26
  • valamit
    #26
    valami hasonló rajzfilm sorozat kéne gyerekeknek világszerte (különösen a szegény világokban), ami kellően érdekes formában meg bölcsen (mint egy Jedi mester :) ) toleranciára nevelné őket még kiskorukban
  • bippo
    #25
    Hát nem tudom, miért fikázzák egyesek. Szerintem ez jól néz ki. Rajzfilm, 3D-vel. Teljesen jó, stílusa van. Arról lehet tudni, hogy ugyanaz lesz-e, mint a Cartoon Network-ös Clone Wars, vagy új sztori? Mert a fekete-fehér arcú harcos volt a rajzfilmben is.
    (amúgy én is szívesen látnék egy filmminőségú 3d animot SW témában.)
  • blitzy
    #24
    Valóban jók a Zahn könyvek, az ő regényei a legjobbak, nekem a Thrawn keze duológia még a trilógiánál is jobban tetszik. De, és itt jön a de! A Thrawn trilógiát nehéz lenne filmre vinni. Annyira összetett a sztori, hogy képtelenség lenne úgy filmre vinni, hogy valami lényeges dolog ki ne maradjon belőle. A másik a szereplők... újakat keresni a 3 régi szereplő helyett?? Az már nem lenne az igazi.
  • Kelta
    #23
    Nagyon igazad van a Zahn által irt 3 folytatás jobb lenne mint a régi kezdö 3 film.
    Nagyon ráérzett a dologra, és nagyon meg kéne csinálni..Lucas papa ütödött ha nem kezdi el valahogy :)
    Bár sajna, már egyik szereplö se vállalná el...
  • vampyre
    #22
    Blitzy, úgy gondolom, hogy a 7-8-9 a Timothy Zahn által írt hivatalos folytatásokra vonatkozik, melyek szerintem egy kicsit jobban sikerült regények az 1-2-3 résznél... És ténylegesen kerekebbé teszik a történetet. Bár lehet, hogy csak elfogult vagyok... (Milyen szimpatikus volt Thrawn admirális figurája...)
  • skodatuning
    #21
    amikor bejelentették, hogy megcsinálják az első részt, tökre vártam, hogy milyen lesz, wow, új starwars film, háhááá,újra gyerek lehetek.aztán miután megnéztem, nagyon kényelmetlenül éreztem magam, és azt kérdeztem magamban, hogy fognak lucasék ebből kimászni.azt hiszem akármit is csinálnak, az már csak toldozás-foldozás lesz, a starwars ott kezdődik, hogy menekül a nebulon-b fregatt a csillagromboló elől, és ott végződik, hogy lando tapsikol.ettől függetlenül lehet, hogy jó lesz ez, csak....
  • blitzy
    #20
    7-8-9? Hogy "kerek" legyen a történet? A történet így kerek, ezzel a 6 résszel.
  • year
    #19
    Én úgy tudom azért nem lesz 7-8-9, mert Harrison Ford nem egyezett bele. Nem akar egy "szönyegdarrabbal" együtt szerepelni (Chewbacca). :)
  • Kobaljov
    #18
    a korábbi Starship Troopers sorozatra (Roughnecks) emlékeztet
  • pauly
    #17
    Jaja,én is így vagyok vele :P
  • Bith
    #16
    Inkább a 7-8-9-et csinálná meg, hogy kerek legyen a sztori, mint ezt. Kár, hogy mondta, hogy soha nem lesz befejezve :/. (bár, ha elfogy a lóvé úgyis megcsinálja sztem...)
  • cateran
    #15
    hehh,amikor meghallom a 20th century fox zenéjét,automatikusan várom,hogy az SW főcímzenéje következzen utána.......aztán meglepve tapasztalom,hogy mindig valami más jön....:D (kivéve persze ha SW-t nézek..:D)
  • Iwant2Belive
    #14
    Csak annyit mondok, ha megközelítőleg olyan színvonalú lesz majd mint a Clone Wars már nagyon elégedett leszek. Az egy nagyon jó kis példa arra, hogy az ütős, progresszív és dinamikus képi világ nem egyenlő legmodernebb csúcstechnikák agyatlan halmozásánál. Ráadásul hihetetlen SW hangulatot is tudott teremteni. Szóval akinek nincs stílusérzéke az ilyen dolgokhoz az a hibát inkább magában keresse -.-
  • Picizöldfül
    #13
    Akárki Akármit Mond ,de ez a zene még a mai napig libabőrt okoz nekem...
