5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Bucser
    #564
    azt ugye vágod, hogy byebye garancia. Házikókány hurrá.
  • Solten
    #563
    Maszka jó fej, csak néha elgurulnak a gyógyszerei...
  • Bucser
    #562
    Én nem is cserélek benne hűtést. Egyszerűen ne veszek hangosat és kész.

    Most is inkább megvártam a HTPD-s ASUS 8800 GT-t minthogy mást vegyek. és semmit nem emelkedett a gépem zajszintje a korábbi vízhűtéses karihoz képest.
  • Bucser
    #561
    Én valahogy nem értem... Te funkcionális analfabéta vagy?

    Írsz nekem arról, hogy a PC még warezban is olcsóbb, pedig direkt mondtam basszus, hogy a warezt ne vegyük elő, mert az nem vezet sehova... Erre azzal jössz, hogy akkor kevésbé megy tönkre a gép.. hát basszus...
  • Solten
    #560
    Mi a faxért kell a videokártyába hűtést cserélnem?? Építsen bele rendeset a gyártó.
  • MaSzKa
    #559
    ezt halgasd meg :
    http://www.youtube.com/watch?v=2sDHSHUMaOs&feature=related
  • Solten
    #558
    hehhehh
  • Bucser
    #557
    De a faxért kelljen nekem egy konzolba hűtést építenem?? Építsen bele rendeset a gyártó.
  • Bucser
    #556
    Azért emlékszik még mindenki erre:)



    Bár eléggé eltrollkodtuk a topicot pedig nem akartam:D
  • MaSzKa
    #555
    pont ha átalakítod akkor lesz halkabb vagy megbízhatóbb (h2o hűtés)

    ha flasheltel játszol akkor az optikai meghajtója is továább bírja
  • MaSzKa
    #554
    warez nélkül is megsül még elöbb az xbox elmodom és úgy is hangos
  • Solten
    #553
    Ha már itt tartunk a ventije is full katasztrófa, elég zajos.
  • Bucser
    #552
    Legalább olvasnád amit írok... minek akarsz egy zajos X360-at venni? ugyanis az X360 dvd drive-jának van olyan hangja mint egy kávédarálónak...

    Valamint lentebb írtam: WAREZ NÉLKÜL HASONLÍTSD ÖSSZE!!!
  • MaSzKa
    #551
    leghangosabb alkatrész a HDD-m

    azért akarok venni valami zajcsökkentős belső HDD hűtőt és másik házat is
  • MaSzKa
    #550
    az számítzógépem elég halk ha nem tudnád

    az x360 hawernál mint 1 V8-as motor

    amúgy 1200Ft arra 1 warez játék a DL lemez miatt csak azon megy

    így a pc mindig olcsóbb
  • Bucser
    #549
    Miért veszel egy olyan hangos kávédarálót ha nem a játék miatt? DVD-t nézni kicsit drága móka.
  • Bucser
    #548
    MaSzKa te is bizonyítottad már párszor, hogy neked meg nagyon sokmindenről nincs fingod. Egy konzolt hosszútávon olcsóbb és Kevésbé frusztrálóbb fenntartani mint egy GamerPC-t. Kivéve ha a gamerPC-n warezol a véristvánka, de most vegyük komolyan magunkat és ne warezoljunk. A Konzol olcsóbb és egyre olcsóbb valamint a játékokhoz is hozzá lehet jutni.

    Úgyhogy ha azon játékok amikkkel szeretek játszani jönnének konzolra valszeg azzal játszanék. Addig meg marad a gamerPC.

    Szimulátor valóban nincs konzolon és mint mondtam magasabbszitű egységekkel rendelkező FPS sem. de a jövőben azok is meg fognk jelenni. és a konzolra is lehet tenni egeret billentyűzetet. Akkor hol a probléma?
  • MaSzKa
    #547
    konzolon az FPS és szinmulátort el kell felejteni mert nincs

    amugy most akarok x360-at de nem a játék miatt megsugom
  • MaSzKa
    #546
    látom fingod nincs a konzolokról

    pont hogy azokat is kell fejleszteni már

    mire minden kábelt megveszel hozzá a pénztárcád is üres lesz
  • MaSzKa
    #545
    hogy lenne már kamu

    a prohardver tesztjeit külföldön is elismerik

    amugy a külfüldi tesztekbe még szarabb a 8800GT SLI főleg a német minőségi tesztekbe
  • Attila8805
    #544
    Kapásból itt van a Gta IV:D
    Az pl pont pc-re nem jön ki.
    Legalábbis eddig nem jelentették be.
  • MerlinW
    #543
    Nem vagyok konzol párti (nem is volt soha), de nézd már meg a neveket amik az utóbbi 4-5 évben kijöttek PS-re vagy X-re. Utána azt amik ki fognak jönni. Méghogy manga szarok...
  • Bucser
    #542
    A JApó manga szarok az esetek 90%-ban messze sokkal jobbak mint bármely európai/amerikai ellensúlya.

