57
  • BKriss
    #57
    Sziasztok!

    Ha esetleg érdekelne valakit egy jó kis Tournament bajnokság szívesen látjuk a versenyben!

    További infókat email-en vagy az oldalunkon és a fórumban kaphatsz!

    B.Kriss
    -=VMT-G@ming Staff=-
  • BKriss
    #56
    Hello Szevasztok!

    Indul egy TWPGA 08 bajnokság!

    Ha érdekel katt a ide.
  • wandrew26
    #55
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy ha 2 ember játszik egymás ellen, akkor egy harmadik be tud e kapcsolódni mint csak néző?
  • blackcalibra
    #54
    Van. Köszi szépen!
  • blackcalibra
    #53
    2 játékos mód van benne?
  • Amiga
    #52
    Szerintem nincs...
  • DeenQa
    #51
    Hali.
    Egy kis segítség kéne! Egyik torna után kijött a niketől egy szponzor ajánlat, és véletlen nem-re kattintottam, pedig a nikére vártam :( Most meg már csak azért se akar az jönni... Mit lehet tenni ilyenkor, nincs vmi cheat? :(
  • bariihighzor
    #50
    demondjuk ha van vmi netes bajnokság és tudtok róla írjátok le: D
  • bariihighzor
    #49
    őő leszedtem a 08 at akinek van kedve jáccani velem az előbbi üzimbe látja az msnem(:
  • bariihighzor
    #48
    msnem:[email protected] köszelőre is : D puszi
  • bariihighzor
    #47
    őő kérnék segítséget hogy honnan tudom letölteni a 08-at ha valaki adna egy torrentet megköszönném...ja és még annyi hogy ezekhez sajnos nincs magyarosítás gondolom mint a többi easports termékhez se ugye?: D
  • passatgt
    #46
    nálam állandóan kifagy, viszont kb 4-5. indításra elindul..
  • Mettyu90
    #45
    Sziasztok, lenne egy kérdésem, ha új emberrel amatőrként játszom a pga tour játékmódban,akkor mennyi idő múlva kapok szponzort?
    köszi
  • báttyó02
    #44
    nm:)
  • Egedke
    #43
    Köszi! Sikerült!
  • báttyó02
    #42
    na szal amitől jó lesz:

    fogod az egész dvd-t rámásolod a vinyódra,a directx mappából törölsz mindent,és beteszed azt amit feltettél a gépedre

    ha ez megvan innen inditsd a telepitést(tehát ne a dvdröl),és máris továbbmegy
  • Egedke
    #41
    Nem lett jó :S
  • csgj
    #40
    nekem jó lett :P
  • báttyó02
    #39
    attol nem lesz jó
  • csgj
    #38
    igen, előfordult... windows kompatibilitást a telepítőnél állítsd mondjuk win2000-re
  • Egedke
    #37
    Hy!
    Telepíteném a játékot, és mikor elfogadom a licencszerződést akkor kiírja hogy a telepítést nem folytathatja mert DX9.0C kell neki. Hiába töltöttem le ahonnan írja még mindig ezt írja ki. Másnál is előfordult ez?
  • báttyó02
    #36
    ea-től szvsz se várj javitást erre:(
    nagyon elszálltak az utóbbi pár évben maguktól...
  • csgj
    #35
    mondjuk azért lehetne olyan kedves az EA, hogy keres megoldást a problémára (esetleg egy patch-el), mert akkor ezek szerint több embernek is lehet Jaw-bug-ja -.- Vagy ez is csak egy bunkó "vegyéljobbkártyát" akció
  • Gerbill
    #34
    Amikor a 07-tel játszottam nekem is az volt, és ott többször volt ez a hiba.
  • csgj
    #33
    akkor nem csoda, hogy az én 9600-as 256mb-os sapphire-ommal többször is látom a "Jaw-bug"-ot :P
  • Gerbill
    #32
    Nem tudom, nekem ATI x1650Pro-m van és a 08-ban még csak egyszer fordult elő, míg a 07-ben gyakrabban.
  • csgj
    #31
    de ez a hiba csak bizonyos kártyákkal jön elő, vagy mi? Nemrég így jártam a Ghost Recon legújabb részével is, csak ott a fák lombjai voltak kockák... :P :(
  • Gerbill
    #30
    Szerintem ne nagyon reménykedj, mert ez a hiba már a 07-ben is benne volt. Amúgymeg nem tartozik az agyon supportolt játékok közé, tehát lehet, hogy patch se lesz.
  • csgj
    #29
    azért remélem ha kijön egy patch azzal már jó lesz.... :(
  • báttyó02
    #28
    multiba nem lenne vkinek kiprobálni? még sose toltam onlájn:D
  • báttyó02
    #27
    hát ez szerintem egyébi problem
    nálam teljesen jó
  • csgj
    #26
    na hát engem kezd rohadtul idegesíteni ez a JAW-bug... már próbáltam néhány grafikai beállítást is módosítani, de nem volt változás..



    Pedig normális állapotában szép nyaka van a csajnak... :P Egyébként más játékosoknál is ez a baj (az ellenfeleknél is)
  • kretyás
    #25
    ezmi sakk?-
  • báttyó02
    #24
    hmm ez érdekes O_O:D
  • csgj
    #23
    Leszedtem, naon jó game, csak van vele egy kis grafikai bajom... A játékosoknak néha benyúlik a bazinagy tokájuk :P Az én játékosomnak is le van véve a jaw-ja (=tokája), mégis néha behülyül a progi, és bazinagyot csinál neki...
  • báttyó02
    #22
    na megvolt az első torna is
    bunkerből nagyon mennek az ütéseim:D



  • Kanál
    #21
    oke!!!!!!!!!
    nyomom!!!!!!
  • Kanál
    #20
    név igencsak stimmel
  • báttyó02
    #19
    nah ma elkezdtem a pga tourt az emberemmel
    eddig nagyon bejövős,az új replay-ek pl nagyon feldobják a játékot
    egy két szebb ütés,meg képek:











  • Gerbill
    #18
    Szerintm ezt is megfogom unni a felénél, de eddig tetszik. Még csak egy Boss-t győztem le, a többihez még nem elég erős a karakterem:)