  • Deffyant
    #12
    a régiekhez képest tényleg megy lefelé elég rendesen... akinek már elege van belőle az inkább nézzen star trek-et, kicsit több inteligencia szorult bele mint néhány lövöldöző kenyérpirító, egy nyálas kölyök, meg dárt fater a lézerborotvájával :D (bocs ha valakinek beletapostam a lelki világába, magánvélemény)
  • cfg
    #11
    Persze sokan mondjak h. 3. milyen jo vegulis az elozo 2 borzalom utan tenyleg jo volt bar meg ez is keves a regiekhez kepest
    Meghallt az sw fele varazs az ujabb reszekben helyette kaptunk happy meal melle tokeletesen paszolo pixel uresseget.
    Tudom mar oruljon a mai mozi nezo ha vmi tartalmasabb,osszetettebb esemenyt var a pixelek helyett, lehet h. nem is az sw minosege romlott hanem csak alkalmazkodott a kor szellemehez.
    nemtudok szo nelkul elmenni ez mellett
  • Dakkon
    #10
    PONOTSAN! mellesleg szerintem a 3. rész az újak közül ütött. jó volt, de ez csak az én(!) véleményem. nekem teccett.
  • year
    #9
    Aki azt mondja, hogy minek ez a sorozat meg akármilyen SW témájú film annak azt üzenném, hogy nem fontos ezeket megnézni! Mindenki zárja le a star wars világot úgy, ahogy szeretné.
  • cfg
    #8
    Miert kell ezt csinalni? Vki loje mar le lucast
    ocsmany ahogy kinez, a story meg ugy is ocska lesz abbol kiindulva h. milyen volt az elmult 3 resz
    Mi a f*szomat akar meg ? penzt nincs neki elleg?
    ellegem van lucasbol es mindazokbol is akik istenitik
  • Sabcsee
    #7
    Én imádom a star wars-ot úgyhogy én várom a sorozatot.Nekem a sith-ek bosszúja rész teccett a legjobban.a sima clone wars mese nem volt nagy cucc mer csak 10 percces volt 1 rész,remélem ezek nem 10 percesek lesznek
  • winnie
    #6
    "még a shrek 1 is jobban néz ki ettől"

    te most komolyan egy mozis animációt hasonlítasz egy tévéshez? komolyan hiszed, hogy ez "megerőltetésen" múlik, hogy akik dolgoztak rajta, azok sz*rtak az egészre?
  • Caligo
    #5
    Meg bizony. Ennyire meggyalázni a star warst.... Mikor voltak ilyen gagyi animációk, könyörgöm, még a shrek 1 is jobban néz ki ettől. Mennyivel vagányabb lett volna ha kicsit megerőltetik magukat.
  • pauly
    #4
    Hát úgy látszik hogy Lucas is megbolondult öreg korára :)
  • avman
    #3
    flame mode on:
    most Lucas tovább folytatja az általa teremtett univerzum teljes sárba tiprását illetve kiárusítását? vagy eredetileg is ennyire gagyi, műanyag lett volna, és tulajdonképpen az első 3 sikerült rosszul? pfff-
  • Kelta
    #2
    Nekem bármi jöhet ami Star Wars :)
    egyébként nem volt rossz az izelitő :)
    ahoz képest hogy azt irja a story nem a skywalker vonallal foglalkozik, csak ök voltak benne :)
  • Atomy
    #1
    Igértesnek tűnik, bár remélem a "ráadásul remek komédia lesz" megjegyzéssel nem a jarjar féle poénokra gondolnak. Talán a legjobb lenne ha inkább komolyra vennék, a 3 új rész szerinetm gyenge volt főleg a romantika meg a viccek miatt. Viszont a Lucas játékok még mindíg jók viccek nélkül is, lehet van összefüggés :)