5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • virs lee
    #604
    kezd fárasztó lenni, hogy ez a topic tele van szöveget értelmezni nem tudó emberekkel
    Pl. veled?

    Csak a te kedvedért újra: #602.
  • Bucser
    #603
    olvass visszább.

    (kezd fárasztó lenni, hogy ez a topic tele van szöveget értelmezni nem tudó emberekkel..)

    De csak a te kedvedért újra, "Kultúrális különbségek a videó szerepjátékokban". Hogy talán fel is fogd miről van szó a cikkben.

    De szólja ha nem tudsz angolul és lefordítom neked...
  • virs lee
    #602
    Fogalmi zavar! Nincs olyan hogy "keleti" RPG. RPG van meg nem RPG. Én pl. a dio2-t meg a TQ-t is szeretem, de egyik se RPG, csak hack'n'slash, mégha a kiadó úgy is szeretné reklámozni.
  • Bucser
    #601
    Tudod mit? Hagyjuk. Én azt mondom, fekete te meg rávágod, hogy nem mert fehér. Parttalan vita.

    Úgyhogy le is zárható meggyőzni úgysem fogsz és én sem téged. És egyébként is leszarom a véleményed, hogy mi az RPG. Mind nyugati mind keleti RPG-kel jól elvagyok, sőt papír alapút is szívesen játszom.

    Pont. Részeről lezártam ezt a hosszas trollkodást ami indult arról, hogy miért kell MaSzKa-nak X360 ha nem játszani akar vele?
  • virs lee
    #600
    Téged kell helyre tenni. :P

    Ez a jrpg-s belemagyarázás olyan mint amikor hozzánemértők bizonygatják hogy a cracker = rossz hacker, miközben a crackelésnek semmi köze a hackeléshez.
  • Bucser
    #599
    Hát ha szereted ha a keselyű kereskedők lehúznak hajrá:) én maradok a külföldi rendelésnél. Olcsóbb és korrektebbek is.
  • Bucser
    #598
    Akkor talán tedd helyre magadat.

    Mert úgy tűnik te tapoigatózol eléggé sötétben arról, hogy mi a SZEREPJÁTSZÁS és annak milyen átvitt részei vannak Számítógépre.
  • MaSzKa
    #597
    nincs fagyás de szétégett GPU az van

    meg 3LED is

    Bucser: amúgy mivel magyar vagyok itt vásárolok az országba
  • virs lee
    #596
    FF az mióta RPG? Olcsó kalandjáték. Az a baj, hogy a fogalmakkal nem vagy tisztában, így nehéz vitatkoznod.
  • Bucser
    #595
    "Közük nincs az RPG-hez. "Csak" ennyi"

    Melyik Final Fantasy-t toltad végig? Vagy Chrono Triggert vagy Chrono crosst vagy éppen Dragon Questet?
  • zoolee
    #594
    Jah, azon csak "csakúgy megálló" FORZA 2 van:D
  • virs lee
    #593
    De az megszokott dolog, konzolra meg ugyebár nincs lefagyás... ^^
  • virs lee
    #592
    Régen találkoztam ilyen korlátolt emberrel már bocs:)
    Miért, tükör nélkül fésülködsz? ~~

    Már miért ne tartoznának bele a jRPG-k?
    Amiért a Crysis, meg az NFS se. Közük nincs az RPG-hez. "Csak" ennyi.
  • virs lee
    #591
    Kint a pc-s cuccok is annyival olcsóbbak. Bocs.
  • virs lee
    #590
    Sokat. Haveromnak x360-a van (igaz ő 2-3k-ért veszi hozzá a játékot, feltéve hogy még nem vágták hozzá ingyen a partnerek), HD-s LCD tv-vel. Rezeg a buzi kontroller, de nem hozott lázba. Autoaim FPS-ben, jelzi az ideális ívet autósban... tök easy rider. ÉS gfx-ben is csak épphogy nem szar.
  • Bucser
    #589
    Jah persze én meg a jégvirágos "ablakokra".
  • virs lee
    #588
    Én a GC-s kékhalálra jobban emlékszem. ^^
  • Bucser
    #587
    Régen találkoztam ilyen korlátolt emberrel már bocs:)

    Már miért ne tartoznának bele a jRPG-k? Ugyanolyan szerepjátékok matematikai alapú formulákkal építhető karakterekkel és KÚRVAJÓ törénetekkel, szerethető karakterekkel tele.

    Nem attól RPG az rPG hogy egy híres realmre vagy éppen szabályrendszerre épül. hanem hogy játszható a szerep és sok választási lehetőséged van benne.
  • Bucser
    #586
    bocs, de te magyarországi boltból vásárolsz?

    Gratulálok.
  • virs lee
    #585
    Mi az hogy jrpg? RPG az annyit jelent hogy szerepjáték, ebbe nem férnek bele a manga kalandjátékok! Nincs RPG konzolra.
  • virs lee
    #584
    Egy konzolt hosszútávon olcsóbb és Kevésbé frusztrálóbb fenntartani mint egy GamerPC-t.

