3837
10459618851186921382.jpg
  • raptorvp
    #513
    Van még egy zokni a sasos szökökútnál, de a táskát + én nem találom, az hol van?
  • Gerbill
    #512
    A második emeleten a lépcsőházban az az öregfickós portré nem enged át, mert Harra mindig azt kéedezi tőle, hogy biztos nem emlékszik a jelszóra, az meg valami olyat válaszol, hogy a second floor landingnél valami shepardlessnél keressem a választ. Merre van ez a shepardless, vagy a second floor landing?
  • sheva94
    #511
    a great hallba 1 ilyen kék valami??
  • NeBby
    #510
    pls írj ha találsz még
  • NeBby
    #509
    ha kell mondom h hol van még 2 és 2en csak megtaláljuk a többit is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viaduct entrance (a lépcső alja mellett ,a kép előtt 1 újság), Great Hall (az 1. vagy 2. asztalon 1 pulcsi)
  • sheva94
    #508
    köszi. má én is a lunásnál vagyok de én csak a táskát találtam de még csak csak 3 percet foglalkoztam vele
  • NeBby
    #507
    Nah a pitonos essay feladat megoldása:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Libraryba elmész a hátuljába vaskapukon át és baloldalt lesz az utolsó falból kiálló polcon , ahol nincs semmi csak 1 fehér izé világít
  • NeBby
    #506
    Ha vki tart már a Luna-nál , ahol a cuccait kell megkeresni és tuggya holvannak akkor pls ossza már meg velem , mer nemtalálom a többit csak ezt a 3-at:pulcsi , táska , újság(vagy mi) :)
    thx

  • Carlos HUN
    #505
    Spoiler-t hasznljátok légyszi!!!! XD
    mer még nem vagyok ott és, nem akarom előri tudni :D
  • NeBby
    #504
    3 növényes van
    a tranfiguration cortyard , paved cortyard , clock tower courtyard
  • sheva94
    #503
    de nekem má a task-ok között csak ez maradt, megcsináltam a két növényesítő feladatot meg az órát is tönkre vágtam, meg a hangos bemondókat is szét kaptam. Merre tovább???
  • NeBby
    #502
    Az még nekem sincs kész már jó rég óta...amúgy ott kell keresni és monnya hermi ,h nincs már ott a könyv és lenn kell keresni a potions-ba ahol van a piton , de ott sincs... nemtom
  • sheva94
    #501
    piton feladatát hogy kell megoldani?? Valamit a könyvtárba kell keresni de én nem találtam semmit
  • NeBby
    #500
    Balra körözz az egérrel sokáig (mármint balra indulva)
  • Djemba
    #499
    valaki help 1% tartok és amikor a konyhában vok a csajal meg a csávóval és összerakja a széket nekem meg a tányérokat kell mit kell csinálni mert mindig szétesik
  • mekatto
    #498
    kösz a gargoyles-t Brenyo :D
  • NeBby
    #497
    Nah most meg a Luna cuccait nem találom 1 megvan ami a könyvtárba volt ,ha tod holvan még akkor pls help :)
  • roli444
    #496
    "Még valamit kiir angolul de ugy meg nem tudok" hát ezért kell az angol tudás vagy várni egy kicsit a hun verzióra én pont ezér nem töltöm le mert nemtok angolul vagyis tok csak kicsit
  • raptorvp
    #495
    Nemcsak nyomni kell a bal egérgombot, hanem össze-vissza mozgatni.
    Ja és kössz a helpet, és segítettem volna a bagolyházasnál csak mire leírtam, már írtad brenyo, h megvan
  • wid22
    #494
    Biztos jó de én elsetudok indulni. Az alagutba ahhol jön a 2 dementor mutatja a kép hogy bal egérfombot nyomjak de semmi . Még valamit kiir angolul de ugy meg nem tudok.
  • JackSparrow
    #493
    Még mindig nincs vajon magyar verzió!? Mert én az angiolt keztem ma és má 14%-á vok! De sz.tem naon jó game!!!!!!
  • NeBby
    #492
    ott áll a csávó az ablak mellett azzal dumálsz és onnan már menni fog sztem....
    eztfigy:
    amúgy azóta már megcsináltam , csak enyhén rossz helyen kerestem a bejáratot
  • sheva94
    #491
    mit kell csinálni abba a nagy házba amibe kerültem a harry álma után?
  • NeBby
    #490
    új=út
  • NeBby
    #489
    Sztem ez bugos vagy mittomén , aszonnya h jussak be és nyissam ki az ajtót belülrő. Felmegyek ott figyel egy ablak ahova van út simán de nem tok rajta bemászni pedig van alatta új és simán belehetne csak nyomom a D-t mint állat de nem megy Máshol meg nem lehet bemenni már 2 órája keresem de csak az az 1 út lenne... Asszem itt a játék vége
  • K Ace
    #488
    Prince of Persia style :D
  • NeBby
    #487
    sry...
    jobb klikk a képre és nyomj s-t
  • NeBby
    #486
    Vki tart már itt? Almom nincs mit kell csinálni , lenn vannak dobozok vmi csokiféleség van benne de csak aszondja, h nem tud felmászni és másszak fel , há felmászok de semmi

