3837
10459618851186921382.jpg
  • koppi2
    #3837
    sziasztok valaki tudna linkelni nekem egy magyarositást ??
  • Bloodadam
    #3836
    ha valakinek megvan a magyarítás légyszi küldje el ide: [email protected]
    köszi!
  • ficaan
    #3835
    Sziasztok!
    Remélem jár erre valaki, aki tud segíteni. Húgomnak vettem meg karácsonyra a játékot magyarul, nagyon szépen végigmentünk mindenen, de a klubhelységben a cikeszt sehogy sem sikerül elkapni. SOS! Mit kellene csinálni?
  • ficaan
    #3834
    Takarítani! :D Van egy kis tollas pemszli valahol a terem végében, amivel meg kell simogatni a közelben lévő két kupát.
  • ficaan
    #3833
    Ha jól emlékszem, akkor még mocsarakat kell csinálni majd' minden udvaron.
  • gyebi93
    #3832
    nála ha jól emléxem akkor mind a 3 féle játékot kell játszani
    kígyójuk,főköbkő,és amikor kikell lökni a gyűrűnyi követ
  • Domcsika
    #3831
    És mi a köpkőbajnok játékszabálya?
  • gyebi93
    #3830
    a bájitaltan termet
    hm azt úgy hogy a kémcsövekre lövöldözöl
    mindenféle varázslattal
    és aztán megvizsgálod ja meg pitonféle rbfet megcsinálod
  • gyebi93
    #3829
    ott találod ahol a mardekár bajnoka van a sarokban áll kb mögöte
    sztem rálelsz
  • Domcsika
    #3828
    Már legyőztem köpkőben a Hollóhát,a Hugrabug és a Mardekár bajnokát,viszont még lekéne győzni egy köpkő bajnokot viszont sehol sem találom. Hol találhatom meg?
  • Domcsika
    #3827
    Hol tölthetem le magyarul?Emlékszem hogy étszer is fent volt a gépen magyarul és újra szeretnék vele játszani de sehol sem találom.
  • BlackPirat
    #3826
    Helo, amikor megcsinálom Lunának, ginnynek Thomasnak és Patiléknak az Umbridge csesztetésére irányuló küldiket, szal utána mit kell csinálni? Ron és Hermione csak azt szajkózzák, hogy nézzem meg a Tekergők Térképét, de ott nincs feltüntetve semmilyen fix pont.
    Előre is kössz.
  • aresz96
    #3825
    Ja nekem is ccsak 84% pedig megcsináltam mindent amit tudtam még a mardekáros csajt is levertem a kövezett udvarba.
  • aresz96
    #3824
    Valaki tudja hogy a bájitaltant hogy lehet megcsinálni 100%-ra??
  • tomfucius
    #3823
    sziasztok kéne egy kis segitsék amikor a mardekár bajnoka ellen köpkövezek és legyözön 3 szor megadja a pontokat de amikor azt nézem hogy hány százalékban van felfedezve a terület nem mutatja azt is hogy legyöztem a bajnokot.van ötletetek hogy milehet a gond ?nagyon zavar ez mert szeretném 100%ra kiakasztani a játékot.
  • tycoon14
    #3822
    Hali!

    Valaki el tudná nekem küldeni a magyar fileokat erre a címre [email protected] köszi.
  • gyebi93
    #3821
    a sötét varázslatok kivédése.az ahol az umbridge kurva van? mármint onnan kell bemenni ugye?:Dakkor úgykell hogy amikor a táblát megforgatod akor elolvasod.meg a padokat bizonyos sorrendeben kinyitod aztán lecsopod őket és egy kis vidi jön hogy mindegyik pad lecsapódik remélem érted:D
    a klubhejséget meg úgykell hogy beszélsz a portrékkal meg minden aztán egy cikeszt találsz azt el is kell kapnod óvatosan:D
    meg a könyveket tudod röptetni is ugye?akkor azokat gyújtsad fel piroinitio-valha még a táblát itt is pörgessed meg és olvassad el mit kezd a kréta írni...ja és a sakkot csináldd meg mert azis pont
  • gyebi93
    #3820
    ott van hogy új kaland és arra rányomsz .aztán ha úgyérzed menteni kel akkor ott megjelenik másik 2 mentési hej az elsőn kívül
  • Zsozsó9
    #3819
    Mostmár 94%!!!


