45
  • loga
    #45
    A Hot Fuzz nagyon jo :D kb ket honapja lattam de olyan tipikus paromsagok vannak benne mint a Seaon of the Dead ban is :D
  • Wittgen
    #44
    Hot Fuzz nagyon ott van a szeren. Várom már nagyon.
  • Dexantreal
    #43
    No comment. Mi az, hogy nekem készül? Lámaságna ktartod a filmet, vagy mi? Nem mondtam, hogy összehasonlítom olyan mértékben a SW-t a Shrekkel, csak a mennyiséget hasonlítottam a két filmnél, mást nem.
  • werwers
    #42
    Transformers

    húú ha elcseszik ezt a moviet és a romantikus szálra terelik a hangsúlyt,
    (a trailerben is kifordult a belem a nyálcsordulásra) akció meg fél órába össze lesz sűrítve,a film többi része meg nulla, akkor a ravatalra velük meg a jó édes mamikájukkal is

  • SSeth
    #41
    Húúúú azért a Shrek-et ne hasonlítsuk össze az Star Wars-zal, mert csúnya vitatkozás lesz itt. Megjegyzem a legutóbb készült három rész nekem nem tetszett.
    Ennek a megítélése elég szubjektív valóban. Mint ahogy annak is ha Te a Shrek 3-at jónak tartod. Hát igen... neked készül. Sajnos elég sokan vagytok.
  • Yv@n
    #40
    Tényt?
    Az hogy valaminek a 3. észe azért nem szar, mert volt valami más aminek volt 4. része is?
    Ezt ugye nem gondolod komolyan?
    Főleg hogy az általad bizonyítékként felhozott filmek, detto az "újabb lehúzott bőr, de minek..." kategóriát képviselik. Számomra. És valószínűleg számára is. Ettől kezdve amit leírtál az a Te szubjektív véleményed. Az pedig nem tény. Az csak és kizárólag egyéni vélemény.
  • Dexantreal
    #39
    Nem azt nem hagyom, hanem azt, hogy így egyszerűen lefikázza a filmet. Felsoroltam pár tényt, ami tény marad és fogadja el, szóval szerintem kissé rosszul ítélte meg a dolgokat.
  • Dude64
    #38
    Transformers, Transformers és Transformers. A legjobb képregény amit valaha készítettek:) Én személy szerint bízom a filmben (bár ezeket a Bionicle-re hajazó formákat nehezen vette be a gyomrom). De okan még ezekbe is belefognak kötni, és sajnos a filmet elakarják adni, ami 2007-ben valamiféle kompromisszumot igényel. Ha minden alakváltó hozza a személyiségét és egy normális történetet kanyrintanak hozzá...részemről már jól leszek. Persze Prime meg Megatron (főleg ő!) nem így néznek ki a G1-es comic/rajzfilmekben (Trasformers: The Movie ruleeeez:), de amikor Prime átalakult és mellé jött az a jól ismert hang. Áááá..nekem ennél a pontnál eladtak egy jegyet. Plusz már azt is előre látom, hogy amikor a vásznon Peter Cullen hangján megfog szólalni magamalá vizelek:D
  • Yv@n
    #37
    Nem hagyod, hogy eldöntse mit gondol? Erre azért kiváncsi vagyok, hogy hogy fogod kivitelezni :)
  • who am I 7
    #36
    attól még 900hufot megér....remélem, legalábbis trailer alapján nekem bejött :D
    Bírom akik mátrix szintű movie-kat akarnak mindig.Olvassanak inkább kövnyveket ha történet kell.Ha meg jön egy nehézsúlyú film mint a mátrix pl. annak meg örüljünk :) ez a trans meg jó lesz szórakozásnak.Yo.Ezt a poziciót sztem 100%ig betölti :)
    adios
  • Dexantreal
    #35
    Felőlem aztán eldöntheted, de, akkor se hagyom, hogy ezt mond, vitázni lehet :P, ergo sziázhhatsz, de a tények ezek.
  • m4G1c
    #34
    nagyon okos vagy - akár el is küldhetnéd a .torrent file-t vagy az ftp szerver címét, ahonnan leszedted.

    vagy még te sem láttad?...
  • Rage47
    #33
    matrix azért nem csak látványfilm. sztem nagyon komoly tartalma is van, ha jobban belegondol valaki, és van előismerete(pl. animatrix) :)
  • sathinel
    #32
    transformerst így fogom megnézni:D
  • hen-tes
    #31
    Nem olyan nagy baj az. Néha ilyen filmek is kellenek. Mostanában direkt ilyen filmekre vadászok hd-ben. 300, matrix és ez is. 22"-on dög hangfalakkal és egy sörrel. Imádom az ilyen filmeket. :P
  • valamit
    #30
    Sőt, ha nagyon félre tesszük a látványt, akkor rádión is hallgathatnánk, úgy biztos baromi unalmas lenne.
  • oasis UK
    #29
    Ebbol az ocska Shrekbol meg hany reszt fognak meg csinalni?
    Transformers cool lesz..Remelem fel even belul kiadjak Bluray-en is..
  • wanek
    #28
    A transformers nem több, mint látványfilm. Ha a látványt félretesszük, akkor egy elcsépelt sémafilm.
  • valamit
    #27
    Ezt a Transformers trailert én már moziban is láttam, hát ott is elég szép. Ha a film is ilyen lesz...
  • Dredd
    #26
    Transformers FTW :F állat a trailer, mozis film lesz, előre látom :)
  • Lord Percy
    #25
    Valóban izgalmasnak tűnik a Transformers... De nekem sajnos nem ez a Citroen reklám feeling az igazi Transformers.