    HEEELP
  • Alwares
    #485
    Hmm nekem kifagy mikor bemennék a kastély kapuján, még az elején, valakinek volt még ilyen próblémája?
  • NeBby
    #484
    Ahol van a csaj onnan 2 lépcső vezet föl és amelyik közelebb van hozzá azon elindulsz föl és az 1. lépcső után ott a festmény ! Az mond 1 kódot és kész is
  • raptorvp
    #483
    Hát én 54%-on vagyok, az összes leckét + csináltam, a gagolye-ok is + vannak, de annak a Anna Habouth v. kinek nem tudom mit kell csinálni elösször valami portréról magyarázott, most + Flitvik prof.-ot hozta szóba, pleas help!
  • rudnyek
    #482
    Hellósztok!

    Én még csak a játékot töltöm, de iszonyat lassan jön!!! :( Még pár nap sztem mire lejön.
    Amúgy nektek honnan van meg ilyen gyorsan? Én torrenttel szedem...
    És tényleg olyan jó a játék, mint beharangozták?
  • sheva94
    #481
    köszi
  • NeBby
    #480
    -és remélem segít mindenkinek...
  • NeBby
    #479
    Gargolye helyek (5)
    1. Viaduct (a híd , vagy kőfal végén , ha a nagy ajtótól mész)
    2. Transfiguration Courtyard (az 1ik kiskapunál a füves részen)
    3. Paved Courtyard (megjavítod és a lépcsőt , felmész és a végén)
    4. Defence Against The Dark Arts (a körlépcső közepe fele)
    5. Fourth Floor (kis erkély végébe)
  • andrew1988
    #478
    egy db van vhol az erkélyen ;)
  • mekatto
    #477
    hihetetlen, de én sem találom azokat a szar gargoyle-okat (fene gondolta). 4 megvan, de a többit nem találom, pedig má minden megvan, a házikat is megírtam ;), szal, ha valaki tudja, szoljon pls. (ezeket találtam meg: a DADA terem elött van egy, ott ahol az a fényképezős küldi, egy van attol nemmesze, ha mondjuk az entrance hall-tól mész ki jobbra, meg van egy a transfiguration courtyardnál, de az 5. egyszerűen nem tom hol van !!)(pedig egystzer a félig-fej nélküli is odajött, h Bins mindig ezt adja házinak, de aztán elment, de lehet h csak elkattintottam, és még mondott volna vmit ;))
  • andrew1988
    #476
    pfff
  • Carlos HUN
    #475
    Ááhh az csak kamu angol német és orosz nyelven van csak rajta a game...
  • andrew1988
    #474
    hogy lehet kijelentkezni sgről? :P