5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Gabesz amd64
    #1044
    szerintem Te csinálsz ebből nagy ügyet kisfiam :D
    16(vagy még csak 15) évesen mit okosítosz?!

    Igen te is "harítOd" a a dolgokat másra...

    amugy a neked a "minden" az mit jelent?
  • Solten
    #1043
    Zotac GeForce 9600 GT Amp! Edition
  • Solten
    #1042
  • Solten
    #1041
    Akcióban a palit sárga műanyag dobozkája:



    Palit GeForce 9600GT Sonic Review & SLI Testing
  • virs lee
    #1040
    Hááát... az intelhez képest az nvidia-ati-amd se lenne nagy hal.
  • SzocsA
    #1039
    1 kocsit hát ultra árából már kijön akár 5 trabant ha ami jó állapotban van!
  • grebber
    #1038
    Megnyilhat vagy eltünhet az nvidia SLI
  • tugyiti
    #1037
    -.- a versenyhivatal nem azt vizsgálja hogy ez eddig vga-t gyártott ez meg cpu-t akkor hajrá mehet a nász,hanem azt hogy adott cég mekkora piaci szerepet tölt be és jut ezáltal tisztességtelen előnyhöz (lsd. MS) csak sajnos ekkora tőkés érdekek mellett ez ma már nem érvényesül 100%-ban
  • davidka003
    #1036
    Az AMD processzorokat gyártott.
    Az ATI meg videókártyákat. Nem volt közöttük verseny.
  • tugyiti
    #1035
    És ennek mi köze gvh-hoz?
  • G18XM8
    #1034
    Csak az amd-ati-nál az ati bele akart olvadni az amd-be ők nem voltak konkurensek, a nagy konkurensbe biztos nem olvadna bele inkább valami más cégba akkor vagy megszűnik ami persze eléggé naív feltételezés lenne, mivel sosem lesz annyira veszteséges, sőt egyre nyereségesebb.
  • tugyiti
    #1033
    Mint ahogy az amd-ati fúziót se engedte....
  • G18XM8
    #1032
    Ez meg a másik, de nem is tudná.
  • G18XM8
    #1031
    Szerintem ilyesmit nem fogunk megélni, viszont olyat igen hogy ebben az évben az ati több jobb kártyát (4xxx széria) kiad ami jobb az nv-nél. És a 2 gpu-s kártyában is megelőzte az nv-t, hamarabb kiadta ezzel megszerezve az előnyt, még most nem érződik de majd fog. Mennyi lesz a 9800x2, és mennyi a 3870x2? Szerinted ha valaki majd 2 gpu-s procit akar venni inkább a kétszer annyiba kerülő 9800x2-t veszi meg, hol alig valamivel lesz jobb?
  • davidka003
    #1030
    Az Nvidia, ha akarná sem tudná megvenni az Atit.
    Az amerikai versenybíróság úgysem engedélyezné.
  • G18XM8
    #1029
    Már a 3870x2, vagy 8800gtx, ultra árán is lehetne egy kocsit venni, nem egy nagy durranást de lehetne, egyébként amennyibe most kerül egy 3870x2 90-110 között szoktam látni kb., annyi a fizetésem tehát amíg nem megy le drasztikusan az ára felejtő.:D Ultráról ne is beszéljünk az ha jól tudom még mindig 160-170 körül van? Annyit nem ér meg az biztos.
  • shrike7973
    #1028
    Sztem megéljük azt is hogy az nv felvásárolja az atit és a maradék vackokat a vegyes ábcékbe árulják majd a kiflik mellett pár100 ft ért...:D:D:D
  • grebber
    #1027
    Már volt olyan megoldás.De nem efelé mennek a fejlesztők.
  • Dave0092
    #1026
    szerintem megéljük azt is, hogy egyszerre 2 procit lehessen beletenni 1 gépbe.
  • bardocz
    #1025
    mondjukmjó lenne ha a mostani 2 magosok ára is lemenne eléggé ahoz,hogy egy 4 magos árából ne lehessen kocsit venni:D
  • G18XM8
    #1024
    Szerintem nem kell ahhoz pár év én le merném fogadni hogy jövőre már kifejlesztik, de nem lepődnék meg ha még idén felvetnék :).
