5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • shrike7973
    #1244
    Kiadták a g92 GT/GTS t és a GTS G80 ára egyhelybemaradt. Nem nevettetlek
  • SzocsA
    #1243
    mi nem biztos?
    ha kiadnak valami újabb szériát akkor a régebbi drágább mint az új na ne nevettes!
    nem így van a kocsiknál vagy akárminél?
    hogy lehetne annyi az ára mikor már elavult HM!?
  • shrike7973
    #1242
    Nembiztos. 8800 GTS is tartja az árát
  • SzocsA
    #1241
    ha a 9800gx2 130 000 ba kerűl akkor az ultra 8800 az ez alatt lesz? hm?
  • Gabesz amd64
    #1240
    na azt benézem h annyiba fog kerülni :S
  • Solten
    #1239
    Nekem nem fáj az igazság. Neked úgy tűnik igen :)
  • Solten
    #1238
    Na beszéljünk inkább a videokártyákról, kit érdekel pár ribanc.
  • G18XM8
    #1237
    Szerncsétlenek rá kényszerülnek, vesz valaki egy apró újságot 4-5 oldal csak hostess szolgáltatás, ennek 80 %-a egyetemista, főiskolás. Na de hagyjuk ezt, szomorú, és nem ez a téma.
  • davidka003
    #1236
    Nekem matek tanár mesélte, hogy az orvosi egyetem 800.000 Ft fél évre.
    Ki bírja ezt fizetni?

    Ez a hír pont ide passzol:

    "BUDAPEST – A legóvatosabb becslések szerint is 200 egyetemista vagy főiskolás lány prostitúcióból fizeti tandíját. A magukat buja vadmacskaként hirdető lányokat többnyire a kényszer csábítja a szexiparba, hiszen akár egy hétvége alatt megkereshetik a számlákra szükséges pénzt.
    Barbiként hirdeti magát
    Barbiként hirdeti magát
    Franciaországban hatalmas vihart kavart, hogy kiderült: diáklányok a testükből fizetik tandíjukat. Ami azt illeti, a magyaroknál ez hasonlóan működik. Egy Trixi (19) néven bemutatkozó lány ezt írja az interneten: „Kislányos testű, 19 éves, szép arcú egyetemista huncutkodna. Bújj hozzám és szeress! Nem akarsz megrontani?” Anna (21) ekképp csábít: „Szeretnél kipróbálni egy csinos, szép arcú, igényes diáklányt? Én igazán szeretem és nagyon élvezem a szexet. Ha jó leszel, bármit megbeszélhetünk!”

    A Blikk több lányt is megpróbált megszólaltatni, de félnek, hogy fény derül kilétükre, és ez hátrányt okoz nekik. Egy Barbi nevű lány annyit mondott, hogy szerinte senki sem élvezetből csinálja ezt a „munkát”. – Elég baj, hogy erre kényszerülünk – tette hozzá. – A legtöbbjüknek albérletre, tandíjra kell a pénz. Olyan is akad, aki beteg szülei ápolására fordítja a keresetét – mondta a budapesterotika.hu internetes oldal szerkesztője.