    Mellesleg sokkal több minden jön konzolra mint pc-re. Annak ellenére, hogy nincs konzolom és nem is tervezem vételét mivel az én játékfajtáim hiánycikkek konzolon. (szimulátorok, komoly taktikai stratégiai játékok FPS-ek stratégiák.) Ezek kellenek. Nekem ezek jók, de Konzolra sokkal több játék jön, de ne is kezdjük el a konzol vs pc hibát. amit korábban ír4tam tartom.
  • virs lee
    #541
    Persze hogy írnak, különben kivel tudnál vitatkozni? ^^
  • virs lee
    #540
    Ha meg eleged van a fejlesztésből vegyél konzolt.

    ... és siránkozz hogy egyik játék se jelenik meg rá amivel játszani is lehetne, csak japó manga szarok.
  • virs lee
    #539
    Az ATI is már csak CF-el tud felmutatni valamit, anélkül utolsó helyre is kevés a "csúcs"kártyája.
  • Solten
    #538
    Na végre, értelmes emberek is írnak ide... Ezt a meddő óvódás vitát már nem volt erőm végigolvasni.
  • Bucser
    #537
    Érdemes olvasgatni ezeket a topikokat ahogy az ATI és NVidia kereszteslovagok egymásnak esnek bizonygatva, hogy melyik szarrágó gyártó kártyája jobb a másik új kártyájának eljöveteléig majd ha kijön az új kezdik előlről a baromságot.

    Nem uncsi még srácok? mindenki vegyen azt amit akkor akar. Ha állandóan várod a jobbat és újat soha nem veszel semmit. Ha meg már megvetted nem kúrvára mindegy mit vettél?

    HA meg keresgéled a legjobb ár teljesítmény arányt azt mondom amit a marketing tanárom mondott midig. "Minden annyit ér amennyit hajlandó vagy adni érte." HA megér neked egy 8800 G92-es magu GT X pénzt akkor adj azért annyit. Ha a 3870 X2-vel akarsz gízdázni akkor vegyél olyat. Ha meg eleged van a fejlesztésből vegyél konzolt.

    De hitvitákról HSZ-ek 10 000-in keresztül vitázni jó nagy baromság. Hisz az emberek 90%-a hitvitát csinál belőle. hisz ahány teszt annyi eredmény.
  • Inquisitor
    #536
    Mondtam én, hogy az új best buy kártya lesz a 9600GT, a 8600GT sajnos nem volt az sosem ... bár 20K körül azért még is, de sose érte el a 6600GT és 7600GT nimbuszát. Ideje kiköszörülni a csórbát.
  • Inquisitor
    #535
    Az újabb GF8-ak is támogatják a VC1, Mpeg2 és H.264 HD videókat, igaz picit lasabb.
  • Dave0092
    #534
    én szoltam előre, majd meglátjátok....
  • zoolee
    #533
    Te hülye vagy?Már bocsi.
    Fos-zollal szemben azért meg kell tartani az előnyt.
  • tugyiti
    #532
    keep up the good job guys
  • Dave0092
    #531
    Amugy ne nagyon villogjatok ezzel a SLI szarral. mert ha lenne egy cseppnyi eszetek, akkor rájötök, hogy kv 1 év mulva, lesznek olyan köcsögök nvidiáék, és fejlesztő uraságék, hogy az uj játékok csak sli be mennek normálisan. Szerintetek Miért van ez az sli, tripla sli, meg quad?
    Mind pénzért. Ha a játékok csak iyesmi paraméterekkel fognak menni, hogy egy uj nvidia ami 11 000 sorozat, csak slibe érdemes, akkor majd leshettek. Crysis 2-nél számithattok az only SLI modra.
  • ProGabe #530
    jah,már eszembe jutott :) azért kösz

    a teszthez azért tegyük hozzá,hogy sokszor nem is működött az sli.persze ez még nagyobb égés...
  • Dave0092
    #529
    több kártya...
  • virs lee
    #528
    kereszt tűz :)
  • ProGabe #527
    mijaza a CF? :S
  • virs lee
    #526
    te meg pubi vagy.

    8800Gt sehol sincs
    Dehogy nincs.
  • zoolee
    #525
    Na ez a nagy kamu!!!!