  • bardocz
    #1023
    persze hogy el fog terjedni:) sőt,szerintem pár éven belül jönnek majd a 4 gpu-s kártyák,max addig fog tartani,amíg a prcoknál tartott
  • bardocz
    #1022
    senki se szarozta az ati-t,sőt én nem tudok dönteni,hogy most melyiket veném,de inkább hajlok a 9600gt felé,és később majd sli-be kötöm
  • grebber
    #1021
    3870 X2 re gondolok hogy sok helyen gyengébb mint a felsőkat kártyák.Összeségében persze csúcs meg minden mert tudásához képest "olcsó" de a baj kevés game támogatja egyenlőre.
  • G18XM8
    #1020
    Az ultrára, gtx-re gts 512mb-ra gondolsz ugye? Ott a kulcsszó hogy nem mindenhol. De nagy többségében igen. Pár hónap múlva kijönnek szerintem olyan játékok amik támogatják a 2 gpu-t, egyébként ez ugyan úgy el fog terjedni mint a core2 processor.
  • grebber
    #1019
    2 gpus vgaknak majd csak akkor lesz értelme szerintem ha normálisan már összes kijövö game támogatja a megolddást.Mert kurvára rapszodikus a teljesitménye nem mindenhol jobb mint egy 1 gpus vga.
  • G18XM8
    #1018
    Én egy szóval nem mondtam hogy szar, azt az nv pártiak mondják általában az ati-ra, addig én nem süllyedek, elismerem hogy a 8800gts 512-es, gtx- ultra nagyon jó kártya, de az áruk is nagyon jó, inkább 3870x2 akkor már...
  • G18XM8
    #1017
    Jó az lehet hogy az ő gépével volt gond igazad van...
  • grebber
    #1016
    Biztos! Megalapították Maszka és Társai ati pártot azt minden szar ami nvidia.
  • G18XM8
    #1015
    Nem csak gondolom elmondom mi a véleményem a diagrammokról... Ez a fórum lényege nem? Mindenki elmonjda a véleményét.
  • bardocz
    #1014
    most jobban érzed magad ugye?
  • grebber
    #1013
    Meg az is hogy nálam 8800GT-n semmi ilyesmi nincs!
  • G18XM8
    #1012
    Egyébként a tesztekről annyit hogy a múltkor beszéltem egy sráccal a gears of war topicban akinek 8800gt 512mb-on belassul a game max grafikán én simán futtatom, előtte crysis topicba egy olyan sráccal akinek 8800gts-e van és ha felveszi az élsimítást diavetítéssé változik a játék (megjegyzem xp-n!) én meg lazán futtatom 4x-ben akár 8x-on de azon már belassul egy kicsit. Ezek az érdekes dolgok nem a diagrammok...
  • bardocz
    #1011
    megtehetik
  • G18XM8
    #1010
    Van benne valami, mondjuk az ATI is pénzel néhány játék gyártó céget pl. steam, de tized annyit sem mint az nvidia. Csak így tudott az is jobb lenni hogy pénzeli a játékgyártó cégeket azok meg nv-re optimalizálják a játlkokat, így könnyű kérem.
  • BIZ0906
    #1009
    Nem Nvidia pártiak csak ha lefizetik a játékgyártókat akkor Nvidia pártiak. Így könnyű itt is a pénz beszél
  • G18XM8
    #1008
    Egyébként én már csak ezért sem hiszek a teszteknek mert ahány féle teszt mindig más eredmény még ha ugyan azokkal a beállításokkal teszteltek is.
  • G18XM8
    #1007
    Na jó ha a tesztekből indultok ki nézzetek csak visszább ebben a topikban, lehet látni hogy a legtöbb tesztben a 3870 jobb mint 9600gt, és nagyjából a 3850-nel egyezik meg a 9600gt igaz több valamivel de a 3870-nél lassabb.
  • bardocz
    #1006
    ezt nem érti meg sajna...
  • davidka003
    #1005
    Ja és az Nvidiában lévő steam processzor teljesen máshogy működik, mint az Atiban lévő. 64 VS 320.