    Földi Ágnes, a Prostituáltak Érdekvédelmi Szövetségének elnöke úgy véli: Budapesten legalább 200 diáklány él a testéből. – Jellemzően azok próbálják ki magukat a szexiparban, akik a lakóhelyüktől távol tanulnak – állítja Földi. – Később sokan prostik maradnak a könnyebb pénzkereset miatt. Ez egyértelműen a nehéz gazdasági helyzet miatt van. 1999-ben 500 prostituált dolgozott Budapest utcáin, ma 20 ezer."
  • G18XM8
    #1235
    Számolj rá kb. 20 ezret de lehet hogy keveset mondok, ismerjük ezeket a kedves kereskedőket.
  • G18XM8
    #1234
    Hát igen pláne ezzel a tandíjjal. Köszöni a magyar tanuló ifjúság ha valakinek nem tudnak segíteni a szülei hostess szolgáltatással keresi meg a lóvét, ugye nem kell elmagyaráznom mit jelent ez. Ezt akrták elérni? Igen megcsinálták. Új Magyarország. Gratulálok...
  • Dave0092
    #1233
    nah énse vga-ra költeném, de tanulsára se!
    500 euro, azaz 130 e, hogy most itthon mennyi lesz...
  • madass
    #1232
    biz az évi 105k ..... egy évedet tudnád belöle fedezni egyetemen....
  • G18XM8
    #1231
    Mondasz valamit, értelmesebb dolgokra is el lehet azt a pénzt költeni.
  • G18XM8
    #1230
    Több lesz az annál szerintem, ha most a 8800gtx kerül kb. annyiba mennyibe fog a 9800gtx (furcsálnám ha kevesebbe mint elődje), és mennyibe fog a 9800x2?
  • davidka003
    #1229
    Én a helyedben a ballagási pénzt inkább a továbbtanulásra költeném, nem egy videókártyára.
  • G18XM8
    #1228
    Ne őrjíts már a 3870x2 majd hogy nem fele annyiba fog kerülni és ugyan azt a teljesítményt nyújtja szinte. Azon a pénzen amit megspórolsz meg vehetnél erősebb procit, memóriát, lcd monitort, vagy amit akarsz. Gondoljkodj már melyiket éri meg jobban, de te tudod...
  • milk41
    #1227
    akkor megvan hogy mire fogom elkölteni a ballagás pénzemet:)
  • davidka003
    #1226
    Mi is a problémád? Ott van a 4xAA-as teszt 1600x1200-as felbontásban Ulra High quality-n. Ennél magasabbon felesleges tesztelni.
  • virs lee
    #1225
    Mondjuk ezeket a no AA teszteket nem igazán értem miért divat manapság ebben tesztelni, a 21. században ki használja így a játékokat? Főleg csúcskategóriánál... Sztem mindent maxon kéne, felbontást, AA-t, beállításokat.
  • virs lee
    #1224
    Te is úgy véled túl jó eredményt ért el a 3870 a valós teljesítményéhez képest? :P
  • kissadamvikt
    #1223
    a 9xxx-es széria után mi jön 1xxxxx vagy micsoda???:D
  • Dave0092
    #1222
    130 k
  • milk41
    #1221
    GeForce 9800 GX2 kb. mennyibe fog majd kerülni?
  • kovecses
    #1220
    Persze. Nem is azért mondtam. nincs nekem azzal a játékkal semmi gondom.
  • G18XM8
    #1219
    De jó játék, én még most is szívesen játszok vele.
  • G18XM8
    #1218
    Pontosan így értettem...
  • kovecses
    #1217
    Oblivion mindig egy különc játék volt.
  • Solten
    #1216
    Biostar GeForce 9600 GT 512 MB

  • Solten
    #1215
    Úgy vettem észre ha megnézek 10 tesztet, hasonló eredmények vannak a ph-n persze teljesen az ellenkezője. Szvsz a ph tesztje nem sokat ér.
  • BaliBoy
    #1214
    Szerintem úgy értette, hogy a 3870x2 felannyiba fog kerüni mint a 9800x2.
  • Dave0092
    #1213
    1 hét alatt szerinted lemegy a x2-es a felére?
  • G18XM8
    #1212
    Xar ügy, mire kijön a 9800x2 a rivális dupla gpu-s feleannyiba fog kerülni és csak az igazi nvidia fun-ok veszik majd meg a 9800x2-t mert nem gondolkodnak... Pedig nem igazán lesz jobb, egyik kártyán sem akadnak a játékok.
  • G18XM8
    #1211
    Hülyeség az összes diagramm amit tesztnek hívank, ebből is látszik.
  • fittyfene
    #1210
    GeForce 9800 GX2 - ismét elhalasztva
    Még várni kell kicsit rá!
  • Abu85
    #1209
    Senki sem hazudik a PH! High-on nyomja míg az Ipon Maximum beállításon. Ezenkívül az is lehet, hogy a PH városban tesztel, míg az Ipon az erdőben. Ennyi ... nem kell mindjárt rosszra gondolni. Senkinek nem érdeke a félrevezetés.
  • BaliBoy
    #1208
    Kíváncsi lennék hol hazudnak:
    PH
  • Nelman
    #1207
    Ez majdnem olyan, mint a G92 GTS.
  • Solten
    #1206
    a teljes teszt

    Milyen jók ezek az iponosok :)
  • Solten
    #1205