268



  • Empty
    #268
    Valakinek mentése közvetlen a rádiótornyos Klaus kicsinálása utánra nincsen? Nem lehet ezt kiiktatni! Ez a játék 3/4-e lehet körülbelül már?
  • Mayorpapa
    #267
    Végigolvasva a topicot, láttam, hogy páran megvették ezt a játékot. Ha valaki szívesen megválna tőle, én 1000 Ft-ért (+postaköltségért) megvenném, mivel nem lehet már kapni sehol.
  • cunder1978
    #266
    Nem hittem,h ennyire feltud húzni 1 játék!!! Legalább lenne akna vetőm...
  • cunder1978
    #265
    Halli!Megtudná valaki mondani,h hogy lehet kinyírni ezt a Claust?Legalább már 500szor neki estem de nem bírok vele
  • hykao #264
    minél erősebb fegyverrel ja
  • csrolli
    #263
    mondjuk rakétavetővel
  • hykao #262
    emlékeim szerint nincs trükk, csak adni kell neki, amíg mozog...
  • csrolli
    #261
    Hogy a qrvaanyjába kell kinyírni azt a szemét "aggregátort" Afrikában a torony tetején??? Bevált trükk???
  • hykao #260
    A boltok polcán is fent van...itthon magyarul jelent meg, és potom pénzért árulják...
  • tibiszabo
    #259
    Datán fent van!!!!!!!!
  • #258
    ok
  • Qwerty4
    #257
    Pedig itt a legszabadosabb a warez-téma, legalábbis azokhoz a fórumokhoz képest, ahova az sg-n kívül járok...

    Szücske:

    Letolteni most sztem nehézkes lenne, valószínű mindenhol elfogytak a seederek.
  • Bence94
    #256
    Üdv! Akkor 1. lecke sg-n nem szabad warez dolgokról beszélni.Nem tudjuk hol lehet letölteni...
  • #255
    Heló új vagyok. Nem tudjátok hogy honnan lehet letölteni a játékot ?? Itt az MSN-em [email protected]
  • lewus
    #254
    Sziasztok a cheat kódot hogy kell beirni és hova?
  • ibrik
    #253
    A pálya neve: Menekülés az ellenállás főhadiszállásáról - A katakombák mélyén

    Képmentések:

  • ibrik
    #252
    Pár napja játszom az magyar feliratos Übersoldier 2-vel és elakadtam annál a résznél, ahol feljövök egy alagútból a rakpartra, ahol a feladat, biztosítani a rakpartot (kinyírni minden németet).
    Na ez megtörtént, ott vagyok tök egyedül a rakparton, és a parttól kb. 50 méterre ott áll egy hajó, a fedélzetén két szövetségessel és nem történik semmi.

    Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy mi maradt még ki a feladatból, vagy hogy miért nem folytatódik a játékmenet? Vagy egy bugot fogtam ki, ami másnál is előfordult már?
  • Cina1
    #251
    Hahó.
    Sajna elakadtam! Adó torony, áramos ember,se élet se semmi, se fegyver!
    Csak az örök élet segítene!Légyszi segítsetek!!!!
  • David1 2
    #250
    Hello
    Én arra szeretnék választ kapni hogy hogyan lehet legyőzni az Al-Nasaret-i főellenséget (a szelet irányító csávót akinek a kezei között ilyen áramcsóvához hasonlo kék csík van)
    A választ előre is köszönöm.
  • TYÜTYI2006
    #249
    Sziasztok
    Pár napja elkezdtem játszani az Ubersoldier 2-őt. Ott tartok ahol schneider segédeit kellene megölni, az a baj hogy nem megy, a játékot nehéz szinten játszom, de esélyem nincs itt. Amit találtam hozzá pár hete csalás kódokat, az szerint a config.ini fájlba a legvégére ezt kell írni, hogy legyen konzol: bindc +DIK_GRAVE [console_showhide]. De sajnos nincs konzol. Az 1-nél jó volt. Hogyan kell aktiválni a konzolt? Szerintem csalás nélkül be se tudom fejezni sajnos. Illetve mennyi van még hátra a végéig? Amúgy nem lenne annyira rossz játék, csak ne lennének főellenségek, realisztikus lehetne a sebzés. Nekem bejönnek a WW2-es játékok is.
  • Prince23
    #248
    :D
    Infókat akarok adni:D
  • hykao #247
    Kicsit szétszórt vagy ma. :) Vótmá topiknyitás meg ez... :) Ez nem kiegészítő, hanem a játék egyik "külföldi" (nem orosz) címe.
  • Prince23
    #246
    JÖN a KIEGÉSZÍTŐ!
  • userka
    #245
    Köszönöm a segítséget,valóban nem halok meg,ott követtem el a hibát,amint padlóztam,F9-et nyomtam,nem vártam meg míg kitesz a vagon oldalára.Ettől függetlenül béna egy megoldás.
  • hykao #244
    Nem halsz meg, csak elveszted az eszméletedet egy pillanatra...(feltéve, hogy tényleg ott jársz, és nem épp lelőnek valahova belépve)...a vonaton kívül térsz magadhoz, végig kell oldalazni (jobbra gombbal) a vonat oldalán, amíg egy megfelelő nyíláshoz nem érsz...
  • Qwerty4
    #243
    Nyomjad a jobbra nyilat vagy a D-t...
  • Qwerty4
    #242
    Nekem az jobban is tetszett, mint az ÜS2, leginkább az érdekesebb történet miatt.
    Az ellenfelek valóban gagyik, ez igaz. :)
  • userka
    #241
    Valaki leírhatná konkrétan,mit kell csinálni a vonatos résznél annál a bizonyos ajtónál,ahol ha belépek,meghalok.Korábban ízt írta valaki oldalazni kell,de könyörgöm hol?Kivitelezhetetlen.
  • balee4
    #240
    Hát a You are Empty azért ennek a közelébe se ér, jóval színvonalasabb game ez, mert azzal ellentétben ennek van vmi értelme, ott már az ellenfelek is rohadt gagyik voltak. Bár az igaz, hogy a helyszínek nem voltak rosszak, szépen visszaadták az orosz feelinget. Igaz végigvittem anno, de nagy szutyok volt. Az Übersoldier 2 viszont nem rossz, nekem teljesen bejön, történet szempontjából is egészen korrekt.
  • ütőképes
    #239
    Te mint öreg motoros tudsz még hasonlókat?
  • grebber
    #238
    Igen van hozzá magyarítás!
  • ütőképes
    #237
    A You Are Empty-nek van magyarosítása?És hatudsz még hasonlókat írj!Kösz
  • Qwerty4
    #236
    Ott van például a csakugyan orosz fejlesztésű You Are Empty.
    Vagy az ÜberSoldier 1!
  • ütőképes
    #235
    Hellósztok!Tudtok még valamilyen hasonló kaliberű(szinvonalú és gép igényű)játékot?kösz
  • balee4
    #234
    Kössz! :D
  • Qwerty4
    #233
    jav.:megtalálod
  • Qwerty4
    #232
    Itt metalálod!
  • balee4
    #231
    Honnan lehet előcsalni a magyar nyelvet? Vagy honnan szereztétek be?
  • grebber
    #230
    Na végére értem frankó game volt!
  • grebber
    #229
    Hm a vége felé már nem egyszerű a game eleje amolyan lagymatag szar volt aztán a végére bedurvul eléggé.