foóilmet mp4 formátumba és rárakom a telóra de nem jó? mi a baj?
  • leoon
    #129
    mind2 kell, hogy elinduljon a játék és a jad. formátummal lehet telepíteni, ezután a játékoknál lesz elindítható
  • sylvanor
    #128
    biztos válaszolt már valaki erre, de nem akarom végigolvasni, tehát az lenne a kérdésem, hogy ez a teló meik játékformátumokat pártolja? mert azt nagyon látom hogy jadot vagy jart, nem igazán
  • leoon
    #127
    milyen kódot? *#9998*4678255# ezt? ezt csak simán beírod, mintha 1 telefonszámot írnál be és ha beírtad akkor kiírja, hogy bekapcsolva,
    de amúgy szar az én u600-asom 10 játékból 2-t, ha elindít
  • Szabi 22
    #126
    valaki tudna nekem segíteni!!!! Játékkal kapcsolatban! Felmásoltam a 2 fájlt de nem jo ! Azt a kodot h jo legyen azt hova kell beirni???? U 800 asom van !
  • leoon
    #125

    játsz le egy zenét és majd megtudod...
    amúgy onnan, ahonnan beszélgetés során is jön (amelyik részét a füledhez rakod)
  • preti96
    #124
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ebböl a telobol honnan jön a hang?
  • Soad999
    #123
    Az a szép az egészben h a játékleírásban az van írva h a samsung u600 támogatott tehát azon futnia kellene.. :(
  • Jana32
    #122
    Ez általában az összes samsungra jellemző sajnos... habár nemtom az újabbaknál mennek-e..
  • leoon
    #121
    kibaszott sok játék nem megy az u600-ason, ez van... míg más telefonokon simán megy
  • Soad999
    #120
    Esetleg nincs meg vkinek a "Catan" nevű játék ami mükszik is u600 on? mert nekem van egy halom verziója és egyik se megy sajnos és nagyon kellene ha vkinek van légyszi írjon.
    Köszi.
  • Soad999
    #119
    Megvan a teló és minden zsír rajta egyenlőre . Ha kell vkinek a "cannonball" nevű játék (ami tolható bluetooton) szóljatok. unalmas órákra jómóka :D
  • Jana32
    #118
    Lehet túl hosszú a videó neve... az nekem is probléma volt.
  • Nyccy
    #117
    mp4-t próbáltam az U600ra rakni és nem fogadta el, mi lehet a probléma?
  • Soad999
    #116
    oksi köszi:D
  • Jana32
    #115
    http://se-games.mobilz.hu/?word=0 itt megtalálod minden képernyőméretben :)
  • Soad999
    #114
    4x4etreme rallyt áttod küldeni :) MSNen v vmin?
  • Jana32
    #113
    4*4 extreme rally. Suliba most ezt toljuk haverokkal xDDDD Meg a Worms 2008-at igaz azt nem bluetoothon hanem csak beállítjuk egymás ellen és adjuk körbe a telefont. Még 4-en is lehet tolni!!!:P
  • Soad999
    #112
    Hi all!
    Vki nem tud vmien játékor rá, amit lehet bluetoothon tolni?:)
  • Jana32
    #111
    Milyen filmet akarsz feltenni? mp4-t, meg 3gp-t tud állítólag lejátszani, de 3gp-t nem tudtam elindítani...:/ mp4-t könnyen rá tudtam tenni, nekem nem írt ki semmi problémát közben... egyébként az mp4-nek szép képe van és viszonylag a hangnak is jó minősége van.
  • Nyccy
    #110
    Sziasztok! Tudjátok, hogy lehet U600-ra filmet tenni? Nem fogad el minden filmet és a memóriakártyára sem tudom egyből feltenni.
  • hooah
    #109
    Akkor, a *.sis kiterjesztésű alkalmazásokat nem is lehet feltelepíteni, ha igen akkor hogyan? Pedig ahonnan töltöttem ott direkt U600-hoz volt való.
  • leoon
    #108
    lehet az a baj, hogy átírjuk a nevét és ezt nem szereti. zenénél nincs probléma, mert működik rendesen, ha le is rövidítem. de a 'játéknál' meg már más a helyzet, amit én is átírtam annál IO hibát jelzett, előtte meg csak simán valami hibaüzenetet kaptam szal szar. nem rossz teló, de már cserélném... :S
  • Jana32
    #107
    Nekem is ki szokta írni... több játéknál ezt írta ki... én sem tudom mit jelent.
  • kraawz
    #106
    még mindig ugyanaz.. szótárt feltette,.jar .jad minden fent van
    átírtam rövidre a nevet,az sem lehet a baja. Telepítés előtt kiír vmi IE vagy IO java hibát..
  • leoon
    #105
    félreolvastam bocs...
    *.sis-t kezeli egyáltalán, nem tudom...
  • hooah
    #104
    hogy hogy kinek?
  • leoon
    #103
    miért kinek *.sis kiterjesztésű még?
  • hooah
    #102
    Hali,
    Meg szeretném kérdezni, hogy a telefonra letöltött progikat(amik nekem *.sis kiterjesztésűek) miért nem tudom használni, ugyanis az írja ki, hogy ismeretlen fájltípus vagy mit?
  • tevenátha
    #101
    nekem csak úgy veszi fel, ha feloldom a billt és úgy nyomok rá. a beállításoknál állítgasd. van olyan opció hogy minden gomb fogadjon-e hívást. szerintem ott állítgass. az is lehet megoldás hogy az érintőgombok érzékenységét visszaveszed
  • hooah
    #100
    Nekem az lenne a problémám, hogy amikor csak csörgetnek/hívnak és hozzányúlok a tokhoz amiben van a telcsi akkor már fel is veszi. Bár lehet hogy azért mert arra van állítva a "felvétel", hogy nyitásra és nagyon érzékeny. Más valakinek nem mutatkozot ilyen probléma?
    Itt
    egy jó kis oldal ahonnan hozzá való alkalmazásokat lehet letölteni.