    Am nem tudja vki,hogy a Trófeaterembe mit kell csinálni h 100% legyen?
  • Zsozsó9
    #3818
    Kedves NeoPS!

    Addig égesd amíg csak tudod!!!

    Nehéz de menni fog!!!

    Én 89% nál tartok!!
  • Zsozsó9
    #3817
    Sziasztok én azt nem tudom,hogy mi az 5. repülő lény?

    Mert a holló-sirály-bagoly-és a kék kis manó megvan de mi az 5. és hol van????

    Lécci segítsetek!!!
  • hahi
    #3816
    Háj all nem tudná valaki leírni h kell a sötét varázslatok és a klubbhelységet 100-ra meg csinálni4 előre is kösz!
  • lagos01
    #3815
    Sorry egy epizóddal arrébb akartam írni.
  • lagos01
    #3814
    Hali.
    Új profilt hogyan lehet készíteni?
    Ha a főmenüben rákattintok a profil-ra akkort csak az egy mentésem van ott és alatta az új kaland felíratok.
    De amikort rákattintok a profilra megmutatja ezt de azonnal visszamegy a főmenübe anélkül hogy rátudnék kattintani az új profilra.
    Valaki tud segíteni?
  • Legend Killer
    #3813
    Ron Weasley igen.

    :D
  • Narxis
    #3812
    lol
  • norbert1214
    #3811
    ömm... :D tudom ez nem ide tartozik,de játszik valaki a WSC (World Snooker Championship) 2008-al???
  • beroba
    #3810
    Cseréltem ipt, áramtalanítottam, de semmi. Azért köszönöm szépen a segítségeket.
    Viszont most már szerintem is az a baj, hogy ez fizetős lesz vagy nem tudom, mert megpróbáltam egy olyat letölteni ami már lejött és ahelyett is csak egy pár kilos dolog jött le.
  • Narxis
    #3809
    Cserélj ip-t, áramtalanítsd a modemed egy pillanatra és újra tölthetsz.
  • beroba
    #3808
    Az első 20as sem pénzesen töltöttem szóval csak az utolsó 10 lenne fizetős?
    Valaki esetleg nem tudja máshova feltölteni a 30astól a végéig?
  • veres96
    #3807
    ingyenesen nim tölti le csak pénzesen
  • beroba
    #3806
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a 30as-tól lefele nem engedi leölteni a data, csak egy ilyen pár kilobájtos fájlt jön le és nem tudom mi a baj. Előre is köszi a választ.
  • Legend Killer
    #3805
    ez a nézés... :D... lerúglakköcsög :DD. tök ilyen, bár lehet nem :D.
    Bannerben Ron meg kábé ilyen: "mivan, mit akarsz, he?" :D
  • veres96
    #3804
    má 60%-nál wok
  • norbert1214
    #3803
    ja :S másképpen nem lehet leszedni??? :D
  • Carloska
    #3802
    nem rapid volt hanem data.hu torrenten sehol sincsen fent nah mindegy
  • norbert1214
    #3801
    nem tudom a rapidsharét nem szeretem... :D
  • Carloska
    #3800
    nah kezdődik nosztalgia újra :D

  • Carloska
    #3799
    minek torrent ha tölem kérhetsz full speedeset is 21ig!
  • norbert1214
    #3798
    Nekem torrent kellene,de ugy hogy a játék magyar.


    Adjon valaki 1 linket hogy honnan tudom leszedni...(mármint a torrentet) :)