    Ja, azért olcsóbb, mert nincs is mit megvenni hozzá (színvonalas játékok). De sokkal olcsóbb ha konzolt se veszel. ^^

    Kivéve ha a gamerPC-n warezol a véristvánka, de most vegyük komolyan magunkat és ne warezoljunk. A Konzol olcsóbb és egyre olcsóbb valamint a játékokhoz is hozzá lehet jutni.

    Oké, ne warezoljunk! Vegyük meg a pc-s játékot 10-12k-ért, a konzolost meg 16-20k-ért! Melyik is az olcsóbb? Ja, hogy úgy már drágább a konzol?...
  • Bucser
    #583
    PG van rajta bőven. Jrpg. csak ezek hiányoznak pl a PC-ről szerintem.
  • Bucser
    #582
    Te mennyi konzolos játékot láttál eddig?
  • zoolee
    #581
    Hát, van Gay boxra ez a vivá pinyátá, hát aszittem besz@rok mikor megláttam, hogy 15 ért osztogatnak egy ilyen fozst.
  • virs lee
    #580
    konzolon az FPS és szinmulátort el kell felejteni mert nincs

    Meg az RPG-t, stratégiát, stb.
  • virs lee
    #579
    Pláne ha a játékokat is. ~~
  • virs lee
    #578
    Kapásból itt van a Gta IV:D
    Az pl pont pc-re nem jön ki.


    De kijön, mint mindig. A konzolos cégek lefizették a kiadót hogy előbb konzolra menjen a lebutított verzió, aztán jön pc-re a feltuningolt teljes, Ígí volt ez a 3-mal is. ~~
  • virs lee
    #577
    Tom Mike, te mp3 párti vagy. ~~
  • virs lee
    #576
    LOL.

    Mellesleg sokkal több minden jön konzolra mint pc-re.

    Ja, sok hulladék. Ilyenek pc-re is vannak, csak azt sharewarenek hívják, és nem 16-20k-ért árulják a boltban. ^^
  • MaSzKa
    #575
    rosszul járt akkor

    én nem vagyok felelőtlen

    legtöbbször mindent átgondolok jól
  • Bucser
    #574
    Jahh hát persze egyszer leolvad oszt byebye tényleg zsenyiális. Ami mint tudjuk hivatalos számok szerint az Xboxok 16%-ánál megtörténik. Azaz minden 6. szétmegy.

    Végülis ha ilyen könnyen szétmegy mindig van az embernek 65 ezer pénze újat venni. Bár mondjuk ismertem olyan emberkét is aki biztonsági öv nélkül száguldozott forgalomban nem betartva a sebességhatárt. azt mondta van pénze a büntit fizetni. A gond az volt, hogy egyszer korlátról kellett levadászni és mostmár semmivel nem tud fizetni, mert megnyekkent a nyaka és onnantól lefelé BÉNA.

    Probléma mindig adódhat és felelőtlenség ha azt hiszed, hogy mindenre fel vagy készülve és elkerülheted a javíttatást.
  • MaSzKa
    #573
    az állami titok :D

    a ps2 ből valami katonai valamit lehettett régen csinálni :D

    azért mert a konzolok hangosabbak mint 1 normál pc manapság

    igaz ps3-at még nem láttam de az kinek kell amit nem lehet ciripelni :D
  • MaSzKa
    #572
    MSI az ilyen :D
  • Bucser
    #571
    Elmondanád mi a halálért linkelsz ilyen kibaszott hangos modokat?? MODOLOD-> UGROTT A GARANCIA értsd meg.

    Arra még mindig nem válaszoltál, hogyha nem játékra akkor mi a halálra veszed ezt a hangos porszívót?
  • Solten
    #570
    Te nyavalyogtál a táp és a garancia vonatkozásában nem 1×...
  • Solten
    #569
    mikor besz@rt az MSI kártyám, egy hónapig b@szakodtak vele mire visszaküldtek egy másikat. Gondolom nem a polcon porosodott (bár azt is el tudom képzelni).
  • MaSzKa
    #568
    kit érdekel a garancia már bocs

    szted én hülye vagyok? nekem az átalakítás a fontosabb
  • Bucser
    #567
    Ugye azt is tudod, hogyha nem jóváhagyott firmware-t teszel bele szintén byebye garancia. (azt meg csak a hülye hiszi el, hogy nem nézik meg, hogy volt-e updatelve a flashrom és ha igen mivel)
  • MaSzKa
    #566
    warez nélkül konzol még drágább 17eFt 1 játék

    hallgasd milyen hangos
    http://www.youtube.com/watch?v=WFMv8lilSy0&feature=related
  • Solten
    #565
    "Én nem is cserélek benne hűtést. Egyszerűen ne veszek hangosat és kész"

    NA OTT a PONT. Én is inkább értelmes hűtésű kártyát választok. Sok hülye meg kapirgálja a RAM-ról az odakozmált hűtőpasztát...