    Lehet hogy én vagyok a buta, de nekem ezt jelenti a fogalom:

    Amire itt gondolok: az a nagyon egyszerű vonalak, és téglatest lábak :)

    Ja és igen anyukám jól van, köszönöm :D
  • Gerygrey
    #24
    Azt hittem - pontosabban gyerekkorom óta abban a (tév?)hitben éltem - hogy ez a Transformers valami dedós baromság, de a trailer alapján egész jónak tűnik, még egy moziban nézős film a Shrek3 és Karib3 után.

    A Quicktime-ot pucoljátok le a gépről, nem jó az semmire :)
  • DoctorJohnson
    #23
    "szóval egyáltalán nem az, aminek te mondod "

    had döntsem már el, hogy számomra mi az izzadtságszagú, köszi szia
  • atix2
    #22
    A transformers nagyon bejön...régen sokat néztem.Szerintem is jo lessz
  • silentb
    #21
    A bemutatót nézve nem is csodálkozom a hosszú renderidőn mert elég profira sikerült minden egyes képkocka a bemutató alapján....CG rulez
  • Dexantreal
    #20
    #19: lehet, hogy izzadságú szagú - szerintem amúgy még nem, ez belefér. Gondoljunk bele abba, hogy SW-nek hány része volt pl. vagy a Jurassic Park és abból lesz 4-dik is majd, szóval egyáltalán nem az, aminek te mondod -, de rakat jó poén lesz véleményem szerint, mint az előző részekben és közel se tekinthető emiatt már izzadságszagúnak. No meg remek jelenetek várnak.
    #18: megkell valljam, azt se tudom mi ez a cucc, el se voltam a kis ismertetőjét, mert ebből a cikkből Shrek 3 és utólag most már Tranformers is érdekel. Nah, de majd elolvasom Elizabeth-t is és talán meglesem majd.
  • DoctorJohnson
    #19
    mennyire nem várom ezt a shrek szarságot, atyaég... már annyira izzadtságszagú...
    transformers viszont a bárgyúsága ellenére egy jó film lehet!
  • winnie
    #18
    "Húúú, végre itt az Elizabeth folytatása, ez első rész nagy kedvencem. "

    nem is értem, hogy miért mindenki a másik kettőre van beizgulva...:) elizabeth alapvetés volt, mese nincs,
  • InfectedMann
    #17
    A Transformer filmben fogjuk látni az utóbbi idők legdurvább CGI animációit. :)
    38 óra/frame ... szép kis render idő :D
  • Dexantreal
    #16
    A Shrek 3 trailerben szamár bájolgó nézése nagyon nagy volt. Csak nem jött össze úgy, mint a Csizmáskandúrnak... "Kinyírni!"
    Már várom mindkét filmet!
  • Dexantreal
    #15
    A Transformer régen kedvencem volt, most pedig jóleső éréssel gondolok rá és örülök, hogy egy remek filmet készítettek.
    Legalább nyáron nem fogok unatkozni. Shrek 3 és Tranformers!
    Hú, baszki a Transformers trailer rohadt jó!
  • Picizöldfül
    #14
    Transformers kegyetlen lesz
  • Rage47
    #13
    omg a transformers-t iszonyat jól megcsinálták huhh, már alig várom:p
  • hen-tes
    #11
    Rámész a letöltésre, aztán jógyorsan jobbgomb és mentés másként a következő linken, különben behozza a quicktime-ot.
    Én így szedtem most le mind a négyet.
  • Molnibalage
    #10
    Húúú, végre itt az Elizabeth folytatása, ez első rész nagy kedvencem.
  • Phaemoor
    #9
    megvan, csak gyorsnak kell lenni :DDD
  • Phaemoor
    #8
    a letöltéseknél adjatok meg már lécci konkrét linket, mert ha simán rákattintok, akkor a szaros böngésző a fos quicktime-ban próbálja megnyitva ablakon belül, jobb egérrel meg csak egy hülye php oldalt lát. kösz
  • Zandal
    #7
    Az "Robots in disguse" volt (remélem jól írtam), ami anyit tesz mint Robotok rejtőzködve, elrejtőzve, álcában!
  • Torrent911
    #6
    u vazz mennyire félre gépeltem az előbb
    na annyit elárulok, hogy az emberiség megússza :D de mivel ez egy soha véget nem érő történet ezért jobb lesz vigyázniuk a folytatásig
  • Richard90
    #5
    még jó hogy nem tom :D:D
    de ne is mond el :)