57
  • báttyó02
    #17
    nah kiprobáltam,nemrossz,nemrossz:)
    bár sok ujdonság nincs benne,van egy két uj játékmód,meg kis finomitások,de jó ez
    pár kép:









  • báttyó02
    #16
    akkor ez nem medden sztájl? (ott szinte egy az egybe ugyanaz mint a 07:\)
  • Djemba
    #15
    sokkal jobb lett mint a 07
    nyomja mindenki!!!!!
  • báttyó02
    #14
    Tiger Woods PGA Tour 08-HATRED
  • báttyó02
    #13
  • báttyó02
    #12
    E3 Video
  • báttyó02
    #11
  • báttyó02
    #10
    trailer
  • báttyó02
    #9
    fogalmam sincs a fifárol :)
  • HUNtalicska93
    #8
    a fifa 08-nak is ilyen grafja lesz?
  • Djemba
    #7
    király game a 07!!!!
  • zsakosfrodo2
    #6
    Királyos kelletős. Szerintem.
  • Taranov
    #5
  • báttyó02
    #4
    Game Info

    Developer Tiburon
    Publisher Electronic Arts
    Genre Sports
    Release Date August 28, 2007
    ESRB Rating Pending
    GameSpy Score N/A


  • báttyó02
    #3
    Képz
  • báttyó02
    #2
    Hamarosan új szolgáltatást indít az Electronic Arts GamerNet néven: a rendszert elsőként a most bejelentett Tiger Woods PGA Tour 08 fogja használni.

    A rendszer segítségével a játékosok elmenthetik majd legjobb ütéseiket, meneteiket, melyeket aztán megoszhatnak a GamerNet közösségével. Versenyekre is sor kerül majd, ahol a játékosokat online pontokkal fogják jutalmazni. A Tiger Woods PGA Tour 08 érdekes újítása lesz Photo Game Face rendszer, ahol egy fotót feltöltve alakíthatjuk ki golfozónk arcát, továbbá az ígéretek szerint rengeteg ruha és egyéb felszerelés áll majd rendelkésünkre emberünk megteremtéséhez. Az augusztus 28-án megjelenő játék PC-re, PS2-re, PS3-ra, PSP-re, X360-ra, Wii-re és DS-re készül.
  • báttyó02
    #1
    Pár napja próbáltam ki életemben először golf játékot (07es tw) és olyan szinten rákattantam hogy nemigaz:D
    ugyhogy utánanéztem vannak e már infók a 08-ról,íme:


    Golfozz a saját golyóiddal
    [2007. április 13. @ 12:58 - Zarathos]
    Mint tudjuk, a játékfejelsztők a hangsúlyt napjainkban a felhasználók által létrehozott tartalmakra helyezik, és ennek megfelelően egyetlen játék sem kerülheti el "sorsát".

    Legutóbb az EA jelentette be, hogy a soron következő Tiger Woods golfjátékban a hangsúlyt a játékosok által kreált tartalmakra kívánják helyezni. Az EA Sports GamerNet rendszer segítségével lehetőségünk lesz saját fényképekkel módosítanunk golfozóink kinézetét, ezen túl eredményeinket, jól sikerült ütéseinket netre feltöltve elérhetővé tehetjük azokat mások számára. A játék idén valamikor fog megjelenni.

    gamestar.hu